خبرگزاری علم و فناوری

دفترچه های تامین اجتماعی را در خانه تمدید کنید+روش ها

دیگر نیازی به مراجعه به شعب و کارگزاری های تامین اجتماعی برای تمدید دفترچه درمانی نیست و هموطنان می توانند در خانه این کار را انجام دهند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری، یکی از مشکلاتی که بیمه شدگان تامین اجتماعی در ایام شیوع ویروس کرونا در جامعه داشتند تمدید دفترچه های درمانی بوده است.

در ابتدای شیوع این بیماری در ایران سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد که دفترچه ‌های درمانی تامین اجتماعی تا پایان اردیبهشت نیاز به تمدید ندارد و بیمارستان ‌ها باید دفترچه‌ های درمانی را بپذیرند.

با پایان یافتن این مهلت موج هجوم مردم به شعب و کارگزاری های تامین اجتماعی زیاد شد که پس از آن سازمان تامین اجتماعی برای کاستن مراجعه مردم مجبور شد برای تمدید دفترچه های روش های غیر حضوری را لحاظ کرد.

سازمان تامین اجتماعی برای تمدید غیر حضوری دفترچه های درمانی بیمه شدگان و بازنشستگان تحت پوشش این سازمان 6 روش را در نظر گرفت.

بیمه شدگان تامین اجتماعی می توانند با یکی از 6 روش زیر بدون مراجعه به شعب و کارگزاری های تامین اجتماعی دفترچه درمانی خود را تمدید کنند.

 

 

– از طریق بارکدخوان با استفاده از دوربین موبایل

–  شماره گیری USSD کد دستوری #۱*۱۴۲۰*۴* یا #۱۴۲۰*۴*

–  نرم افزار اپلیکیشن ” تأمین اجتماعی من”

–  سامانه‌ های اینترنتی medical.tamin.ir

–  medical.tamin.ir

–  کد دستوری #۱۶۶۶*

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۴:۵۸

شناسه خبر: 90936

مطالب مرتبط :
کرونا

یادداشت/

بیمارستان تامین اجتماعی دزفول را تجهیز کنید

با اختصاص بیمارستان تامین اجتماعی به بیماران کرونائی و آزاد سازی بیمارستان بزرگ دزفول زمینه انتشار آن را از طریق سیستم درمانی از بین ببریم.

بهشهر

مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران:

حاشیه امن تامین اجتماعی برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا به بیماران مزمن/ تشکیل پرونده برای ۲۴ هزار بیمار مزمن تحت پوشش

مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران، گفت: برای جلوگیری از آسیب‌های ناشی از انتقال کرونا ویروس بیماران مزمن تحت پوشش تامین اجتماعی دارو مورد نیاز خویش را درب منزل تحویل می‌گیرند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب