تشکیل ۹ کارگروه تخصصی در خانه نخبگان ایلام

رئیس خانه نخبگان بسیج استان ایلام اظهار داشت : سیاست خانه نخبگان بسیج استان در سال جاری بر تشکیل کارگروههای تخصصی با استفاده از توان تخصصی اساتید دانشگاهی و منطبق بر حل نیازها و رفع مشکلات استانی خواهد بود

 به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام ، دکتر محمد ایدی رئیس خانه نخبگان بسیج استان ایلام در جلسه شورای تخصصی خانه نخبگان استان ایلام ، با قدردانی از عملکرد سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام ، در حمایت از نخبگان و تسهیل در امر تبدیل ایده های نخبگان به محصولات فناورانه عنوان کرد : خوشبختانه این سازمان در سالهای اخیر با حمایت و هدایت نخبگان استان توانسته است کارنامه درخشانی را در حوزه علم و فناوری استان از خود بر جای بگذارد .

تشکیل 9 کارگروه تخصصی در خانه نخبگان ایلام

دکتر ایدی ، نقش شورای پژوهشی خانه نخبگان بسیج ، در بیان مسائل و چالش های استان را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت : سیاست خانه نخبگان بسیج استان در سال جاری بر تشکیل کارگروههای تخصصی با استفاده از توان تخصصی اساتید دانشگاهی و منطبق بر حل نیازها و رفع مشکلات استانی خواهد بود .

رئیس خانه نخبگان بسیج استان ایلام ، با تاکید بر تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در اعتماد به جوانان عنوان کرد :  در راستای تحقق این مهم ، استفاده از جوانان موفق و انقلابی در کارگروههای تخصصی خانه نخبگان در دستور کار قرار گرفت و مضاف بر آن ، سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان ، با حمایت مادی و معنوی از جوانان ایده ساز و صاحب نظر ، با خلق محصولاتی ارزشمند در امر مبارزه با کرونا ،  در سطح ملی و جهانی شگفتی ساز شده است.

فراهم آوردن زمینه اشتغال و کارآفرینی در جامعه

مدرس دانشگاههای استان ایلام: تشکیل کارگروههای اشتغال، نفت و گاز ، سلامت ، فرهنگی ، کشاورزی ، گردشگری ، اقتصاد ، حقوق و مدیریت را از جمله فعالیت های شاخص سازمان بسیج علمی و پژوهشی ایلام در راستای ایجاد بستر مناسب برای توسعه  و پیشرفت استان برشمرد و اظهار کرد ، استفاده از استعدادهای بالقوه و پرورش نخبگان در این کارگروهها ، ضمن ارتقاء نقش آفرینی نخبگان بسیجی در جامعه ، زمینه کارآفرینی و اشتغال پایدار را فراهم خواهد کرد.

وی ، در پایان اظهارات خود با بیان اینکه استان ایلام از ظرفیت های بالقوه و عظیمی در حوزه های مختلف برخوردار است اذعان کرد : استفاده از توان و ظرفیت کارگروههای تخصصی خانه نخبگان بسیج استان ، ضمن کاهش مشکلات ، تهدیدات و آسیب‌ های جامعه  ، زمینه ی تحقق جهش تولید و حمایت از کالای ایرانی را در عرصه های مختلف فراهم خواهد کرد .

          

          

انتهای پیام /ن

 

زمان انتشار: جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۶:۵۱

شناسه خبر: 90498

مطالب مرتبط :
ی

رئیس خانه نخبگان بسیج استان ایلام گفت:

تقویت و اقتدار نظام در گرو مشارکت حداکثری در انتخابات است

دکتر محمد ایدی اظهار کرد: مردم با حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری نام مقدس ایران اسلامی را در جهان اعتلاء خواهند بخشید و با انتخاب اصلح، گره گشای بسیاری از مشکلات اقتصادی و سیاسی خواهند شد.

ل

بیانیه خانه نخبگان بسیج استان ایلام در محکومیت اقدام نابخردانه رئیس جمهور فرانسه:

هتک حرمت پیامبر (ص) بی اعتنایی به اعتقادات مسلمانان است

حمایت رئیس جمهور فرانسه از توهین کنندگان به ساحت مقدس پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) ، در آستانه میلاد آن حضرت ، دگر بار بی اعتنایی به اعتقادات ارزشی صدها میلیون مسلمان

خصالی

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه مازندران:

روند پرداخت تسهیلات به نخبگان و افراد خلاق تسهیل شود/ درخواست تضمین‌های سنگین بانکی زمینه عقب نشینی تجاری سازی طرح‌های نخبگانی

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه مازندران، گفت: روند پرداخت تسهیلات به نخبگان و افراد خلاق برای بروز خلاقیت‌ها باید تسهیل شود و میزان سخت‌گیری‌ها در دریافت ضمانت‌های بانکی کاهش یابد.

نخبگان

یادداشت/

نشست با نخبگان لازمه نظارت های میدانی مجلس

بازدید میدانی رئیس‌ مجلس و سایر نمایندگان، از استان ها و حوزه های انتخابیه باید با نشست های تخصصی با کارشناسان، متخصصین، نخبگان، صاحب نظران، ذی نفعان و متضرران و منتقدین محلی و منطقه ای از مصوبات مجلس و اقدامات اجرائی مجلس همراه شود.


نن

زنگ آغاز سال تحصیلی در ایلام نواخته شد

همزمان با سراسر کشور، با حضورجمعی از مسئولان استانی و دانش آموزان ، زنگ آغاز سال تحصیلی در ایلام نواخته شد .

بب

حرکت پرشتاب علمی نیازمند پژوهش های کاربردی است

مسئول پژوهشکده مطالعات و تحقیقات بسیج استان ایلام از برگزاری دوره پرسشگری و نظرسنجی ویژه بسیجیان در ایلام خبر داد .

ی

یادداشت:

نقش داروسازان در سلامت جامعه بی بدیل است

در شرایط بحرانی کرونا ، داروسازان تمام قد تمام تلاش خود را دوشادوش کادر درمان بکار بستند و متعهدانه و صادقانه خادم مردم در عرصه سلامت بودند.

نقشه راه علمی و اقتصادی حریم رودخانه مند بزودی ارائه می‌شود

کارگروه تخصصی «جهش تولید» خانه نخبگان شهرستان دشتی؛

نقشه راه علمی و اقتصادی حریم رودخانه مند بزودی ارائه می‌شود

اولین جلسه کارگروه تخصصی «جهش تولید» خانه نخبگان شهرستان دشتی با موضوع احصاء مسائل رودخانه مند با رویکرد تحلیل علمی و کاربردی مسائل و راهبردهای منجر به اشتغال و جهش تولید با حضور جمعی از نخبگان در محل دفتر مدیر خانه نخبگان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتی برگزار گردید.

لل

رونق و توسعه صنعت دامپروری استان نیازمند ‌همت والای مسئولان است/تبدیل تهدیدات به فرصت ها نیازمند بازاریابی بر مبنای تقاضای مشتری است

معاون بهبود تولیـدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام گفت :افزایش بهره وری در حوزه کشاورزی ، نیازمند ‌همت والای مسئولان و سرمایه گذاران است و در این راستا سازمان جهاد کشاورزی استان ، آمادگی حمایت از فعالان ، پژوهشگران و سرمایه گذاران ، در جهت توسعه دامپروری و کشاورزی در استان را دارد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب