آموزش به تنهایی نیاز جوانان را مرتفع نمی کند/تجاری سازی بیش از ۲۰درصد طرح های نوآورانه

هادی محمدزاده گفت: بیش از ۱۰۰طرح نوآورانه حمایت شده داریم که ۲۰درصد این طرح ها به تجاری سازی رسیده است و رساندن ایده و ابتکارات جوانان در مسیر ثروت آوری مورد توجه ماست و تلاش بسیاری داریم تا مبتنی بر نیاز ها و مزیت های استان حرکت کنیم

مسئول سازمان علمی پژوهشی و فناوری خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار علم و فناوری، اظهار کرد:در معاونت علمی،پژوهشی و فناوری فعالیت ها و خدماتی به جامعه بسیج ارائه می کنیم که زیر ساخت های آن در معاونت ایجاد شده است.


به  گفته هادی محمدزاده زیر ساخت های ایجاد شده در معاونت شامل مراکز نوآوری و رشد،پایگاه علمی،مراکز حمایت از نخبگان  و … است که در راستای اهداف نظام حرکت می کنند.


هادی محمدزاده افزود:بیش از ۱۰۰طرح نوآورانه حمایت شده داریم که ۲۰درصد این طرح ها به تجاری سازی رسیده است و رساندن ایده و ابتکارات جوانان در مسیر ثروت آوری مورد توجه ماست و تلاش بسیاری داریم تا مبتنی بر نیاز ها و مزیت های استان حرکت کنیم و در سال های اخیر پروژه هایی حمایت شده اند که ایجاد اشتغال و ارز آوری داشته و صنایع جدید شکل گرفته است.


محمدزاده با بیان این که نتیجه تلاش بسیجیان در عرصه علم و فناوری است تقویت همکاری و ادامه همکاری آن با دانشگاه آزاد را قابل توجه دانست و افزود:در گذشته مرکز رشد مشترکی  در دانشگاه راه اندازی کردیم و فعالیت های خوبی در مرکز انجام می شود و هسته های فناوری در مرکز فعال کردیم تا از ظرفیت دانشگاه استفاده کنیم.


به گفته وی امکانات به منظور آموزش شکل گرفته اما به تنهایی آموزش ،نیاز آینده جوانان را مرتفع نمی کند،آموزش باید همراه با فعالیت میدانی باشد دانشجو باید همزمان با آموزش کار عملیاتی باد بگیرد،امکانات در راستای ایجاد آینده خوب برای جوانان است.
به گفته وی ظرفیت ها را تقویت می کنیم و استعداد بالقوه جوانان را بالفعل خواهیم کرد.

زمان انتشار: سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۹:۲۰

شناسه خبر: 90791

مطالب مرتبط :
محمدزاده

نشست تخصصی اعضای خانه نخبگان خراسان شمالی با حضور مسئولین علمی

نشست تخصصی اعضای خانه نخبگان خراسان شمالی با حضور مسئولین علمی برگزار شد.

​بازدید از کلنیک کسب و کار شهرک های صنعتی خراسان جنوبی با هدف بهره گیری از علم درصنعت

مسئول بسیج علمی پژوهشی وفناوری خراسان جنوبی:

​بازدید از کلنیک کسب و کار شهرک های صنعتی خراسان جنوبی با هدف بهره گیری از علم درصنعت

مسئول بسیج علمی پژوهشی وفناوری خراسان جنوبی گفت: در راستای بهره گیر از علم، در صنعت بازدیدی به همراه معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان از کلنیک کسب و کار شهرک های صنعتی خراسان جنوبی صورت گرفت.

محمدزاده

مسئول سازمان علمی پژوهشی و فناوری خراسان شمالی:

نقش انکار ناپذیر،انقلاب بر پیشرفت علمی/ایران، قدرت برتر دنیا خواهد شد

مسئول سازمان علمی پژوهشی و فناوری خراسان شمالی گفت: ظهور جمهوری اسلامی ایران و به خصوص در سالهای اخیر با برنامه رشد علمی و پژوهشی نگاه ویژه ای به پژوهشگران و ایده مندان شده و با پشتیبانی از آنان، بستر رشد و شکوفایی علمی کشور فراهم شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب