خبرگزاری علم و فناوری

عمق استراتژیک ما فراتر از مرزهاست/تغییر چهره استعمار در دنیا

جانشین فرمانده سپاه خراسان شمالی در امور اقشارگفت:در چهل سال گذشته در مولفه نظامی و امنیتی قدرت ایجاد کردیم و و عمق استراتژیک ما فراتر از مرزهاست و در حوزه تجهیزات و تسهیلات نظامی به نقاط ارزشمندی رسیدیم.

جانشین فرمانده سپاه خراسان شمالی در امور اقشار در گفتگو با خبرنگار ما گفت:۴۲سال از انقلاب اسلامی را پشت سر می گذاریم ،شعار اصلی حضرت امام  و همه آن هایی که از نظام استبدادی پهلوی خسته شده بودند عدم استقلال بود .


به گفته وی در جای جای  تاریخ حضور بیگانگان را می شود احساس کرد،گذشتگان ما آرزوی استقلال و آزادی را داشتند.


وی با بیان این که پایه و اساس انقلاب استقلال ،آزادی و جمهوری است افزود:این روز ها قیافه استعمار تغییر کرده است و نظام اقتصادی و بین المللی به گونه ای تنظیم شده که کشور های فقیر فقیر تر و کشور های ثروتمند غنی تر می شوند.


وی تاکید کرد:ما نمی توانیم دم از استقلال بزنیم مگر سایر مولفه ها نظیر اقتصاد،سیاست،اجتماعی و فرهنگی را قدرتمند کنیم.


به گفته وی در چهل سال گذشته در مولفه نظامی و امنیتی قدرت ایجاد کردیم و و عمق استراتژیک ما فراتر از مرزهاست و در حوزه تجهیزات و تسهیلات  نظامی به نقاط ارزشمندی رسیدیم.


وی با تاکید بر این که سایر مولفه ها باید به سمت قدرت افزایی پیش برود افزود:بابد با برنامه ریزی هوشمندانه قدر زمان را دانست و نباید آنچه تجربه و علم شده به سمت تجربه آن برویم.


عین الله حاتمی گفت:در سپاه جواد الائمه بخشی از ماموریت امنیتی  نظامی ،بخشی خدمات رسانی به کشور و بخشی نقش آفرینی در عرصه های مختلف است.


به گفته وی ۲۲سازمان قشری در عرصه های مختلف ایجاد شد تا با ظرفیت نظام گره گشای مشکلات  کشور باشد،در سازمان های اقشاری ۲۲گانه انتصابات  مدیران تخصصی و توانمند است.

زمان انتشار: شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶:۳۰

شناسه خبر: 90869

مطالب مرتبط :
حاتمی

اصلاح الگوی مصرف برق تکلیف بسیج استان است

جانشین فرمانده سپاه خراسان شمالی در امور اقشار گفت: وقتی که می دانیم با اصلاح الگوی مصرف برق و صرفه جویی منابع به توسعه کشور کمک خواهد شد این تبدیل به یک تکلیف در مجموعه بسیج استان می شود.

کشاورزی

جهش تولید کشاورزی خراسان شمالی همگام با بسیج

جلسه مشترک سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی و سازمان بسیج جامعه کشاورزی سپاه جوادالائمه با هدف هم افزایی و استفاده از ظرفیت های مشترک در حجهت پیشبرد اهداف خدمت رسانی در حوزه کشاورزی برگزار شد

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب