خبرگزاری علم و فناوری

رفع اختلالات اپراتورها تا ۳ روز آینده

با توجه به بروز اختلال در شبکه اینترنتی مدیرکل نظارت بر خدمات ارتباطی رگلاتوری افزود: این اختلالات به دلیل افزایش ظرفیت بوده است و تا سه روز آینده ارتباطات به حالت عادی خودش باز میگردد

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران ؛ سید محمد امامی در ارتباط با اختلالات وجود آمده در چند روز گذشته بیان کرد : این اختلالات شامل کندی ، قطع شدن های پی در پی در مکالمه و استفاده از اینترنت می باشد که طی آن گزارش‌هایی از کاهش کیفیت شبکه اپراتورها در استانهای تهران و البرز داشته‌ایم که دلیل آن افزایش ظرفیت اپراتورهای تلفن همراه بوده است به این دلیل که اپراتور مجبور به افزایش ظرفیت و اضافه کردن تجهیزات بوده تا بتواند ترافیکی که به شبکه وارد میشود را تحمیل کند.
با توجه به شیوع ویروس کرونا از بدو ورود این ویروس تاکنون ۳۰درصد افزایش ترافیک دیتا داشته‌ایم که برای پاسخگویی به این میزان درخواست لازم است که منابع جدیدی از تجهیزات شبکه اپراتورها اضافه شود.
امامی در ادامه بیان کرد: نهایتاً تا ۳ روز آینده به طور کامل این مشکل در تهران حل شده در استان البرز نیز عمده مشکل در حال برطرف شدن است.
امامی در ارتباط با افزایش ترافیک افزود: شبکه زیر بار فشار زیادی می باشد به این دلیل که حجم ترافیک استفاده بسیار زیاد است و بعضی اوقات لازم است تغییراتی در شبکه رخ دهد که مشترکان آن را احساس می‌کنند.
وی در پایان افزود: بیشترین تغییرات مربوطه به شبکه همراه اول بوده است و اپراتورهای دیگر تغییرات کمترین داشته اند  و به روزرسانی شبکه بستگی به حجم تغییرات دارد .
 اپراتورها ملزم هستند که کیفیت شبکه خود را حفظ کنند و تا سه روز آینده مشکلات را به طور کامل در استان تهران برطرف نمایند.

    

اتمام خبر/

                                                                                             

                                                                                        خبرنگار:علیرضا یزدی نژاد

                                                                                       http://stnews.ir/p=88642

زمان انتشار: چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۳:۴۱

شناسه خبر: 90950

مطالب مرتبط :
کووید۱۹ می تواند سل نهفته را فعال کند

ابراز نگرانی فرامرز والافر متخصص ژنومیک و محقق سل؛

کووید۱۹ می تواند سل نهفته را فعال کند/ / ۵۲۵ هزار مرگ در سال ۲۰۲۱

فرامرز والافر متخصص ژنومیک و محقق سل،استاد دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه ایالتی سن دیگو در خصوص ارتباط نگران کننده ای سل با ویروس کرونا هشدار داده و اعلام کرده: کووید۱۹ می تواند سل نهفته را فعال کند. همچنین یک بررسی جدید توسط شبکه های جامعه مدنی جهانی می گوید: ۵۲۵ هزار مرگ سل از بیماری همه گیر کرونا در سال ۲۰۲۱ اتفاق می افتد.

یک مهرماه روز جهانی بدون خودرو

یک مهرماه روز جهانی بدون خودرو

یک مهر روز جهانی بدون خودرو در منطقه ۱۷ تهران با حضور دوچرخه سواران برگزار گردید

خبر

علم و فناوری گزارش می دهد؛

مراسم تقدیر از افتخار آفرینان مسابقات جهانی AZS۲۰۲۰ در زنگ مقاومت اصفهان برگزار شد+عکس

در نخستین روز از مهر ماه ۱۳۹۹، آیین نواختن زنگ چهلم (زنگ مقاومت) و مراسم تقدیر از افتخار آفرینان مسابقات جهانی علوم و تکنولوژی azs۲۰۲۰ با حضور خانواده معظم شهدا، ایثارگران و آزادگان در دبیرستان شاهد حضرت زینب سلام‌الله علیها واقع در ناحیه ۳ استان اصفهان برگزار شد.

توزیع واکسن آنفولانزا از ۶ مهر برای ایثارگران و خانواده شهدا رایگان می باشد

توزیع واکسن آنفولانزا از ۶ مهر برای ایثارگران و خانواده شهدا رایگان می باشد

ایثارگران ، خانواده شهدا و جانبازانی که سن آنها بیش از ۶۰ سال است با هماهنگی مراکز بهداشت نسبت به دریافت واکسن آنفولانزا در منازل خود از چشم ماه اقدام نمایند

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب