خبرگزاری علم و فناوری

تلاش دشمن برای مقابله با نهضت نرم افزاری علمی ایران محکوم به شکست است

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت : اقدامات و پیشرفت های علمی جمهوری اسلامی موجب شده تا دشمن در مقابله با نهضت نرم افزاری علمی ایران ، عقب نشینی نماید و پیشتازی انقلاب در مقابل دشمنان پیش از پیش نمود پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام ، کارگاه تخصصی پرسشگران بسیجی با حضور 60 نفر از پرسشگران بسیجی، صبح امروز (25/06/99) در سالن مجتمع فرهنگی و رفاهی لاله ایلام برگزار شد .

تلاش پرسشگران ، تصمیم گیریهای  هوشمندانه در پی خواهد داشت

سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در این همایش ، با اشاره به نقش تاثیرگذار شبکه پرسشگران در حل مسائل راهبردی و کلیدی کشور عنوان کرد : تلاش پرسشگران و محققان در رسیدن به حقایق و نتایج مطلوب مباحث و رویدادها ، تصمیم گیریهای عاقلانه و هوشمندانه در مسائل مختلف را در پی خواهد داشت .

وی ، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ، اظهار کرد : دوران هشت ساله  دفاع مقدس مملو از تششع و نورانیت بود ، چراکه دستاوردهای آن سالها در شرایط سخت اقتصادی ، فرهنگی و سیاسی ، نه تنها توانسته است ، پلی برای بهره مندی به قله های ترقی و پیشرفت باشد ، بلکه پشتوانه ی محکمی نیز برای مستضعفان و ملتهای آزادی خواه جهان بوده است .

سردار شاکرمی ، با تاسی از بیانات امام خمینی(ره) اذعان کرد :  در بستر دفاع مقدس ، انسانهایی آزاده و مخلص  روی کار آمدند که گستره ی وسیعی از شجاعت ، بصیرت و آگاهی هستند و امام خمینی (ره) بدرستی دفاع مقدس را در قامت یک دانشگاه متصور و شهدا را امامزادگان عشق قلمداد کردند  .

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام، با بیان اینکه بعد از گذشت چند دهه از دفاع مقدس ، همچنان دشمنان با تهدیدات ،  جنگ های روانی و هجمه های مختلف در فکر خدشه وارد کردن بر پیکره ی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستنداظهار کرد : در شرایط فعلی که دنیا در مقابل جمهوری اسلامی قد علم کرده و ایسم های مختلفی با هدف براندازی جمهوری اسلامی تشکیل شده اند ، تفکر و منش بسیج و وحدت و انسجام ملی ، ضمن خنثی کردن تمامی توطئه های آنان ، دست آنان را دستیابی به اهدافشان کوتاه کرده است  .

هدف دشمن عدم اتصال جمهوری اسلامی به جنبش های انقلابی در جهان

مسئول بلند پایه استان ، متصل نشدن جریان انقلاب اسلامی ، به جنبش های اسلامی شکل گرفته در اقصی نقاط  جهان را از دیگر اهداف دشمنان ، از عناد و دشمنی با جمهوری اسلامی ایران برشمرد و تصریح کرد :دشمنان در کشورهایی همچون عراق ، افغانستان، سوریه و دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس ، به دنبال راهی برای نزدیک شدن به  جمهوری اسلامی بوده تا بتوانند با آشوب ، نا آرامی ، اعتراضات ، کشاندن عده ای از ارازل و اوباش به کف خیابان ها و عملیات روانی ، جمهوری اسلامی را  ناکارآمد جلوه دهند .

تلاش دشمن برای مقابله با نهضت نرم افزاری علمی ایران

وی ، با بیان اینکه تمام تلاش دشمنان ، مقابله با نهضت نرم افزاری علمی ایران است عنوان کرد : قطعاً تلاش دشمن در این زمینه نیز با شکست مواجه خواهد شد ، چرا که جوانان نخبه ی کشور ، با تمام توان در مقابل ایسم های دشمن ایستادگی کرده و نو آوری ها ، اقدامات و پیشرفت های علمی جمهوری اسلامی در حوزه علم و فناوری موجب شده تا  دشمن در مقابله با نهضت نرم افزاری علمی ایران  ، عقب نشینی نماید و پیشتازی انقلاب در مقابل دشمنان پیش از پیش نمود پیدا کند.

انقلاب اسلامی امتداد واقعه عاشورا

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام ، انقلاب اسلامی را امتداد واقعه عاشورا توصیف کرد و ابراز داشت : دشمنان ایران اسلامی می دانند که ایران در بین سایر ملل جهان عزتمند بوده و تاج عزت بر سر کشور نهادینه شده است و شهادت سردار حاج  قاسم سلیمانی و به منجلاب کشیده شدن لیبرال دموکراسی ، ناتوانی دشمن را بیش از پیش آشکار کرد.

سردار شاکرمی ، در بخش دیگری از اظهارات خود ، به عدم موفقیت دشمنان در غرب آسیا ، متضاد شدن شرایط انتخابات و عجز و ناتوانی آنان در کنترل شرایط کرونا اشاره و اظهار کرد : شهادت سردار سلیمانی نه تنها حرکت انقلابی و اسلامی ملت های آزادیخواه را متوقف نکرد بلکه ، خون تازه ای در رگهای این ملت ها به جریان انداخت.

وی افزود : خوشبختانه به برکت وجود جوانان مومن و انقلابی و نخبگان علمی ، جمهوری اسلامی در حال عبور از بحرانهای سخت است و  به فرموده ی مقام معظم رهبری ( دامت برکاته ) آینده از آن جمهوری اسلامی و  ارکان لیبرال در حال اضمحلال و نابود شدن است.

رزمنده دفاع مقدس ، درپایان اظهارات خود با بیان اینکه دشمنان در خارج از مرزهای جمهوری اسلامی در حال سازماندهی ، زمانبندی و تقسیم شهرها برای لطمه زدن بر نظام جمهوری اسلامی هستند اظهار کرد : بحمدلله با تفکر و روحیه بسیجی ، تمامی نقشه های دشمنان و ارکان لیبرال در حال نابودی است ، چرا که بسیجیان  پیش قراول تمامی عرصه ها و تفکر آنان باطنی و ریل گذاری شده در مسیر درست و صحیح است.

انتهای پیام / ن

زمان انتشار: سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۴:۲۷

شناسه خبر: 90789

مطالب مرتبط :
همدان

علم و فناوری گزارش می دهد؛

دهمین دوره آموزش پرسشگری در استان همدان برگزار شد+فیلم و عکس

دهمین دوره کارگاه آموزش پرسشگری استان همدان با حضور ۵۰ داوطلب از ۸ شهرستان ، به مدت دو روز کاری در ۲۶ و ۲۷ شهریورماه در مرکز آموزشی ابوذر این شهرستان برگزار شد .

تفاهم نامه

انعقاد یک تفاهمنامه برای کمک صنعت کشاورزی

سپاه و دانشگاه آزاد آستینها را بالا زدند

با انعقاد یک تفاهمنامه فی مابین دانشگاه آزاد و سپاه جواد الائمه خراسان شمالی از این پس کشاورزان می توانند با هزینه کمتری از آزمایشگاه خاک شناسی دانشگاه آزاد بهره ببرند.

ویژگی‌های یک پژوهشگر موفق: تقوا، اخلاص، امانتداری، بصیرت دینی، پرهیز از یاس

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر:

ویژگی‌های یک پژوهشگر موفق: تقوا، اخلاص، امانتداری، بصیرت دینی، پرهیز از یاس

کارگاه آموزشی پرسشگران با حضور مسئولین علمی شهرستان‌ها و پرسشگران جهت توانمدسازی پرسشگران به منظور به روزرسانی معلومات و تربیت نیروی پرسشگر کارآمد و امانت‌دار بسیجی برای استفاده در نظر سنجی‌ها و برنامه‌های پژوهشی ملی و استانی در سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر برگزار شد.

بب

مسئولان در حل مشکلات مددجویان خانه های سلامت یاری گر مراکز باشند

مسئول فنی خانه سلامت ندای مهر ایلام گفت :ریشه ی آسیب بسیاری از دختران خانه های سلامت ، فقر مالی و فرهنگی است و جهت خودکفایی نیازمند داشتن حامی مطمئن هستند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب