به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس؛

تجدید میثاق استادان بسیجی اصفهان با شهید شاخص سال « استاد شهید دکتر مصطفی نیک نژادی» + عکس

جمعی از استادان بسیجی اصفهان امروز پنج شنبه با حضور در گلستان شهدای اصفهان با حضور بر سر مزار شهید شاخص سال « استاد شهید دکتر مصطفی نیک نژادی» و نثار شاخه های گل با این استاد شهید تجدید میثاق کردند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان،  محمد باقری مسئول بسیج اساتید استان به همراه جمعی از استادان بسیجی امروز پنج شنبه با حضور در گلستان شهدای اصفهان همزمان با سراسر کشور در مراسم غبار روبی و گل افشانی مزار شهدا  به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس شرکت کردند همچنین استادان بسیجی اصفهان با حضور بر سر مزار شهید شاخص سال « استاد شهید دکتر مصطفی نیک نژادی» با غبارروبی و نثار شاخه های گل  با آرمان های والای این استاد شهید تجدید میثاق کردند.

همزمان و با توجه به شرایط کرونا استادان بسیجی در مراسم مجازی زیارت مزار شهید شاخص سال « استاد شهید دکتر مصطفی نیک نژادی» حضور داشتند.

استاد شهید دکتر مصطفی نیک نژادی، عضو هیات علمی دانشکده علوم تربیتی دانشگاه اصفهان بود وی به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت و در حماسه آزادسازی خرمشهر در سحرگاه سوم خرداد 1361 به درجه رفیع شهادت نائل شد. استاد شهید دکتر مصطفی نیک نژادی بعنوان «شهید شاخص 1399» معرفی شده است.

مراسم غبارروبی و گل افشانی مزار شهدا در گلستان شهدای اصفهان با رعایت کامل تمامی پرتکلهای بهداشتی برگزارشد.

 

 

 

انتهای پیام/

 

زمان انتشار: پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۶:۳۷

شناسه خبر: 90998

مطالب مرتبط :
کوه پیمایی

از سوی پایگاه علمی پژوهشی شهید مطهری بسیج سپاه ناحیه کرمانشاه صورت پذیرفت:

صعود به ارتفاعات طاقبستان و تجدید میثاق با شهدای گمنام

به همت پایگاه علمی پژوهشی شهید مطهری برنامه صعود به ارتفاعات طاقبستان و قرائت زیارت عاشورا بر مزار شهدای گمنام صبح امروز با هدف تجدید میثاق با شهداء برگزارگردید.

سگهای در فرودگاه فنلاند کووید۱۹ را با دقت صددرصد تشخیص می دهند/ چندین کشور پیگیر این روش هستند

سگهای فرودگاه فنلاند کووید۱۹ را با دقت صددرصد تشخیص می دهند/ چندین کشور پیگیر این روش هستند

مسافران در فرودگاه هلسینکی فنلاند از اوایل این هفته راهی سریعتر - و بسیار مبهم تر - برای آزمایش کووید۱۹ با تیمی از سگهای تشخیص بو و با دقت تقریبا" صددرصد خواهند داشت. فنلاند پیشگام، اما کشورهای دیگر مانند عربستان سعودی، فرانسه، شیلی، استرالیا و برزیل نیز پیگیر این موضوع هستند.

دستگاه میكروپمپ بومی تزریق مواد افزایه

برای نخستین بار در کشور

دستگاه میكروپمپ بومی تزریق مواد افزایه در اهواز ساخته شد + عکس

برای نخستین بار در کشور دستگاه میكروپمپ بومی تزریق مواد افزایه مخترع بسیجی عضو سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان در اهواز ساخته شد.

تفاهم نامه

انعقاد تفاهم نامه همکاری بسیج با شرکت برق در جهت کاهش مصرف انرژی

جانشین فرمانده سپاه خراسان شمالی در امور اقشار از انعقاد تفاهم‌نامه با اداره برق استان در جهت اصلاح الگوی مصرف انرژی خبر داد.گفت: در همین راستا سازمان های بسیج اقشار و بسیج جامعه زنان که با کلیه زنان بسیجی خراسان شمالی ارتباط دارند یک تفاهم نامه ای را با اداره شرکت توزیع برق خراسان شمالی منعقد کردن که به واسطه این تفاهم نامه ما موارد آموزشی بتوانیم به زنان و بانوان بسیجی خودمان آموزش بدهیم که به واسطه این اموزش نتیجه کاهش و اصلاح مصرف انرژی باشد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب