خبرگزاری علم و فناوری

به همت ناحیه بسیج دانشجویی فارس

تاسیس مرکز علمی و تحقیقاتی "بهشت خانواده"

مرکز علمی و تحقیقاتی بهشت خانواده با رویکرد انجام پروژه های پژوهشی اولویت دار در حوزه خانواده و سبک زندگی، ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای با توجه به نیازهای روز کشور و هدایت و پشتیبانی از هسته های علمی مسئله محور خانواده در راستای گفتمان سازی و مطالبه گری تشکیل شده است .

موسوی، مدیرفرهنگ سازی ناحیه بسیج دانشجویی فارس در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری فارس از تاسیس مرکز علمی و تحقیقاتی بهشت خانواده خبر داد و گفت : این مرکزبا همکاری  مدیریت علمی و پژوهشی ناحیه بسیج دانشجویی فارس تاسیس شده است.

 

وی همچنین نشر و ترویج یافته های پژوهشی در قالب های مختلف ازجمله  انتشار کتاب، مقالات، نشریات علمی، سمینار، سمپوزیوم و برگزاری همایش های محلی، منطقه ای، ملی و بین المللی، تربیت نیروی انسانی به عنوان مربی، مشاور، محقق و کنشگر حوزه خانواده، هدایت دانشجویان و دانشگاه ها و سایر مراکز علمی و پژوهشی جهت انجام کارهای علمی، تولید محصولات تخصصی و رسانه ای در حوزه خانواده و بسترسازی تسهیل ازدواج جوانان  را از دیگرماموریت های مرکز تحقیقاتی بهشت خانواده عنوان و اضافه کرد :برگزاری دوره شش ماهه تربیت مربی خانواده و ازدواج(دوره همیار مشاور) برای 130 نفر از دانشجویان رشته روانشناسی، مشاوره و علوم تربیتی دانشگاه های فارس، از جمله اقدامات اخیر اعضای این مرکز تحقیقاتی می باشد.

 

موسوی افزود : هیئت موسس این مرکز تحقیقاتی جمعی از دانشجویان ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس بوده  و مدیر عامل این مرکز تحقیقاتی دکتر یاسر دهقان می باشند که جهت پیشبرد فعالیت های مرکز و رفع برخی از مشکلات اجتماعی در جامعه  ؛  با بدنه دانشگاه ها ارتباط تشکیلاتی و  باسایر دستگاه ها، نهادها، مراکز تحقیقاتی، موسسات فرهنگی و دانش محور  ارتباط مشارکتی دارد .

 

وی در پایان ضمن دعوت از همه علاقه مندان و فعالان حوزه خانواده جهت کمک به این مرکز تحقیقاتی تازه تأسیس‌؛ از موفقیت آمیز بودن برنامه های مرکز تحقیقاتی بهشت خانواده و راه گشا بودن جهت حل برخی از معضلات اجتماعی ابراز امیدواری کرد.

 

گفتگو از سیده فاطمه حسینی

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۴:۵۱

شناسه خبر: 90771

مطالب مرتبط :
مجلس شورای اسلامی

در نامه ای به هیئت مجلس عنوان شد

درخواست دانشجویان برای وصول طرح توقف کامل تعهدات هسته ‌ای

بیش از ۸۰ حوزه و دفتر بسیج دانشجویی در نامه ‌ای خطاب به نمایندگان هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خواستار اعلام وصول طرح سه فوریت «توقف کامل تعهدات هسته ‌ای در صورت بازگشت قطعنامه‌ ها» در مجلس شدند.

نادگران دانشگاه شیراز

در نشست خبری رئیس دانشگاه شیراز عنوان کرد:

حضور دانشگاه شیراز در میان دانشگاه‌های برتر جهان

دانشگاه شیراز براساس رتبه‌بندی‌های جهانی ، در یک نظام رتبه‌بندی بین ٣٠٠-٤٠٠ و در رتبه‌بندی دیگر با شاخص‌های متفاوت بین ٦٠٠ تا ٧٠٠ قرار دارد.

سعید یوسفی بسیج دانشجویی فارس

اعلام آمادگی دانشجویان نخبه بسیجی فارس برای پاکسازی آب های بندر بیروت از نیترات

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس از آمادگی مرکز تحقیقاتی دانشجویان بسیجی استان فارس برای پاکسازی آب¬های بندر بیروت از نیترات توسط نانو ذرات سلنیوم پوشش داده شده با ویتامین c خبرداد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب