خانه نخبگان شهرستان دشتستان افتتاح شد

نشست و افتتاح خانه نخبگان به میزبانی واحد دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان و با حضور سرهنگ غلامپور فرمانده ناحیه سپاه جواد الائمه شهرستان دشتستان، دیگر مسئولین و اصحاب رسانه برازجان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ افتتاح خانه نخبگان به میزبانی واحد دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان  و با حضور سرهنگ غلامپور فرمانده ناحیه سپاه جواد الائمه شهرستان دشتستان، دکتر حمزه شیخیانی معاونت  جهاد علم و فناوری سپاه امام صادق استان بوشهر، دیگر مسئولین و اصحاب رسانه برازجان برگزار شد.

دکتر افروغ،ریاست واحد دانشگاه آزاد اسلامی دشتستان  ضمن محکوم کردن روزنامه فرانسوی گفت:  اهانت روزنامه فرانسویی به پیامبر اسلام از طرف دانشگاهیان، اساتید، کارکنان و جامع دانشجویی این اقدام را محکوم می‌نماییم.

وی افزود:  دانشگاه ازاد اسلامی واحد دشتستان در دوره جدید خودش در حال تغییر به یک دانشگاه آموزشی گسترده و یک دانشگاه اجتماعی تاثیر گذار در جامعه  که به حل مسئله خواهد پرداخت تبدیل خواهد شد و در این سالها ما توانستیم در زمینه‌های مختلف پایه گذاری اولیه را انجام دهیم تا امروز دارای مدرسه کسب و کار خلاقیت، مرکز رشد، مرکز تحقیقات نفت، آموزشکده و مدرسه سما و امروز شاهد افتتاح خانه نخبگان خواهیم بود.

سرهنگ غلامپور، فرمانده سپاه جواد الائمه شهرستان در ادامه افزود: ما باید نخبه‌های جامه را در مسیر درست  که برای انها فراهم خواهیم کرد به کار گیریم تا برای جامعه مشکل ساز نشوند و مدیران باید نخبگان خود را به خوبی بشناسند و مانع از قرار گرفتن آنها در مسیرهای انحرافی جامعه گردند.

وی افزود: بسیج علمی پژوهشی سپاه است این وظیفه خطیر را برعهده دارد که نخبگان را در مسیر درست هدایت نماید و افتتاح خانه نخبگان مرکز تصمیم و شناسایی نخبگان شهرستان خواهد شد تا ترسیم کننده راه و برنامه ریزی برای جهش‌های مناسب در بحث تولید اقتصاد باشد که تصمیمات خوبی در راستای پیشرفت جامعه خود بگیریم.

در پایان بخش این جلسه دکتر شیخیانی، ریاست سازمان جهاد علم و فناوری  سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت:  آزمون خطاهای مدیر برای مدیر وجود ندارد که مدیر بخواهد بر اساس ان  مدل تصمیم خود را اجرایی کند و با عرصه ورد بسیج به عرصه علم و پژوهش موفقیت‌های بسیاری را تاکنون شاهد بوده‌ایم.

وی افزود: بسیج نیروی مردمی است، با تفکر انقلابی و جهادی و در عرصه‌ای ورود پیدا می‌نمایند و کار را انجام می‌دهند و در استان چند سالی است که سازمان بسیج علمی در حال فعالیت است که حمایت از مخترعان و ایجاد خانه نخبگان یکی از وظایف آن است.

شیخیانی تصریح کرد:  در سال ۹۲ خانه نخبگان استانی راه اندازی شد و کار گروه‌های آن فعال گردید و این شهرستان،  اولین شهرستانی است که دارای مرکز رشد است و با راه اندازی خانه نخبگان بزودی نخبگان شهرستان شناسایی خواهد شد و با تشکیل کارگروه ها به بررسی مشکلات دشتستان در آن مطرح و مشکلاتی از جمله  مشکل اشتغال و مسئله آب دشتستان در خانه نخبگان رفع خواهد شد.

 در پایان این جلسه سرهنگ غلامپور، فرمانده سپاه جواد الائمه شهرستان دشتستان،  حکم دکتر افروغ را به عنوان ریاست خانه نخبگان دشتستان اهدا نمودند.

 

انتهای پیام/

 

خبرنگار:حسینی مفرد

زمان انتشار: جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۴:۰۰

شناسه خبر: 90811

مطالب مرتبط :
نخبگان

افتتاح خانه نخبگان شهرستان گرمی در استان اردبیل

خانه نخبگان شهرستان با حضور جانشین سپاه شهرستان گرمی، مسئول معاونت علمی و پژوهشی سپاه استان اردبیل، روسا و اساتید دانشگاه ها و نخبگان شهرستان در محل دانشگاه پیام نور به همت معاونت علمی و پژوهشی سپاه این شهرستان راه اندازی گردید.

«نوجوان بوشهری» منتشر شد/،  اولین نشریه‌ای که تماما توسط دانش‌آموزان تهیه و تنظیم شد

برای اولین بار در سطح کشور:

«نوجوان بوشهری» منتشر شد/، اولین نشریه‌ای که تماما توسط دانش‌آموزان تهیه و تنظیم شده است

بسیج دانش آموزی شهید فهمیده استان بوشهر، اولین نشریه الکترونیکی به نام «نوجوان بوشهری» با هدف ارتقا سطح فرهنگی اجتماعی و علمی دانش آموزان منطقه منتشر کرد.

پایگاه علمی باید مرکزی برای پرورش و رشد نخبگان باشد

مدیر علمی سپاه جوادالائمه شهرستان دشتستان؛

پایگاه علمی باید مرکزی برای پرورش و رشد نخبگان باشد

مدیر علمی سپاه جوادالائمه شهرستان دشتستان در تعریف پایگاه علمی تصریح کرد: پایگاه علمی بسیج پایگاه‌های هستند که وظیفه تقویت بنیه علمی، پژوهشی و توانمند‌سازی علمی مهارتی بسیجیان را برعهده دارند و علاوه بر اینکه نخبه‌پروری می‌کند در پی جذب نخبگان شهرستان نیز باشد.

لل

حمایت بسیج علمی و پژوهشی ایلام از طرح های اشتغال محور

سئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام گفت : حمایت از طرح های اشتغال محور و تحقق شعار جهش تولید در دستور کار قرار دارد

پرسشگری

برگزاری دوره پرسشگری در پارس آباد اردبیل به روایت تصویر

دوره آموزشی پرسشگری بسیجیان نواحی پارس آباد، اصلاندوز، بیله سوار استان اردبیل با حضور مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت عباس علیه السلام در پارس آباد برگزار شد.

ویژگی‌های یک پژوهشگر موفق: تقوا، اخلاص، امانتداری، بصیرت دینی، پرهیز از یاس

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر:

ویژگی‌های یک پژوهشگر موفق: تقوا، اخلاص، امانتداری، بصیرت دینی، پرهیز از یاس

کارگاه آموزشی پرسشگران با حضور مسئولین علمی شهرستان‌ها و پرسشگران جهت توانمدسازی پرسشگران به منظور به روزرسانی معلومات و تربیت نیروی پرسشگر کارآمد و امانت‌دار بسیجی برای استفاده در نظر سنجی‌ها و برنامه‌های پژوهشی ملی و استانی در سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر برگزار شد.

نخبگان

یادداشت/

نشست با نخبگان لازمه نظارت های میدانی مجلس

بازدید میدانی رئیس‌ مجلس و سایر نمایندگان، از استان ها و حوزه های انتخابیه باید با نشست های تخصصی با کارشناسان، متخصصین، نخبگان، صاحب نظران، ذی نفعان و متضرران و منتقدین محلی و منطقه ای از مصوبات مجلس و اقدامات اجرائی مجلس همراه شود.

رایزنی انعقاد تفاهم نامه همکاری با بسیج حقوقدانان و ادارات/جهش تولید منوط به تلاش جهادی و همگانی است

مرکز رشد و خلاقیت شهید ضنجرسیم شهرستان دشتستان؛

رایزنی انعقاد تفاهم نامه همکاری با بسیج ادارات و کارمندان وحقوقدانان /جهش تولید منوط به تلاش جهادی و همگانی است

به منظور تحقق منویات و فرامین مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در راستای تحقق شعار سال(جهش تولید)، اولین جلسه رایزنی تفاهم‌نامه همکاری مرکز رشد و خلاقیت شهید ضنجرسیم شهرستان دشتستان با سازمان بسیج ادارت و کارمندان و سازمان بسیج حقوقدانان سپاه امام صادق (ع) و حوزه مقاومت بسیج ادارات کل استان بوشهر برگزار گردید.

اوقاف

ایجاد شرکت های دانش بنیان برای حمایت نخبگان ضروری است

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی و فناوری آذربایجان شرقی بر استفاده از امکانات و ظرفیت ادارات در جهت ایجاد شرکت های دانش بنیان برای حمایت از نخبگان تاکید کرد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب