خبرگزاری علم و فناوری

آغاز به کار دوباره اکیپ‌های صوتی سیار در تبریز

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز از آغاز به کار فاز جدید اکیپ‌های صوتی اطلاع رسانی جهت مقابله و هشدار در خصوص کرونا در سطح شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری به نقل از روابط عمومی  شرداری تبریز ،مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز از آغاز به کار فاز جدید اکیپ‌های صوتی اطلاع رسانی جهت مقابله و هشدار در خصوص کرونا در سطح شهر خبر داد.

سعید حاجی‌زاده در این خصوص اظهار کرد: در پی افزایش شیوع ویروس کرونا و وضعیت هشدار بیماری در تبریز، بر اساس تصمیم و مصوبه ستاد مقابله با کرونا، اکیپ‌های صوتی اطلاع رسانی شهرداری تبریز بار دیگر آغاز به کار کردند.

وی با اشاره به آغاز موج سوم شیوع کرونا در کشور گفت: اکیپ‌های صوتی هشدار دهنده شهرداری تبریز نخستین بار همزمان با نوروز امسال در سطح شهر اقدام به اطلاع رسانی کردند که شاهد آثار مثبت این اقدام بین شهروندان بودیم.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز بیان کرد: اکیپ‌های اطلاع‌رسانی سیار حاوی پیام‌هایی درمورد ویروس کرونا، ضرورت پرهیز از تردد غیرضروری و نحوه رعایت مسائل بهداشتی است.

وی گفت: اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز از نخستین روزهای آغاز این بیماری با دو رویکرد آموزش و پیشگیری از تمام ظرفیت‌های خود اعم از اکیپ‌های صوتی سیار در سطح شهر و بهره گیری از بیلبوردهای شهری در راستای کنترل و کاهش شیوع بیماری اقدام کرده است.

 

زمان انتشار: دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸:۲۴

شناسه خبر: 90914

مطالب مرتبط :
دکتر آقام علیلو

کرونا و دوگانه خیر و شر

مدرس حوزه علمیه «بانو امین » تهران گفت: شر مطلق یا خیر مطلق در نظام طبیعت نمی‌تواند شکل گیرد و هر اتفاق یا پدیده‌ای جنبه‌هایی از خیر و جنبه‌هایی از شر را دارد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب