خبرگزاری علم و فناوری

فرمانده پایگاه علمی و پژوهشی شهرستان کرمانشاه:

هزینه های برپایی موکبهای اربعین صرف خانواده های محروم می شود

فرمانده پایگاه علمی و پژوهشی شهرستان کرمانشاه گفت: با توجه به شرایطی که بیماری کرونا به وجود آورده است، هزینه های برپایی موکبهای اربعین صرف خانواده های محروم می شود .

کریمی فرمانده پایگاه علمی و پژوهشی شهرستان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار علمی و فناوری در کرمانشاه اظهار کرد: به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی جلسه ای با عنوان موکب های مجازی وحقیقی در سالن جلسات پردیس شهید رجایی برگزار شد.

وی افزود: در این نشست که به میزبانی مسئولین موکبهای کرمانشاه ومسئول واعضا بازسازی عتبات عالیات برگزار شد، مقرر شد دانشگاه فرهنگیان هزینه های برگزاری موکب اربعین را با توجه به وضعیت قرمز کرونا صرف امورخیریه و کمک به خانواده های محروم کند.

فرمانده پایگاه علمی و پژوهشی شهرستان کرمانشاه بیان داشت: همچنین در این جلسه کلیپی به مناسبت هفته دفاع مقدس از شهید سردار دلها حاج قاسم سلیمانی پخش شد که تاکید بر بازسازی و بهسازی عتبات توسط ایران دارد و به عنوان یادگار جمهوری اسلامی و جهان اسلام ماندگار می شود.

این مسئول بیان داشت: ذکر مصیبت سیدالشهدا(ع) و اقامه نماز جماعت از دیگر برنامه های این نشست بود.

زمان انتشار: شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۶:۲۴

شناسه خبر: 91040

مطالب مرتبط :
اربعین

در گفت و گو با رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز مطرح شد

توصیه های بهداشتی برای زائران اربعین حسینی/ اجتباب از گرفتن غذا و نوشیدنی از افراد ناشناس

رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز بر رعایت نکات بهداشتی در طول سفر اربعین تاکید کرد و گفت: زائران عزیز در بین مسیر از گرفتن غذا و نوشیدنی ها از دست افراد ناشناس و خارج از مواکب تایید شده خودداری کنند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب