خبرگزاری علم و فناوری

رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ۶۹ درصد مدارس چهارمحال و بختیاری

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: ۶۹ درصد مدارس استان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرگزاری علم و فناوری از استان چهارمحال و بختیاری ؛ سید راشد جزایری معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد اظهار کرد:  تعداد کل بازرسی انجام شده در مدارس استان ۹۶۷ بازرسی است که ۶۶۹ مدرسه معادل ۶۹ درصد پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را به خوبی رعایت کردند.


معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری درخصوص آخرین وضعیت کووید_۱۹ تا ۲۲ شهریورماه ۹۹ در این استان عنوان کرد: در مجموع تعداد کل نمونه‌گیری شده از موارد مثبت بستری و سرپایی ۲۷ هزار و ۱۸۹ مورد است، تعداد فوت شدگان در استان ۲۰۳ نفر و کل موارد مثبت ۶ هزار و ۷۱۵ نفر هستند.


وی ادامه داد: از ۲۲ هزار و ۴۰۵ نمونه‌ای که از موارد سرپایی در چهارمحال و بختیاری اخذ شد آزمایش ۵ هزار و ۲۹۳ نفر مثبت اعلام شد.


جزایری با اشاره به تعداد موارد ابتلا در شهرستان‌های مختلف چهارمحال و بختیاری، خاطرنشان کرد: در شهرستان اردل ۲۲۹ نفر، در بروجن ۹۹۴ نفر، در شهرستان بن ۲۲۱ نفر، در شهرستان سامان ۲۵۳ نفر، در شهرستان شهرکرد ۳۰۰۱ نفر، در شهرستان فارسان ۷۸۷ نفر، در شهرستان کیار ۱۴۳ نفر، در شهرستان کوهرنگ ۱۶۹ نفر، در شهرستان لردگان ۵۳۲ و در خارج از استان ۴۲ بیمار اهل این استان مبتلا به بیماری کرونا شناسایی شدند.

 

انتهای پیام/۱۰۲۰

زمان انتشار: دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲:۱۴

شناسه خبر: 90770

مطالب مرتبط :
ام اس

ام اس قابل کنترل است اما درمان قطعی ندارد

علت اصلی ام اس هنوز مشخص نیست و درمان قطعی ندارد ولی با استفاده از داروهای موجود قابل کنترل است.

اسید فولیک

اسید فولیک چیست و چه کمکی به سلامت می کند؟

اسيد فوليك يكي از انواع ويتامين B است كه به نام فولات نيز شهرت دارد. فولات به طور طبيعي در خوراكي‌ها وجود دارد اما اسيد فوليك، شكل مصنوعي اين ويتامين است. بدن ما قادر به ساختن اسيد فوليك نيست و براي همين بايد از طريق غذا يا مكمل‌ها دريافتش كنيم.

۷

کارکردهای آینده معلمی و مدارس:

تنها راه حفظ تداوم، کارایی و اثربخشی مدارس:تبدیل آنها به سازمان یادگیرنده

دکترعلیرضا یوسفی متخصص رشته برنامه ریزی درسی گفت: در صورتی مدارس می‌توانند در معناسازی کمک حال نظام آموزشی شوند که به گفته محقیقین دنیای آموزش به سازمان یادگیرنده بدل شود ولذا دراین مقوله پنج قانون که می‌شود با آنها مدارس را به سازمان یادگیرنده تبدیل شوند.

چغامیش

آموزش پروتکل های بهداشتی در مدارس چغامیش+تصاویر

پس از آغاز سال تحصیلی آموزش پروتکل های بهداشتی در مدارس چغامیش انجام شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب