در گفتگو با مسئول بسیج جامعه زنان خراسان جنوبی مطرح شد:

جنگ خاموش دشمن بر علیه کشور درکاهش جمعیت ایران / نخبگان جامعه اولاد آوری را فرهنگ فاخر دینی و اجتماعی بدانند

​روستا کاهش جمعیت و کنترل موالید از حربه های دشمن علیه کشورها دانست و گفت: جنگ بیولوژیک یکی از موثر ترین روش نسل کشی به صورت خاموش در کاهش جمعیت و از توطئه های دشمنان علیه کشور به شمار می رود.

زهره روستا در گفتگو با خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی با اشاره به پیری جمعیت ایران در آینده نزدیک، اظهارداشت: در نشست بیلدر برگ برای سرنوشت دنیا تصمیم بر این گرفته شد که جمعیت کنونی جهان به صلاح آمریکا و اقتصادش نیست پس باید برای این قضیه تدبیر شود .

وی ادامه داد: سبک زندگی در خوراک پوشاک ، فرزند آوری، بهداشت و درمان است لذا باید تغییر یابد و موثرترین اقدام آن این است که سیاسیون کشورها در این زمینه متقاعد به همکاری شوند و می بینید که در عرض کمتر از یک دهه ما کنترل موالیدی را مشاهده کردیم که قرار بود در زمان بسیار طولانی تری آن را حاصل کنیم .

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی  تاکید کرد: جنگ های نظامی و جنگ بیولوژیک ( ویروس ابولا ایدز و گفته می شود کرونا و... ) موثر ترین روش نسل کشی هستند .

وی متذکرشد: فیلم های هالیوودی مروج تک فرزندی یا خانواده های تک نفره شدند ،  همزمان ازدواج دیر هنگام و طلاق راتوصیه کردند و برای ارضای عاطفه، حیوانات خانگی پیشنهاد می دهند، و این در حالی  است که همزمان در صهیونیست سیاست های تشویقی و حمایتی تا ۷ فرزند به بالا اعمال می شود .

روستا با اشاره به اثرات پوشاک کوتاه و تنگ تر و اثرات منفی آن بر تخمدان ها در ناباروری تاکید کرد: کشاورزی ما به بهانه های مصلحانه مثل اصلاح نژاد ، بذر ها عقیم و یکبار مصرف شده اند.

جنگ خاموش یا تغییر مزاج ها برای کاهش جمعیت

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان خراسان جنوبی متذکرشد: آشپز خانه ایرانی که تدبیر مزاج فرزندان را هنر می دانست منبع فست فود ها و تراریخته ها می شود و انواع نوشابه ها و مواد مضر صنعتی روش خاموش و مورد اقبال مردم در این جنگ جمعیتی است. بدون آنکه بدانند طراحان ددمنش آن کیانند !؟

وی یادآورشد: داروهای عقیم کننده به نام واکسن در بعضی از دوران ها به کمک می آیند و زنان سرخ پوست به هر دلیل که پایشان به بیمارستان رسیده بود نادانسته عقیم می شوند ! روستا بیان داشت: امروز انواع روش ها ی جلوگیری به وفور و رایگان نه تنها در دسترس است بلکه توصیه می شود.

روستا با تاکید برآمار وحشتناک سقط جنین با وجود دیه و کفاره ی متوجه این قتل، که پرده از عادی سازی این گناه کبیره دارد، افزود: تا جایی که می توان گفت زنده به گور کردن جاهلیت مدرن روی عرب جاهلی را سفید کرده است و در این رهگذر، ایران از نرخ جایگزینی هم می گذرد و در فاز منفی قرار می گیرد . و امپراطوری جنون کار را به جایی می رساند که برژینسکی می گوید از حمله پیش دستانه به انرژی هسته ای ایران خود داری کنید تحولات جمعیتی ایران به نفع ایران نیست و آنچه که با جنگ بخواهند از این روش خاموش بدست می آورند.

امروز ایران در وضعیت پنجره جمعیتی قرار دارد

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان استان تاکید کرد: برای جبران اگر چه دیر دغدغه پیدا کرده ایم اما خوب است بدانیم امروز ایران سربلند ما در وضعیت پنجره جمعیتی قرار دارد. و فقط یک دهه یا نهایت دو دهه دیگر وقت داریم جبران کنیم .

رهبر معظم انقلاب بیش از ۴۰ بار خطرتحدید نسل را گوشزد کرده اند

وی با تاکید براینکه رهبر معظم انقلاب از یک دهه پیش شاید بیش از ۴۰ بار خطرتحدید نسل را گوشزد کرده اند که یا مسئولین این خطر را باور نداشته اند یا قدرت مدیریت آن نبوده است ، گفت:کشور ایران از رتبه های اول تا چهارم در معادن ، گاز و نفت برخوردار است زمین هم به اندازه کافی دارد تراکم جمعیت در کیلومتر مربع ایران متوسط ۴۳ نفر است در حالیکه در سایر کشور ها ۲۰۰ و گاهی تا ۴۰۰ می رسد یعنی اگر  جمعیت کنونی دو برابر شود تراکم حسابی جمعیت ۸۶ نفر می شود که بسیار ایده آل است .

روستا مهمترین ثروت یک کشور نیرو انسانی آن دانست و افزود: مااکنون وضعیت نسبتا خوبی داریم ولی می شد بهتر از این باشیم . تا سال ۱۴۳۰ دهه شصتی های ما هفتاد ساله خواهند شد و الان بالای ۲۰ میلیون نفر در سن باروری داریم اما سالانه تقریبا ۱ میلیون موالید مااست و اگر به همین شکل پیش رویم غلبه با جمعیت پیر خواهد بود وجمعیت جوان در سن کار یا باید مشغول نگهداری یا صرف هزینه برای نگهداری یا پرداخت مالیات بیشتر برای هزینه های درمان ، بازنستگی و... کهنسالان شوند و آنوقت هیچ راهکاری جبران نخواهد بود .

براساس منویات رهبری باید خانه داری شغل محسوب شود

وی با تاکید براینکه رهبر معظم انقلاب در سال جاری که در ارتباط تصویری با نمایندگان مجلس جدید افزایش و رشد را مطالبه کردند، گفت: برای تحقق این مهم یک بسته کامل و جامعی باید دیده شود . از سال ۹۱ که رهبری خواستند خانه داری شغل محسوب شود و شورای نگهبان حتی قانون بیمه زنان خانه دار را تایید کرد اما متاسفانه اجرای آن مطلوب نیست .

12 میلیون جوان در آستانه ازدواج

روستا با تاکید براینکه متاسفانه حتی مرخصی زایمان مادران بعضا درست اجرا نمی شود، افزود: قانون تسهیل ازدواج ۱۲ میلیون جوان در سن ازدواج از همین سرنوشت برخوردارمی باشد و اگر موضوع مهم است و خسارت وارده عظیم تدابیر جبران هم بایداز همین وزن برخوردارباشد .

نخبگان جامعه اولاد آوری را فرهنگ فاخر دینی و اجتماعی بدانند

وی ادامه داد: حتی حقوق دادن به مادر بزرگ و پدر بزرگ برای نگهداری نوه ها تا فرزندان با طیب خاطر اولاد بیاورند ، اصلاح و بهبود وضعیت معیشت ، تغییر نگرش نخبگان جامعه که اولاد آوری را فرهنگ فاخر دینی و اجتماعی بدانند ومفید به سلامت مادر جسمی روحی و روانی زنان ، اصلاح سیاست های تنظیمی ، افزایش حقوق بر اساس موالید نه اینکه یارانه و بیمه بچه سوم به بعد قطع شود.

مسئول بسیج جامعه زنان خراسان جنوبی تاکید کرد: برخورد قضایی با متخلفین این حوزه ، بازتعریف برنامه های منطقه مثلا در اختیار گذاری اماکن وقفی خالی از سکنه برای زوج های جوان یا خانواده های پرجمعیت ، خیرین مدرسه ساز به فکر حمایت از تولید نسل نیز باید باشند و تامقطعی از تحصیل حمایت مالی کنند.

روستا معافیت هزینه های بهداشت و درمان و شهریه فرزند سوم به بالا را از راهکار های موثری جمعیت دانست و افزود: به عبارت دیگر باید همه برنامه ها و امکانات استانی و ملی خانواده محور باز تعریف شوند .

انتهای پیام/ 

 

زمان انتشار: یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶:۲۹

شناسه خبر: 90550

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب