خبرگزاری علم و فناوری

اعزام جهادی تیم های پزشکی به مناطق کم برخوردار استان یزد

جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یزد از اعزام تیم پزشکی متخصص به مناطق کم برخوردار استان یزد خبر داد.

جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یزد در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری یزد بیان داشت: سازمان بسیج مستضعفین با ورود به حوزه بهداشت و درمان به ارائه خدمات به اقشار مختلف مردم به ویژه بسیجیان و مردم مناطق محروم می پردازد و در کنار ایجاد مراکز درمانی در نقاط مختلف، گروه‌های جهادی و تیم‌های پزشکی را نیز سازماندهی و به مناطق کم برخوردار اعزام می‌کند.

محمداحسانی افزود: تیم‌های بهداشتی ودرمانی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در چندین مرحله خدمات  رایگان را به نیازمندان مناطق کم برخوردار سراسر استان ارائه می کند.

وی تاکید کرد: در منطقه چاهک و روستا های اطراف آن با اعزام تیم پزشکی متخصص متشکل از داخلی ، زنان وزایمان، مامایی و تکنسین دارویی 150 نفر از خدمات پزشکی به همراه داروی رایگان بهره مند شدند و با نیاز سنجی و پالایش صورت گرفته این اعزام ها با حضور دیگر متخصصین طی هفته های آتی ادامه خواهد داشت.

احسانی در پایان تاکید کرد: این حرکت منحصر به شهرستان خاتم نبوده و به مناسبت جهلمین سالگرد دفاع مقدس تیم های جهادی بهداشتی ودرمانی به مناطق شهرستان ابرکوه و رباط پشت بادام نیز اعزام خواهند شد.

/انتهای پیام

 

زمان انتشار: شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۹:۴۵

شناسه خبر: 91023

مطالب مرتبط :
۱

برپایی نخستین نمایشگاه اختراعات و ابتکارات در اردکان

به مناسبت چهلمین سال دفاع مقدس نخستین نمایشگاه اختراعات و ابتکارات در اردکان برپا شد.

ض

بایدها و نبایدهای بازاریابی

مدیران ارشد واحدهای تولیدی عمدتاً سابقه فنی دارند و بنابراین تمرکزشان بر روی مشخصات محصول است. در حالی که باید تمرکز بر روی مشتری و بازاریابی باشد.

​برگزاری سیزدهمین لیگ علمی

در گفتگوی با مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه انصارالرضا(ع) مطرح شد:

​برگزاری سیزدهمین لیگ علمی" پایا" ویژه دانش آموزان بسیجی در سه مرحله

​امانتی : سیزدهمین لیگ علمی پایا با عنوان " جنبش علمی دانش آموزان، نهضت نرم افزاری و تمدن جدید اسلامی " ویژه دانش آموزان برگزار می شود.

۱

عارضه یابی صنایع استان یزد با حرکت یک گروه دانشجویی

جمعی از دانشجویان یزدی با راه اندازی گروه جهادی تخصصی شهید محمود برزگری اقدام به عارضه یابی و بررسی نقاط قوت و ضعف صنایع استان پرداختند.

بهبهان

نماینده مردم بهبهان و آغاجاری:

بهبهان به قطب آموزشی و علمی منطقه تبدیل شود

نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به پتانسیل شهرستان بهبهان و برخورداری از خیل عظیمی از نخبگان باید به قطب آموزشی و علمی منطقه تبدیل شود.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب