توسط دانشجوی طبسی صورت گرفت:

ساخت و تولید دستگاه ضدعفونی کننده هوشمند«پانیک»

​حسین زاده نخبه طبسی ازساخت و تولید دستگاه ضدعفونی کننده هوشمند«پانیک» خبر داد و اظهارداشت: این دستگاه ضدعفونی کننده دست قابل نصب در ورودی فروشگاه ها ، ادارات مدارس و مکان های پر رفت و آمد می باشد و دارای چشم الکترونیک و هوشمند بدون نیاز به تماس دست است.

مجید حسین زاده در گفتگو با خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی ازساخت و  تولید دستگاه ضدعفونی هوشمند«پانیک» خبر داد و اظهارداشت: یکی از خیرین دستگاه ضد عفونی کننده ای با قابلیت بسیار اندک به مسجدی در مشهد اهداء کرده بود که بعد از دو روز دچار مشکل و خراب شد.

این دانشجوی مهندسی مکانیک دانشگاه فردوسی مشهد با بیان اینکه ایده طراحی دستگاه «پانیک» از آن دستگاهی که توسط خیر به مسجد اهداء شده بود به ذهنم رسید، افزود: این دستگاه دارای تیزر کوتاه از عملکرد دستگاه ضد عفونی کننده دست است.

وی با بیان اینکه دستگاه ضدعفونی کننده دست «پانیک» قابل نصب در ورودی فروشگاه ها ، ادارات مدارس و مکان های پر رفت و آمد است، گفت: دارای چشم الکترونیک و هوشمند بدون نیاز به تماس دست، حجم مخزن ۲ لیتراز قابلیت های این دستگاه است.

این نخبه طبسی با اشاره به اینکه مخزن مخصوص دستگاه کاملا با بدنه دستگاه هماهنگ شده و از اشغال فضای اضافه جلوگیری شده است، عنوان کرد: جنس مخزن پلاستیک و مناسب هر محلولی و 1000 پاشش در هربار  شارژ مخزن دیگر قابلیت های این دستگاه می باشد.

وی یادآورشد: زمان پاشش مناسب و کافی برای ضدعفونی دست است و طراحی ظریف و در عین حال با بدنه بسیار مقاوم داردرنگ کوره ای مشکی و مصرف برق آن بسیار اندک است.

حسین زاده دریچه مخزن این دستگاه را در دسترس دانست و ادامه داد: نور ال ای دی هماهنگ با پاشش دستگاه و سه ماه گارانتی و یک سال خدمات پس از فروش دارد.

وی تصریح کرد: آمادگی همکاری با ادارات و ارگان ها و سازمانها هستیم و هم اکنون این دستگاه به مراحله تولید رسیده است.

انتهای پیام/ 

زمان انتشار: شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۱:۵۷

شناسه خبر: 90691

مطالب مرتبط :
بیش از ۱۲۰ ایده اختراعی دارم / طراحی، ساخت و تولید دستگاه مکانیزه دان کن زرشک در کشور

نخبه بیرجندی:

بیش از ۱۲۰ ایده اختراعی دارم / طراحی، ساخت و تولید دستگاه مکانیزه دان کن زرشک در کشور

توکلی راد نخبه بیرجندی که بیش از ۱۲۰ایده اختراعی با همکاری دفتر مالکیت معنوی مستقر در پارک علم و فناوری دارد گفت: طراحی، ساخت و تولید دستگاه مکانیزه دان کن زرشک در کشوراز مهمترین اختراعات من است.

دستگاه جوجه کشی

به روز رسانی دستگاه جوجه کشی هوشمند در مازندران/ کاهش تلرانس خطائی گرما و رطوبت در دستگاه جدید نخبه بابلی

از ایجاد تغییرات جدیدی در دستگاه جوجه کشی هوشمند خبر داد و گفت: با اعمال این تغییرات تلرانس خطائی گرما و رطوبت کاهش یافته است.

​خبرگزاری علم و فن آوری یکی از پایه های مهم بسیج علمی پژوهشی است

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری خراسان جنوبی:

​خبرگزاری علم و فن آوری یکی از پایه های مهم بسیج علمی پژوهشی است

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری خراسان جنوبی گفت: خبرگزاری علم و فن آوری یکی از پایه های مهم بسیج علمی پژوهشی است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب