خبرگزاری علم و فناوری

رئیس هیأت مدیره شرکت گز سکه:

طراحی و تولید هفت محصول نوآورانه در حوزه گز و شیرینی/طراحی و اجرای «عرضه ی اولیه صد شرکت کارآفرین در بازار سرمایه»

محمد گوهریان رئیس هیأت مدیره شرکت گز سکه از طراحی و تولید هفت محصول نوآورانه در حوزه گز و شیرینی در این شرکت خبرداد و گفت: این شرکت بعنوان اولین شرکت عرضه کننده سهام در تابلوی شرکتهای دانش بنیان بازار SME فرابورس ایران است و «عرضه ی اولیه صد شرکت کارآفرین در بازار سرمایه» را با همکاری کانون کارآفرینی استان اصفهان طراحی و اجرا کرده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، محمد گوهریان رئیس هیأت مدیره شرکت گز سکه از طراحی و تولید هفت محصول نوآورانه در حوزه گز و شیرینی در این شرکت خبرداد و گفت: این شرکت بعنوان اولین شرکت عرضه کننده سهام در تابلوی شرکتهای دانش بنیان بازار SME فرابورس ایران نقش پلی برای ورود شرکت های دانش بنیان و در حال رشد را به بازار سرمایه ایفا می نماید و در همین راستا برنامه ی گسترده ای با عنوان «عرضه ی اولیه صد شرکت کارآفرین در بازار سرمایه» را با همکاری کانون کارآفرینی استان اصفهان طراحی و اجرا کرده است.

رئیس هیأت مدیره شرکت گز سکه در گفتگو باخبرنگار این خبرگزاری با اشاره به نقش مثبت گز و شیرینی از گذشته های دور تا به حال و این که نوآوری در صنعت غذایی و بویژه گز و شیرینی با محوریت سلامت مصرف کنندگان جایگاه بسیار مهمی دارد، گفت: واحد تحقیق و توسعه شرکت گز سکه از بهمن ماه ۱۳۹۸ با شروع و شیوع کرونا بر روی هفت پروژه طراحی و تولید محصول نوآورانه تمرکز نمود.

رئیس هیأت مدیره شرکت گز سکه با بیان این که شرایط شیوع بیماری کرونا و قرنطینه آثار عمیقی بر سبک زندگی مردم گذاشته است، اظهار کرد: هفت محصول با تطبیق با شرایط جدید و البته اصلاح آن طراحی شده است.

 

هفت محصول نوآورانه شرکت گز سکه

گوهریان با بیان این که این محصولات دانش بنیان مراحل ثبت اختراع و صنعتی را طی می کنند، تصریح کرد: این هفت دستاورد دانش بنیان شامل؛ 1-  تولید شربت بدون قند و ملین و معطر بدون استفاده از مواد دارویی و شیمیایی ۲- پودر گز بستنی برای تولید گز بستنی در خانه ۳- پودر گز کیک برای تولید گز کیک در خانه ۴- تولید آب مولتی اکسیدان با کاربرد ضدعفونی ۵- خمیر ضدعفونی ۶- آرد کنجد روغن گیری شده با کاربردهای گسترده در حوزه نان و قنادی ۷- انواع مکملهای تغذیه ای بدنسازی عنوان کرد.

 

حضور در شهرک علمی تحقیقاتی و  مرحله ی تازه ای از فعالیتهای دانش بنیان و تجاری سازیهای دانش محور

وی با بیان این که خوشبختانه هر هفت پروژه با موفقیت انجام شده و در مسیر اخذ مجوزهای قانونی قرار دارد، تصریح کرد: شرکت گز سکه با گسترش مرکز رشد گز، شیرینی، شکلات و صنایع وابسته و حضور فعالتر در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان مرحله ی تازه ای از فعالیتهای دانش بنیان و تجاری سازیهای دانش محور را شروع نموده است.

 

اولین شرکت عرضه کننده سهام در تابلوی شرکتهای دانش بنیان بازار SME فرابورس ایران

رئیس هیأت مدیره شرکت گز سکه،تصریح کرد: این شرکت بعنوان اولین شرکت عرضه کننده سهام در تابلوی شرکتهای دانش بنیان بازار SME فرابورس ایران نقش پلی برای ورود شرکت های دانش بنیان و در حال رشد را به بازار سرمایه ایفا می نماید و در همین راستا برنامه ی گسترده ای با عنوان «عرضه ی اولیه صد شرکت کارآفرین در بازار سرمایه» را با همکاری کانون کارآفرینی استان اصفهان طراحی و اجرا نموده است.

انتهای پیام/

معصومه صادقی

زمان انتشار: یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۰:۴۴

شناسه خبر: 90759

مطالب مرتبط :
 بازار بورس در ایران چیست؟

مصاحبه با دکتر ابوالفضل امینیان

بازار بورس در ایران/چالش ها و راهکارها

طلا

رشد نانوذرات طلا در داخل تومورها می تواند به از بین بردن سرطان کمک کند

محققان دانشگاه مریلند راهی برای رشد نانوذرات طلا به طور مستقیم در داخل سلول های سرطانی پیدا کرده اند که می تواند به تصویربرداری کمک کند و حتی برای از بین بردن تومورها گرم شود.

وقتی نورون های حساس به زمان

محققان دانشگاه اوزاکا ژاپن و دانشگاه کالیفرنیا کشف کردند؛

وقتی نورون های حساس به زمان "خسته" می شوند، برداشت ما از زمان متمایل می شود

محققان دانشگاه اوزاکا ژاپن و دانشگاه کالیفرنیا در برکلی در یک مطالعه با اسکن مغز ۱۸ داوطلب سالم برای بررسی این که چگونه مغز درک زمان را ایجاد می کند، نشان دادند: وقتی نورون های حساس به زمان "خسته" می شوند، برداشت ما از زمان متمایل می شود.

هپاران سولفات به ویروس کووید ۱۹ کمک می کند تا به سلولهای ریه انسان نفوذ کند

محققان دانشکده پزشکی دانشگاه سان دیگو کشف کردند؛

هپاران سولفات به ویروس کووید ۱۹ کمک می کند تا به سلولهای ریه انسان نفوذ کند

محققان دانشکده پزشکی دانشگاه سان دیگو کشف کردند که هپاران سولفات به ویروس کووید ۱۹ کمک می کند تا به سلولهای ریه انسان نفوذ کند.

تصویربرداری از مغز در هنگام تحریک لمسی می تواند دست چپ و راست را از هم جدا کند

محققان موسسه علوم و فناوری داگو گیونگ بوک کشف کردند؛

تصویربرداری از مغز در هنگام تحریک لمسی می تواند دست چپ و راست را از هم جدا کند

محققان موسسه علوم و فناوری داگو گیونگ بوک در ادامه یک تحقیق چندین ساله گزارش کردند: تصویربرداری از مغز در هنگام تحریک لمسی می تواند دست چپ و راست را از هم جدا کند.

لوفا

روایت کارآفرینی که از یک گیاه ناشناخته ، لیف تولید کرد

«عظيم رفيعي» کارآفرین فعالی است که تصمیم گرفت با شیوه نوین کشاورزی را انجام دهد و با تولید محصولات خاص برای همشهریانش اشتغالزایی کند.

امواج مغزی شما در هنگام خواب می تواند تشخیص دهد که افسردگی شما قابل درمان است یا خیر

امواج مغزی شما در هنگام خواب می تواند تشخیص دهد که افسردگی شما قابل درمان است یا خیر

این کشف می تواند جان انسان ها را نجات دهد زیرا بیماران عمیق افسرده دیگر مجبور نیستند مدت طولانی صبر کنند تا درمانی را که برای آنها مفید است پیدا کنند.

استاد

جایزه مکس بورن در دست استاد ایرانی دانشگاه پنسیلوانیا

استاد ایرانی دانشگاه پنسیلوانیای آمریکا به عنوان برنده جایزه معتبر و بین المللی مکس بورن در سال ۲۰۲۰ توسط انجمن اپتیکال (OSA ) برگزیده شده است.

با پیگیری بسیج علمی و پژوهشی ناحیه امام علی (ع) کوهپایه؛
تعداد ۱۲۰ بسته لوازم التحریر آماده و بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد

با پیگیری بسیج علمی و پژوهشی ناحیه امام علی (ع) کوهپایه؛

تعداد ۱۲۰ بسته لوازم التحریر آماده و بین دانش آموزان نیازمند کوهپایه توزیع شد

مجتبی باقری گفت: با پیگیری بسیج علمی و پژوهشی ناحیه امام علی (ع) و همکاری حوزه شهید بهشتی ناحیه امام علی (ع) همچنین همت خیرین تعداد ۱۲۰ بسته لوازم التحریر آماده و همزمان با بازگشایی مدارس بین دانش آموزان نیازمند منطقه کوهپایه توزیع شد.

بیش از یک میلیارد نفر تا سال ۲۰۵۰ آواره می شوند/ پاکستان، اتیوپی و ایران در معرض خطر آوارگی بیشتر

اندیشکده بین المللی موسسه اقتصاد و صلح اعلام کرد؛

بیش از یک میلیارد نفر تا سال ۲۰۵۰ آواره می شوند/ پاکستان، اتیوپی و ایران بیشترین خطر را دارند

بر اساس گزارش جدید اندیشکده بین المللی موسسه اقتصاد و صلح (IEP) و با توجه به عدم دسترسی به غذا و آب، افزایش قرار گرفتن در معرض بلایای طبیعی و رشد سریع جمعیت، بیش از یک میلیارد نفر می توانند در طی ۳۰ سال آینده آواره شوند و برخی کشورها مانند پاکستان، اتیوپی و ایران هم بیشتر تحت تأثیر هستند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب