خبرگزاری علم و فناوری

فرمانده سپاه کربلای مازندران مطرح کرده است

اعلام رضایت فرمانده سپاه کربلای مازندران از عملکرد سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران/برنامه‌ریزی برای تامین نیازمندی‌های سپاه کربلای مازندران از تولیدات نخبگان سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران

فرمانده سپاه کربلای مازندران از اقدامات انجام شده سازمان بسیج علمی و پژوهشی و نخبگان زیر مجموعه سازمان اعلام رضایت کرده و گفت: عملکرد رئیس سازمان بسیار عالی و امروز یکی از معاونت‌های رتبه برتر در کشور است که در سال ۹۸ به عنوان مسئول رتبه برتر مطرح بوده و ما هم از عملکرد رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی تقدیر و تشکر می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران سرهنگ سیاوش مسلمی در حاشیه بازدید از توانمندی‌های سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران در نمایشگاه هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: اقدامات بسیار خوب و ارزشمندی توسط سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران انجام شده است.

وی با اعلام اینکه این سازمان توانمندی‌های زیادی در حوزه‌های علمی دارد، تصریح کرد: اقدام جوانان ما در توسعه فعالیت‌های علمی بسیار اثرگذار و ماندگار است، تولیدات جوانان ما در بسیاری از مواقع مورد انتظار بسیاری از دشمنان ما نیست.

فرمانده سپاه کربلای مازندران خاطر نشان کرد: اقدامات نخبگان علمی کشور ما با رزمندگان در بخش‌های قابل مقایسه است، رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس با دست خالی در برابر دشمنان اسلام و انقلاب ایستادگی کردند و امروز همین نخبگان در سنگر علم و دانش به تاسی از رزمندگان برای اعتلای نظام اسلامی ایران در تلاش بوده و زمینه خودکفایی و خوداتکائی را ایجاد کرده‌اند.

وی ادامه داد: امروز در نمایشگاه توانمندی‌های سازمان بسیج علمی مازندران به کشورم و جوانان این کشور می‌بالم که جوانان متقدر و توانمندی داریم که دلشان برای کشور می‌تپد که جانانه برای اعتلای کشور ایران اسلامی تلاش می‌کنند.

سرهنگ مسلمی ادامه داد:با حضور خودم در این نمایشگاه بیشتر به قابلیت‌های اثرگذار سازمان بسیج علمی و پژوهشی و نخبگانی که با این مجموعه همکاری می‌کنند پی بردم.

وی در پاسخ به این سئوال خبرنگار علم و فناوری که فرمانده سپاه کربلای مازندران با نخبگانی که با سازمان بسیج علمی و پژوهشی همکاری می‌کنند، چه قولی می‌دهد، گفت: همه تلاش ما این است که آنچه را که در توان داریم برای توسعه فعالیت‌های علمی نخبگان تلاش کنیم، سپاه کربلای مازندران همه تلاش خویش را به کار می‌گیرد که نیازمندی‌های به ادوات و تجهیزات خویش را از تولیدات نخبگان سازمان بسیج علمی و پژوهشی و فناوری استان مازندران تامین کند و در حوزه رفع بروکراسی و پشتیبانی حقوقی هم برنامه‌های متعددی را در دستور کار داریم و تاکنون هم به نخبگانی که از همکاران ما در سازمان علمی و پژوهشی خدمات گرفتند این موضوع ثابت شده است.

وی در پاسخ به دیگر سئووال خبرنگار علم و فناوری که تعدادی از نخبگان با بروکراسی‌های سنگین اداری مواجه می‌شوند، فرمانده سپاه کربلای مازندران در این زمینه چه راهبردهای را دارند، افزود: وظیفه معاونت علمی و پژوهشی و فناروی استان مازندران حمایت معنوی  از فعالیت‌های نخبگانی است که با حمایت‌های سپاه کربلای مازندران این بروکراسی اداری حذف شود.

فرمانده سپاه کربلای مازندران یادآور شد: رسالت معاونت علمی و پژوهشی این است که در حمایت‌های نخبگانی ورود پیدا کرده و حمایت از نخبگان را تا ثبت و شناسایی و حتی تجاری سازی در حد مقدورات و وظایف سازمان عملیاتی کند.

وی ادامه داد: سازمان بسیج علمی و پژوهشی برای تجاری سازی تعدادی از محصولات به صورت جدی ورود پیدا کرده و اقدامات خوب حمایتی را انجام داده است.

مسلمی در پاسخ به این سئوال که عملکرد رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران را چه طور ارزیابی می‌کنید، گفت: بسیار عالی و امروز یکی از معاونت‌های رتبه برتر در کشور است که در سال 98 به عنوان مسئول رتبه برتر مطرح بوده و ما هم از عملکرد رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی تقدیر و تشکر می‌کنیم.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴:۵۶

شناسه خبر: 90962

مطالب مرتبط :
دانش

دستگاه منبع نور سرد ال‌ای دی در کشور بومی سازی شد/ تفاوت قیمتی ۳۸۰ میلیون تومانی دستگاه ایرانی با مشابه خارجی

توسط نخبه مازندرانی دستگاه منبع نور سرد ال‌ای‌دی بومی سازی شده و ۳۸۰ میلیون تومان از دستگاه مشابه خارجی ارزانتر است.

قانون تخلف عناوین علمی

گزارش خبرگزاری علم و فناوری مازندران از وضعیت دو شغله‌های دانشگاه علوم پزشکی مازندران

آیا اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها می‌توانند هیأت مدیره یا عضو هیأت مدیره بیمارستان‌های بخش خصوصی باشند؟

اصل ۱۴۱ قانون اساسی به صراحت نسبت به دو شغله بودن کارمندان دولتی ممنوعیت ایجاد کرده اما برخی از اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران بدون توجه به این موضوع در سمت‌های رئیس هیآت مدیره و عضو هیت مدیره مراکز درمانی خصوصی فعالیت دارند.

سردار برسلانی

فرمانده لشگر عملیاتی ۲۵ کربلای مازندران:

توانمندی‌های نخبگان عضو بسیج علمی و پژوهشی مازندران قابل تحسین است

فرمانده لشگر عملیاتی ۲۵ کربلای مازندران، گفت: توانمندی‌های نخبگان سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران قابل تحسین بوده و بسیاری از محصولات تولید شده قابلیت کاربردی شدن دارد.

نخبه بسیجی

رئیس سازمان علمی و پژوهشی مازندران:

کسب رتبه برتر کنکور معاونت علمی و پژوهشی حوزه بسیج آمل اقدام ارزشمند و قابل تحسین است

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران گفت: کسب رتبه برتر کنکور معاونت علمی و پژوهشی حوزه بسیج آمل را اقدام ارزشمند و قابل تحسین است و نشان از درایت بسیجیان در حوزه علمی دارد.

اهدا

فرمانده سپاه جهرم:

نیاز به خون و فرآورده‌ های خونی یک نیاز مداوم و همیشگی است

فرمانده سپاه جهرم گفت: اهدای خون یکی از حرکت‌های خداپسندانه و خیرخواهانه‌ای است که در جوامع بشری جاری و ساری است چرا که نیاز به خون یک نیاز همیشگی است.

سردار بابایی

فرمانده سپاه کربلای مازندران:

کمک ۳۰۰ میلیارد ریالی مردم و خیران مازندران در رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه/ پیگیری برگزاری رزمایش طی دو مرحله دیگر

فرمانده سپاه کربلای مازندران از کمک ۳۰۰ میلیارد ریالی مردم مازندران و خیران در نخستین مرحله رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه خبر داد و گفت: این رزمایش در دو مرحله دیگر پیگیری می شود.

موذن

با همکاری پایگاه‌های علمی سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران

مطالب درسی دانش ‌آموزان در فضای مجازی منتشر می‌شود/ درب کلاس درس به روی دانش ‌آموزان در فضای مجازی باز است

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران از برپایی کلاس‌های درس در فضای مجازی با تکیه و توان پایگاه‌های علمی این سازمان در سطح استان مازندران خبر داد.

نمایشگاه

با حضور فرمانده سپاه کربلا مازندران

دوازدهمین نمایشگاه جهادگران علم و فناوری مازندران افتتاح شد

با حضور فرمانده سپاه کربلای مازندران دوازدهمین نمایشگاه جهادگران علم و فناوری مازندران افتتاح شد.

سردار سلمانی

معاون پژوهش ستاد کل نیرو های مسلح:

بسیج علمی در بسیاری از حوزه‌های دانش خط شکنی کرده است/بنا داریم زمینه رفع موانع تولید برای نخبگان جوان را فراهم کنیم

معاون پژوهش ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به قابلیت‌های سازمان بسیج علمی مازندران در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی نیروهای مسلح مستقر در مازندران، گفت: سازمان بسیج علمی در بسیاری از حوزه‌های دانش خط شکنی کرده است و مرزهای تکنولوژی را از بین برده‌است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب