خبرگزاری علم و فناوری

تور سافاری در شهرستان آباده

گروهی از طبیعت گردان ایران از مناطق دیدنی آباده بازدید کردند.

 به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از آباده، گروهی از طبیعت گردان ایران با حضور در مناطق مختلف شهرستان آباده در قالب تور سافاری به تهیه مستند ، عکس و فیلم از بناهای تاریخی و حیات وحش این شهرستان پرداختند .

 مدیر کانون گردشگران طبیعت ایران در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت : سافاری ، تورهایی است که طبیعت دوستان و گردشگران در طی سفر از بناهای تاریخی و تفریحی و حیات وحش به تهیه عکس و فیلم می پردازند و در این سفر نیز این گردشگران با حضور در شهرستان آباده از بنای زیبای کاروانسرای ایزدخواست و بافت تاریخی این شهر ، کویر غدیر آباده و حیات وحش منطقه دره باغ شهرستان ابرکوه بازدید و به تهیه فیلم و عکس می پردازند .

 هاشمی تصریح کرد : این گروه گردشگری با رعایت تمام شیوه های بهداشتی به سفر در طبیعت می پردازند و استفاده از ماسک ، رعایت فاصله استقرار از یکدیگر ، استفاده از مواد ضدعفونی کننده و استفاده از ظروف یک بار مصرف در طول سفر و پرهیز از حضور در اجتماعات از جمله اقداماتیست که برای مقابله با ویروس منحوس کرونا انجام شده است .

 هاشمی با تاکید بر حفظ محیط زیست افزود : گردشگران با ورود به طبیعت از هر گونه اقداماتی که موجب تخریب محیط زیست میشود پرهیز کرده و در حفظ طبیعت کوشا باشند .

شفیعی مسئول کانون جهانگردی و اتوموبیلرانی شمال فارس گفت : این گروه 30 نفره از کانون جهانگردی ایران به شهرستان آباده سفر کرده و در زمینه های زیست شناسی ، باستان شناسی و گونه های مختلف گیاهی و جانوری به تحقیق می پردازند و عکس ، فیلم و مستند تهیه می کنند .

 

گفتگو از امیدرضا نفر

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۵:۰۰

شناسه خبر: 90808

مطالب مرتبط :
مبتلایان به کرونا

آباده در وضعیت فراتر از قرمز!

با افزایش ۲۹ نفری مبتلایان به کرونا در آباده، وضعیت این شهرستان شمالی استان فارس از قرمز نیز فراتر رفته است .

۰

تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی آباده

از برگزیدگان بیست و پنجمین دوره مسابقات قرآن وعترت بخش شفاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده که در مسابقات استانی حائز مقام شده بودند تجلیل شد.

بسته بهداشتی

توزیع بسته های بهداشتی در آباده

به همت جوانان قرارگاه شهید سلیمانی مسجد النبی (ص) شهرستان آباده ، بسته های بهداشتی بین جامعه هدف در این شهرستان توزیع شد .

گردشگری

تصویب ۱۵ طرح سرمایه‌گذاری گردشگری در آذربایجان شرقی

مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی از تصویب ۱۵ طرح سرمایه‌گذاری گردشگری در استان خبر داد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب