شناور Apple Marina Bay Sands Store در سنگاپور افتتاح می شود

فروشگاه گنبدی شکل با نیاز به ماسک ، بررسی دما و فاصله اجتماعی از اقدامات بهداشتی پیروی خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران به نقل از اپل؛ شاید در سراسر دنیا شاهد ساختمانهای منحصر به فرد فروشگاههای اپل باشید ، اما این بنای ساخته شده در سنگاپور کمی متفاوت از بناهای دیگر است.  طراحی فروشگاه Apple Marina Bay Sands کره ای لرزان است که روی آب شناور است.  جدیدترین فروشگاه اپل صبح امروز ، 10 سپتامبر ، استقبال از بازدید کنندگان خود را آغاز کرده است.

148 کارمند ، 23 زبان:

این فروشگاه که در Marina Bay Sands واقع شده است ، هم اکنون با چشم انداز 360 درجه از شهر ، همان چشم خلیج است.  تقریباً غیرممکن است که از منظره های پانوراما خلیج مارینا منحرف نشوید.  فروشگاه جدید مطابق با ساختمانهای درخشان و آسمان خراش هایی است که اطراف آن را احاطه کرده و منظره چشمگیرتری را در شب ایجاد می کند.

فروشگاه با شیشه ای با 10 حرکت عمودی باریک پوشانده شده است که ساختار گنبد را در کنار هم نگه داشته است.  فریب ظاهر کوچک آن را در مقایسه با ساختمانهای غول پیکر اطراف نخورید.  این کاملا جادار است و می تواند همزمان میزبان 148 کارمند باشد.  این فروشگاه همچنین به بیش از 23 زبان برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان فعالیت می کند.

Deirdre O'Brien ، معاون ارشد اپل در خرده فروشی + مردم ، توضیح داد: "ما نمی توانیم با افتتاح نفسگیر Apple Marina Bay Sands در سنگاپور هیجان بیشتری داشته باشیم.  .  وی ادامه داد: "تیم پرشور و با استعداد ما آماده استقبال از این جامعه در فروشگاه جدید ما و مراقبت و پشتیبانی مورد علاقه مشتریان ما در سراسر جهان است."

چه چیزی پشت طراحی جدید است؟

الهام برای طراحی جدید از پانتئون در رم ، با تابش آفتاب از طریق منجمد در بالا ، افزایش می یابد.  شیشه های داخلی توسط دزدگیرهای سفارشی پوشانده شده است که باعث می شود خورشید در بین خطوط قرار بگیرد.  هدف آن ارائه یک اثر رعد و برق در شب است.

در حال حاضر این منطقه ، بیشتر اوقات ، ممکن است کمی جنگل بتونی باشد اما اپل فراموش نکرد که مقداری سبز را در آن پراکنده کند.  در واقع با درختان داخل روبرو خواهید شد.

اتمام خبر/

                                                                                                 

                                                                                           خبرنگار:علیرضا یزدی نژاد

                                                                                      http://stnews.ir/p=88642

زمان انتشار: جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵:۰۲

شناسه خبر: 90679

مطالب مرتبط :
ناسا می گوید موتورهای موشکی آینده آن ممکن است به صورت سه بعدی چاپ شوند

ناسا می گوید موتورهای موشکی آینده آن ممکن است به صورت سه بعدی چاپ شوند

پروژه جدید به دنبال پرینت سه بعدی قطعات موتور موشکی با استفاده از پودر فلز و لیزر است.

امواج مغزی شما در هنگام خواب می تواند تشخیص دهد که افسردگی شما قابل درمان است یا خیر

امواج مغزی شما در هنگام خواب می تواند تشخیص دهد که افسردگی شما قابل درمان است یا خیر

این کشف می تواند جان انسان ها را نجات دهد زیرا بیماران عمیق افسرده دیگر مجبور نیستند مدت طولانی صبر کنند تا درمانی را که برای آنها مفید است پیدا کنند.

۲

هشدار رهبر انقلاب در خصوص آسیب های فضای مجازی برای دانش ‌آموزان

عدالت آموزشی حلقه مفقوده آموزش و پرورش کشور

بحران جهانی ویروس کرونا در کنار همه ناملایمات و سختی‌ها، سبب بروز فرصت‌هایی در بخش‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی، به‌ویژه آموزش و پرورش شده است تا بسیاری از کج‌فهمی‌ها، کج‌اندیشی‌ها و تصمیم‌سازی‌ها و تصمیم‌گیری‌های ناکارآمد به چالش کشیده شده و به حداقل برسد و در عین حال، راه‌حل‌های روزآمد و نوآورانه‌ای از زیر خروارها مشکلات و موانع پدیدار شود.

توسعه

لزوم توسعه رشته های فنی دانشگاه محقق اردبیلی / اردبیل نیازمند احداث دانشگاه صنعتی است

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم گفت: یکی از برنامه‌های مد نظر وزارت علوم در استان اردبیل توسعه رشته‌های فنی و مهندسی‌ کیفی در دانشگاه محقق اردبیلی مبتنی بر نیازهای استان است.

نقشه حرارتی درباره نحوه برگزاری کلاس های درسی کمک می کند

نقشه حرارتی درباره نحوه برگزاری کلاس های درسی کمک می کند

گروهی از محققان یکی از شرکت‌های دانش بنیان دانشگاه علوم پزشکی تهران پس از مطالعه بر اساس یادگیری ماشین و هوش مصنوعی گزارش‌هایی از شیوع کرونا ویروس و تعداد مبتلایان احتمالی عرضه کرده و افزود: طبق مطالعات انجام شده مناطق هشدار زرد و قرمز وزارت آموزش و پرورش می‌تواند تعیین کند در چه مناطقی کلاس مجازی و در چه منطقه کلاس‌های حضوری برگزار شود

لل

مشکلات اپلیکیشن شاد

برنامه شادیا دردسر های والدین

اپلیکیشنی که وزارت آموزش و پرورش جهت آموزش درسی دانش آموزان در مقاطع مختلف تعیین کرده است این روزها به مصیبتی برای والدین تبدیل شده است .

۰

تولید انرژی با سایه ها

محققان دانشگاه ملی سنگاپور در تازه ترین یافته های خود موفق به تولید انرژی با استفاده از سایه ها شده اند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب