خبرگزاری علم و فناوری

از سوی وزیر علوم انجام شد

انتصاب سرپرست دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان

در حکمی از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری سرپرست دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان را منصوب شد.

به گزارش خبرگزارخبرنگار سرویس آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری، در حکمی از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری سرپرست دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان را منصوب شد.

منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی عباس عبدشاهی را به سمت سرپرست دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان منصوب کرد.

در حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان منصوب می‌شوید.

انتظار می‌ رود با بهره ‌مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه، امکانات و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست ‌ها و برنامه ‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌ های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت‌ المال و صرفه ‌جویی در هزینه ‌ها، پرهیز از تجمل ‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، اهتمام ورزید.

 گفتنی است، عباس عبدشاهی متولد ۱۳۴۹ شهرستان سپیدان در استان فارس و دانشیار گروه اقتصاد کشاورزی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان است.

وی راهنمایی و مشاوره بیش از ۵۰ پایان‌ نامه کارشناسی ارشد و دکتری را برعهده داشته و بیش از ۹۰ مقاله در مجلات علمی- پژوهشی و کنفرانس‌های معتبر داخلی و بین ‌المللی به چاپ رسانده است.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان، ریاست دانشکده مهندسی زراعی و عمران روستایی، معاونت آموزشی دانشکده مهندسی زراعی و عمران روستایی و مدیریت گروه اقتصاد کشاورزی از دیگر سوابق اجرایی عبدشاهی است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۶:۲۲

شناسه خبر: 90899

مطالب مرتبط :
دستگاه میكروپمپ بومی تزریق مواد افزایه

برای نخستین بار در کشور

دستگاه میكروپمپ بومی تزریق مواد افزایه در اهواز ساخته شد + عکس

برای نخستین بار در کشور دستگاه میكروپمپ بومی تزریق مواد افزایه مخترع بسیجی عضو سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان در اهواز ساخته شد.

 وزیر علوم

صدیقی: دستور وزیر علوم به دانشگاه‌ها درباره نحوه اجرای شیوه‌نامه جدید انضباطی دانشجویان/ ابهامات به نفع دانشجو تفسیر شود

معاون دانشجویی وزیر علوم گفت: با توصیه وزیر علوم به دانشگاه‌ها، تا زمانی که تغییرات در شیوه‌نامه جدید انضباطی دانشجویان نهایی نشده، هر جا ابهام وجود دارد به نفع دانشجو تفسیر می‌شود.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب