فرمانده سپاه جهرم:

نیاز به خون و فرآورده‌ های خونی یک نیاز مداوم و همیشگی است

فرمانده سپاه جهرم گفت: اهدای خون یکی از حرکت‌های خداپسندانه و خیرخواهانه‌ای است که در جوامع بشری جاری و ساری است چرا که نیاز به خون یک نیاز همیشگی است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از جهرم، با توجه به نیاز بانک خون در کشور به انواع گروه های خونی، فرماندهی و پرسنل ناحیه مقاومت بسیج سپاه جهرم همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس با اهداء خون خود به یاری نیازمندان شتافنتد.


سرهنگ غلامعلی احمدی در حاشیه این برنامه گفت: امیدواریم با عنایت خداوند و ائمه اطهار(ع) هر چه سریع‌تر ویروس منحوس کرونا از کشور ما و دیگر کشورها دور شود و بیماران هر چه سریع‌تر سلامتی خود را به دست آوردند.


وی افزود: اهدای خون یکی از حرکت‌های خداپسندانه و خیرخواهانه‌ای است که در جوامع بشری جاری و ساری است چرا که نیاز به خون یک نیاز همیشگی است اما در بعضی مواقع این نیاز بیشتر و اساسی‌تر می‌شود.


فرمانده سپاه جهرم بیان کرد: در شرایط شیوع کرونا در کشور احساس می‌شود که مردم مراجعه کمتری برای اهدای خون دارند و توصیه می‌شود مردم ما با رعایت توصیه‌های بهداشتی در این روزها هم اهدای خون داشته باشند و در مجموع انتقال خون هم متولیان این حوزه رعایت تمامی نکات بهداشتی را دقیقا انجام می‌دهند و مشکلی در این حوزه وجود ندارد.


وی اذعان کرد: در سپاه شهرستان جهرم، زمانی که احساس کردیم ممکن است کمبودی در ذخایر خونی شهرستان یا استان وجود داشته باشد در یک حرکت داوطلبانه در تمام شهرستان‌، پرسنل و بسیجیان ما به صحنه آمدند تا خون خود را برای سلامتی هم‌وطنان خود اهدا کنند.


احمدی خاطرنشان کرد: توصیه می‌شود هم‌شهرستانی‌های عزیز در این امر خداپسندانه مشارکت کنند تا مشکلی برای بیماران نیازمند به خون پیش نیاید و ما در شهرستان احساس نیاز نداشته باشیم.

 

خبرنگار: مهدی رحمانیان

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 90921

مطالب مرتبط :
مهدی کامران پور

مدیر پایگاه علمی ذکرالله جهرم خبر داد:

فعالیت دانشگاه کودک در جهرم

مدیر پایگاه علمی ذکرالله گفت: دانشگاه کودک با هدف استعدادیابی و پرورش دانش آموزان در پایگاه علمی ذکرالله جهرم فعالیت دارد.

فرمانده سپاه کربلا

فرمانده سپاه کربلای مازندران مطرح کرده است

اعلام رضایت فرمانده سپاه کربلای مازندران از عملکرد سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران/برنامه‌ریزی برای تامین نیازمندی‌های سپاه کربلای مازندران از تولیدات نخبگان سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران

فرمانده سپاه کربلای مازندران از اقدامات انجام شده سازمان بسیج علمی و پژوهشی و نخبگان زیر مجموعه سازمان اعلام رضایت کرده و گفت: عملکرد رئیس سازمان بسیار عالی و امروز یکی از معاونت‌های رتبه برتر در کشور است که در سال ۹۸ به عنوان مسئول رتبه برتر مطرح بوده و ما هم از عملکرد رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی تقدیر و تشکر می‌کنیم.

۲۲۵۸۵

سومین مرحله اهدای خون توسط بانوان بسیجی سمنان؛

به رنگ اهدای خون به وقت خدمت عاشقی

به یمن پاسداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس ؛ سومین مرحله از اقدام جهادی و خدمت رسانی اهدای خون توسط بانوان بسیجی در سمنان به انجــام رسید.

نمایشگاه

آغاز به کار غرفه سازمان بسیج علمی و پژوهشی در نمایشگاه هفته دفاع مقدس مازندران

فعالیت غرفه سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران در نمایشگاه دفاع مقدس آغاز شده و اقدامات انجام شده توسط نخبگان مورد حمایت این مرکز مورد توجه مسئولان قرارگرفته است.

خانم محمدثانی

بانوی رکورد دار اهدای خون آذربایجان شرقی

۸۰نوبت اهدای خون در ۲۸ سال

سولما محمدثانی بانوی رکورددار اهدای خون در ‌آذربایجان شرقی است که از سن ۱۷ سالگی ،زمانی که دانشجوی ترم اول دانشگاه تبریز بود اهدای خون را ‌آغاز کرده و تا کنون یکی از اهدا کنندگان مستمر خون است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب