خبرگزاری علم و فناوری

انعقاد تفاهم نامه همکاری بسیج با شرکت برق در جهت کاهش مصرف انرژی

جانشین فرمانده سپاه خراسان شمالی در امور اقشار از انعقاد تفاهم‌نامه با اداره برق استان در جهت اصلاح الگوی مصرف انرژی خبر داد.گفت: در همین راستا سازمان های بسیج اقشار و بسیج جامعه زنان که با کلیه زنان بسیجی خراسان شمالی ارتباط دارند یک تفاهم نامه ای را با اداره شرکت توزیع برق خراسان شمالی منعقد کردن که به واسطه این تفاهم نامه ما موارد آموزشی بتوانیم به زنان و بانوان بسیجی خودمان آموزش بدهیم که به واسطه این اموزش نتیجه کاهش و اصلاح مصرف انرژی باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از خراسان شمالی عین الله حاتمی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: رسالت بسیج امروز خدمت رسانی به جامعه  در حوزه ها و بخش های مختلف و نقش افرینی اثر بخش در عرصه های مورد نیاز انقلاب است.


وی بابیان اینکه در همین راستا  یکی از مواردی که می شود در کشور ورود پیدا کرد در موضوعات مرتبط با کشور   بحث اصلا الگو مصرف انرژی است،گفت: در همین راستا سازمان های بسیج اقشار و بسیج جامعه زنان که با کلیه زنان بسیجی خراسان شمالی ارتباط دارند یک تفاهم نامه ای را با اداره شرکت توزیع برق خراسان شمالی منعقد کردن که به واسطه این تفاهم نامه ما موارد آموزشی بتوانیم به زنان و بانوان بسیجی خودمان  آموزش بدهیم که به واسطه این اموزش نتیجه کاهش و اصلاح مصرف انرژی باشد.


عین الله حاتمی تصریح کرد:در تفاهم نامه مشترک از مجموع شرکت برق جهت بحث های آموزشی استفاده کنیم.

 

وی بااشاره به اینکه در پی این تفاهم نامه سفیران آموزش را بتوانیم با همکاری شرکت برق از مجموعه بسیج زنان آموزش بدهیم،اظهارکرد: که این سفیران آموزش انتقال دهنده این مفاهیم و موارد اموزشی به بدنه بسیج جامعه زنان باشند و دست به دست هم بدهند تا شاهد کاهش مصرف انرژی در حوزه برق باشیم.

زمان انتشار: پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۵:۱۵

شناسه خبر: 90972

مطالب مرتبط :
۱۲۵۴

با هدف اطلاع رسانی اخبار و جریان سازی علمی؛

تفاهم نامه همکاری میان خبرگزاری علم و فناوری و پارک علم و فناوری استان فارس امضا شد

تفاهم نامه همکاری میان خبرگزاری علم و فناوری و پارک علم و فناوری استان فارس با هدف اطلاع رسانی اخبار و جریان سازی علمی امضا شد.

تجویدی

انعقاد دو تفاهم نامه فی مابین بسیج علمی- پژوهشی و دانشگاه آزاد شهرکرد

مسئول بسیج علمی-پژوهشی چهارمحال و بختیاری گفت: دو تفاهم نامه فی مابین بسیج علمی- پژوهشی و دانشگاه آزاد شهرکرد به‌منظور ايجاد مرکز نوآوري و خلاقيت با موضوع آموزش کسب و کار بسته شد .

تجدید میثاق استادان بسیجی اصفهان با شهید شاخص سال « استاد شهید دکتر مصطفی نیک نژادی» + عکس

به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس؛

تجدید میثاق استادان بسیجی اصفهان با شهید شاخص سال « استاد شهید دکتر مصطفی نیک نژادی» + عکس

جمعی از استادان بسیجی اصفهان امروز پنج شنبه با حضور در گلستان شهدای اصفهان با حضور بر سر مزار شهید شاخص سال « استاد شهید دکتر مصطفی نیک نژادی» و نثار شاخه های گل با این استاد شهید تجدید میثاق کردند.

حاتمی

اصلاح الگوی مصرف برق تکلیف بسیج استان است

جانشین فرمانده سپاه خراسان شمالی در امور اقشار گفت: وقتی که می دانیم با اصلاح الگوی مصرف برق و صرفه جویی منابع به توسعه کشور کمک خواهد شد این تبدیل به یک تکلیف در مجموعه بسیج استان می شود.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب