خبرگزاری علم و فناوری

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

مطالبات صنفی مربیان فنی و حرفه ای پیگیری می شود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: مطالبات صنفی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای پیگیری می شود.

به گزارش خبرنگار سرویس آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری، جمع زیادی از مربیان حق التدریسی سازمان آموزش فنی و حرفه ای و کارکنان مخابرات روستایی در مقابل مجلس شورای اسلامی حضور یافتند.

تجمع کنندگان مطالبات شغلی خود شامل همسان سازی حقوق، تبدیل وضعیت شغلی، پرداخت حقوق و مزایا بر اساس قرارداد کاری منعقده و واریز حق بیمه های معوقه را خواستار شدند.

پس از این اجتماع سید کریم حسینی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم شهرستان های اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در جمع آنها حضور یافت.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع آنها پس از شنیدن مطالباتشان اظهار کرد: مطالبات صنفی سازمان آموزش فنی و حرفه ای و کارکنان مخابرات روستایی را در کمیسیون اجتماعی مجلس مطرح و از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری می ‌کنم.

انتهای پیام/

 

زمان انتشار: یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۵:۵۸

شناسه خبر: 90566

مطالب مرتبط :
مسابقات ملی مهارت

مرحله استانی نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در فارس برگزار شد

مرحله استانی نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت با حضور ۱۷۲ نفر شرکت کننده از شهرستانهای مختلف استان فارس به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار شد.

۰

عملکرد موفقیت آمیز دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای فارس در افزایش اعتبارات سال جاری

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس پیرامون اعتبارات دانشگاه ابراز داشت: کل اعتبارات تعمیراتی ما در سال ۹۸ برابر ۵۰۰ میلیون و در سال ۹۹ به ۹ میلیارد تومان رسیده، اعتبارات تجهیزاتی و کارگاهی از ۷۲۰ میلیون تومان در قالب اوراق درسال ۹۸ به رقم ۱۰ میلیارد تومان در امسال رسیده و اعتبارات عمرانی سال ۹۸ رقم ۴ میلیارد و ۴۰۰ تومان بوده که امسال به ۷ میلیارد تومان تاکنون رسیده است.

تفاهم نامه

انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای فارس و ادارکل حفظ آثار و نشرارزش های دفاع مقدس

دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس و اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان فارس تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

۰

انعقاد تفاهم‌نامه مابین بسیج علمی و فنی‌وحرفه‌ای

در راستای هم افزایی و بهره گیری از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در این دو سازمان تفاهم نامه ای به امضای احمد رضا قاسمی، رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان فارس و کوشکی، رئیس سازمان فنی و حرفه ای استان فارس رسید .

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب