حمایت بسیج علمی و پژوهشی ایلام از طرح های اشتغال محور

سئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام گفت : حمایت از طرح های اشتغال محور و تحقق شعار جهش تولید در دستور کار قرار دارد

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام ، محمود علی پور  مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام ، عصر امروز (25/06/99) در همایش استانی مدیران علمی نواحی سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام ، از حمایت این سازمان از طرح های اشتغال محور و تحقق شعار جهش تولید خبر داد .

حمایت از طرح های پیشگیرانه در امر مبارزه با کرونا

وی ، با بیان اینکه طرح های کاربردی پیشگیری و درمان ویروس کرونا نیز در اولویت حمایت سازمان بسیج علمی و پژوهشی ایلام قرار دارند اظهار کرد: از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا درکشور ، ضمن اعلام رسمی و ارسال فراخوان حمایت از محصولات  عرصه مبارزه با کرونا ، از چندین طرح کاربردی و مورد نیاز استان در زمینه پیشگیری از این ویروس ، حمایت مادی ، معنوی و آزمایشگاهی صورت گرفت .

علی پور ، با بیان اینکه مراکز رشد و فناوری بسیج استان با برخورداری از تجهیزات کامل حوزه فنی ، مهندسی و علوم کامپیوتری مهیای استفاده نخبگان استان است تصریح کرد : خوشبختانه با انعقاد تفاهم نامه های همکاری با نهادهای علمی و مراکز دانشگاهی استان ، آزمایشگاهها و تجهیزات مراکز رشد طرف های قرارداد ، نیز پذیرای محققان و مبتکران بسیجی خواهد بود .

جشنواره جهادگران علم و فناوری در ایلام برگزار می شود

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام در ادامه اظهارات خود به برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری در استان اشاره و اظهار کرد : مخترعان استان می توانند محصولات فناورانه و کاربردی خود را جهت شرکت در این جشنواره به دبیرخانه جشنواره واقع در ایلام ، خیابان امیرکبیر ، موسسه علمی رزمندگان اسلام ، واحد شماره 2 تحویل دهند.

وی ، با بیان اینکه با توجه به شیوع ویروس کرونا در استان این جشنواره متفاوت تر از سالهای گذشته برگزار می شود عنوان کرد : طرح هاو اختراعات حوزه سلامت بصورت ویژه کارشناسی و مورد حمایت قرار خواهند گرفت .

استفاده از مزایای کسر خدمت ویژه نخبگان

این مسئول ، استفاده از مزایای کسر خدمت ویژه مشمولان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری ، حمایت های مادی بلاعوض  و تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی را از جمله خدمات سازمان بسیجی علمی و پژوهشی استان به نخبگان علمی استان برشمرد و اذعان کرد : خوشبختانه با تمهیدات اندیشیده شده ، زمینه های لازم جهت حمایت از تحقیقات و مطالعات حوزه علوم انسانی نیز فراهم شده است .

تشکیل هسته های علمی و پژوهشی پایگاههای مقاومت در دستور کار قرار گرفت  

علی پور در بخش دیگری از اظهارات خود به تشکیل هسته های علمی و فناوری در سطح پایگاههای مقاومت بسیج استان اشاره و تصریح کرد : هدف از تشکیل این هسته ها شناسایی و معرفی نخبگان محلات و نقاط محروم استان به جامعه علمی استان و استفاده از توانمندی آنان در تولید محصولات فناورانه و  حل مسائل و مشکلات حوزه های مختلف است.

انتهای پیام/ن

 

زمان انتشار: سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۶:۳۳

شناسه خبر: 90800

مطالب مرتبط :
دستاوردهای علمی از افتخارات کشور است

معاون علمی پژوهشی ناحیه ابوذر:

دستاوردهای علمی از افتخارات کشور است

یکی از محورهای برجسته گام دوم انقلاب پیرامون موضوعات علمی و بخشی از دستاورد‌های علمی می باشد.

ی

جشنواره جهادگران علم و فناوری در ایلام برگزار می شود

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام اظهار کرد : صاحبان طرح ها و محصولات فناورانه می توانند تولیدات خود را تا ۲۵ مهرماه جبه دبیرخانه جشنواره واقع در ایلام ، خیابان امیرکبیر ، روبروی مرکز بهداشت شهرستان ایلام ، موسسه خدمات علمی و آموزشی رزمندگان اسلام –واحد اول ارسال نمایند .

خانه نخبگان شهرستان دشتستان افتتاح شد

خانه نخبگان شهرستان دشتستان افتتاح شد

نشست و افتتاح خانه نخبگان به میزبانی واحد دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان و با حضور سرهنگ غلامپور فرمانده ناحیه سپاه جواد الائمه شهرستان دشتستان، دیگر مسئولین و اصحاب رسانه برازجان برگزار شد.

لل

بهره مندی نخبگان بسیجی از کسر خدمت سربازی

مسئول سازمان بسیج علمی ،پژوهشی و فناوری استان ایلام خبر داد : در راستای اجرایی شدن طرح کسر خدمت سربازی ، شرایطی از جمله عدم مشمول بودن ارائه دهنده طرح و ارسال پروژه های دفاعی ، امنیتی ، اقتصاد مقاومتی ، محرومیت زدایی و حل مشکلات فناوری حوزه بسیج و سپاه در نظر گرفته شده است.

دکتر علی رضاخانی

مسئول سازمان علمی و پژوهشی استان زنجان:

از طرح های آماتور تا بومی سازی محصول وارداتی حمایت کرده ایم

علی رضاخانی از حمایت مادی و معنوی از تولید داخلی سیلیکا ژل خبر داده و افزود: سال گذشته از ۶۰ طرح فناورانه حمایت کردیم و در سال جاری امیدواریم با رویکرد بومی سازی مسائل و خلاقیت محوری نتایج مطلوبی را در حوزه های مختلف کسب کنیم

نشست هسته هاي علمي

برگزاري نشست هسته هاي علمي و اعطاي مجوز فعاليت هاي هسته ها

نشست هسته هاي علمي

در اين نشست برادر توکلي ضمن بيان اهداف شناسايي و معرفي هسته هاي علمي انتظارات سازمان بسيج علمي از هسته ها را عنوان کردند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب