خبرگزاری علم و فناوری

رئیس سازمان علمی و پژوهشی مازندران:

کسب رتبه برتر کنکور معاونت علمی و پژوهشی حوزه بسیج آمل اقدام ارزشمند و قابل تحسین است

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران گفت: کسب رتبه برتر کنکور معاونت علمی و پژوهشی حوزه بسیج آمل را اقدام ارزشمند و قابل تحسین است و نشان از درایت بسیجیان در حوزه علمی دارد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری محمد هادی موذن در پیامی به مناسبت کسب رتبه دومی علیرضا چلابیان فرمانده واحد بسیج دانش آموزی و معاونت علمی پژوهشی حوزه بسیج دانش آموزی آمل اظهار کرد: قرار گرفتن در جمع دانش آموزان رتبه برتری کنکور به دلیل همت والا رقم خورده است.

وی خاطر نشان کرد: راهنمایی معلمان و حمایت‌های خانواده در کسب این رتبه ارزشمند بسیار قابل تحصین است.

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران، خاطر نشان کرد: این نخبه بسیجی با همت و تلاشی که داشته از نعمت هوش و سرشار خدادی که بهره مناسب برده و از این ظرفیت در جهت ارتقاء فعالیت‌های علمی بهره برده و خداوند هم مزد زحماتش را به خوبی ارزانی داشته است.

وی اضافه کرد: اقدام این بسیجی تلاش گر در مسیر علم و دانش همسان تلاش‌های رزمندگان دوران دفاع مقدس بوده و امید داریم که این تلاش‌ها و زحمات به سرانجام مقصود بر اساس آنچه را که مد نظر خداوند منان بوده برسد.

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران یادآور شد: این نخبه بسیجی با همت و تلاش خویش راه سعادت در حوزه علم و دانش را به خوبی طی کرده و امید دارم که این موفقیت‌ها در دوران دانشجویی هم تداوم داشته باشد و ثمره تحصیلات آن در خدمت نظام اسلامی ایران قرار گیرد.

وی در پایان با تبریک کسب رتبه برتر کنکور به دیگر نخبگان مازندرانی، گفت: بسیج علمی و پژوهشی مازندران ظرفیت بسیار مناسبی برای حمایت از طرح‌های و ایده‌ها نخبگانی داشته و نخبگان علمی که هدفشان اعتلای نظام اسلامی باشد را به گرمی می‌فشارد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷:۳۹

شناسه خبر: 90953

مطالب مرتبط :
آیا برگزاری کنکور در کرونا واجب است؟

رتبه برتر کنکور انسانی شهرستان سروستان؛

توکل به خدا و برنامه‌ریزی نتایج شگفت‌انگیزی خواهد داشت

رتبه برتر کنکور انسانی شهرستان سروستان گفت: با توکل به خدا، تلاش مستمر، برنامه ریزی و داشتن هدف و انگیزه می توان به نتایج مطلوب و دلخواهمان برسیم .

سردار برسلانی

فرمانده لشگر عملیاتی ۲۵ کربلای مازندران:

توانمندی‌های نخبگان عضو بسیج علمی و پژوهشی مازندران قابل تحسین است

فرمانده لشگر عملیاتی ۲۵ کربلای مازندران، گفت: توانمندی‌های نخبگان سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران قابل تحسین بوده و بسیاری از محصولات تولید شده قابلیت کاربردی شدن دارد.

فرمانده سپاه کربلا

فرمانده سپاه کربلای مازندران مطرح کرده است

اعلام رضایت فرمانده سپاه کربلای مازندران از عملکرد سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران/برنامه‌ریزی برای تامین نیازمندی‌های سپاه کربلای مازندران از تولیدات نخبگان سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران

فرمانده سپاه کربلای مازندران از اقدامات انجام شده سازمان بسیج علمی و پژوهشی و نخبگان زیر مجموعه سازمان اعلام رضایت کرده و گفت: عملکرد رئیس سازمان بسیار عالی و امروز یکی از معاونت‌های رتبه برتر در کشور است که در سال ۹۸ به عنوان مسئول رتبه برتر مطرح بوده و ما هم از عملکرد رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی تقدیر و تشکر می‌کنیم.

چلابیان

کسب رتبه دوم کنکور سراسری علوم انسانی توسط عضو بسیج دانش آموزی سازمان علمی پژوهشی مازندران

رتبه دوم کنکور سراسری علوم انسانی به بسیج دانش آموزی و معاونت علمی پژوهشی حوزه بسیج دانش آموزی آمل رسید.

۱

رئیس سازمان بسیج علمی یزد:

نخبگان کشور توانایی رفع تمام مشکلات را دارند

میرقانعی رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان یزد تاکید کرد: کشور ما نخبگان و نیرو هایی دارد که ثابت کرده اند اگر به آنها بها بدهیم توانایی انجام هر کاری را دارند.

موذن

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران:

طرح‌های نخبگانی مقابله با کرونا در مازندران مورد حمایت قرار می‌گیرد

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران از صدور فراخوان برای حمایت از ایده‌های برتر نخبگانی برای مقابله با کرونا خبر داد.

عبدالله بابااحمدیان رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری خوزستان:

گردهمایی مسئولان بسیج علمی خوزستان در اهواز برگزار می شود

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان گفت: گردهمایی بسیج علمی، پژوهشی و فناوری شهرستان های استان خوزستان در کلانشهر اهواز برگزار می شود.

خیزش علمی اولین مرحله رسیدن به تمدن نوین اسلامی

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی کشور؛

خیزش علمی اولین مرحله رسیدن به تمدن نوین اسلامی آغاز شده است

پانزدهمین جشنواره جهادگران علم و فن آوری به همت معاونت جهاد علمی و فن‌آوری سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر با حضور رؤسای دانشگاه های این استان، صبح امروز در سالن ۲۲ بهمن این سپاه برگزار شد.

رئیس سازمان بسیج علمی مازندران

با حضور رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران

دفتر پایگاه علمی پژوهشی سوادکوه شمالی افتتاح شد

دفتر پایگاه علمی پژوهشی سوادکوه شمالی با حضور رئیس سازمان بسیج علمی پژوهشی مازندران افتتاح شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب