خبرگزاری علم و فناوری

آغاز به کار غرفه سازمان بسیج علمی و پژوهشی در نمایشگاه هفته دفاع مقدس مازندران

فعالیت غرفه سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران در نمایشگاه دفاع مقدس آغاز شده و اقدامات انجام شده توسط نخبگان مورد حمایت این مرکز مورد توجه مسئولان قرارگرفته است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران، هشت سال دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و دلاور مردی‌های رزمندگان جان برکف اسلام است.

با یادآوری خاطرات دفاع مقدس و شبیه سازی اقدامات رزمندگان زمینه‌ای برای ترویج گفتمان این فرهنگ ایجاد می‌شود.

به دلیل احساس مسئولیت همه مردم کشور برای مقابله با تعدی و تجاوز به خاک پاک کشورمان هر ساله نیاز داریم که رفتار، گفتار و کردار دلیرمردانی که در این ایام از همه هستی خویش برای عزت ایران اسلامی تلاش کردند را بازخوانی کرده و به جهت درس‌های نهفته‌ای که در این فرهنگ وجود دارد برای ادامه راه انقلاب اسلامی ایران آن را به نقشه راه آیندگان قرار دهیم.

تاثیر پذیری از این فرهنگ زمینه رفع بسیاری از مشکلات کشور را فراهم می‌کند و چراغ راه هدایت برای آیندگان است.

دوران دفاع مقدس را نباید تنها به یک مبارزه و مقابله ختم کرد، در این دوران ایثار، رشادت، گذشت،خوداتکائی،مردانگی،خودباروی باید برجسته‌تر شود و ریشه وجودی دفاع از  اسلام ناب محمدی به دلیل تاثیر پذیری فرهنگ دفاع مقدس از عاشورا حسینی را در این دوران دیدیم.

غرفه سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران هم در بین دیگر غرفه‌ای ایجاد شده در نمایشگاه هفته دفاع مقدس مازندران مورد توجه مسئولان اجرایی قرار گرفته است.

فعالیت‌های حاکم بر سازمان بسیج علمی و پژوهشی و فناوری بر استعداد یابی، استعداد سنجی و نخبه گزینی، نخبه پروروی، نخبه یاری و در نهایت نخبه داری خلاصه شده است.

سازمان بسیج علمی و پژوهشی کشور ایجاد باور عمومی و بسیج اداره همگانی برای تمشیت امور نخبگان و حفظ و ارتقا شان  منزلت آنها را در سطح جامعه پیگیری می‌کند به همین دلیل نخبگان زیادی در سطح استان مازندران علاقمند به قرار گرفتن در این زیرمجموعه هستند.

یکی از اقدامات انجام شده سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران، ایجاد زمینه‌ها و سازوکارهای لازم برای حفظ، صیانت و تقویت خودباروی امیدواری و نشاط توسعه فعالیت‌های اثر بخش،حفظ انسجام نخبگان وایفای نقش در جهت تعهد اجتماعی آنان به عنوان سرمایه‌های ملی و  امیدهای آینده کشور است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران در غرفه سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران بیش از 50 اثر نخبگانی تولید شده با حمایت این سازمان عرضه شده است.

بسیاری از تولیدات نخبگانی عرضه شده در این نمایشگاه مورد توجه افراد مسئولی که از این غرفه بازدید کردند قرار گرفته که به صورت مفصل در گزارشات بعدی به آن اشاره می‌کنیم.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۵:۵۹:۵۶

شناسه خبر: 90906

مطالب مرتبط :
دکتر بابلی

معاون علمی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه مطرح کرد:

ارائه دستاوردهای فناورانه و پژوهشی بسیجیان در نمایشگاه دفاع مقدس

عاون علمی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: دستاوردهای فناورانه، پژوهشی و فناوری معاونت علمی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در نمایشگاه هفته دفاع مقدس ارائه شده است.

سردار برسلانی

فرمانده لشگر عملیاتی ۲۵ کربلای مازندران:

توانمندی‌های نخبگان عضو بسیج علمی و پژوهشی مازندران قابل تحسین است

فرمانده لشگر عملیاتی ۲۵ کربلای مازندران، گفت: توانمندی‌های نخبگان سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران قابل تحسین بوده و بسیاری از محصولات تولید شده قابلیت کاربردی شدن دارد.

احدی

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل مطرح کرد:

دفاع مقدس نماد هویت سازی برای ملت ایران

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: دفاع مقدس مهم‌ترین رویداد تاریخ معاصر ایران یکی از عوامل هویت‌ساز برای جامعه ایران به شمار می‌آید.

اهدا

فرمانده سپاه جهرم:

نیاز به خون و فرآورده‌ های خونی یک نیاز مداوم و همیشگی است

فرمانده سپاه جهرم گفت: اهدای خون یکی از حرکت‌های خداپسندانه و خیرخواهانه‌ای است که در جوامع بشری جاری و ساری است چرا که نیاز به خون یک نیاز همیشگی است.

۰۲۳۲۲

در آذرماه سال جاری؛

حضور۲۰ شرکت دانش بنیان در نمایشگاه جیتکس

۲۰ شرکت دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه «جیتکس» از ۱۶ تا ۲۰ آذر ۱۳۹۹ در کشور امارات به جهت نمایش دستاوردهای خود شرکت خواهند کرد.

موذن

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران:

قول حمایت عضو کمیسیون عمران مجلس از طرح‌های خلاقانه سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران از اعلام همکاری عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از طرح‌های خلاقانه سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران برای رفع معضلات استان به ویژه در بحث پسماند خبر داد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب