خبرگزاری علم و فناوری

بازدید وزیرجهاد کشاورزی از بندر شهید رجایی و روند تخلیه نهاده ها

وزیرجهاد کشاورزی از بندر شهید رجایی و روند تخلیه نهاده ها با همراهی رییس سازمان جهادکشاورزی استان هرمزگان از بندر شهید رجایی و روند تخلیه نهاده ها بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری استان هرمزگان، دکتر خاوازی وزیرجهادکشاورزی صبح امروز در سفر به استان هرمزگان با عزیمت به بندر شهید رجایی از مهمترین بنادر کشور در حوزه تجارت خارجی و واردات و صادرات ، از نزدیک از روند تخلیه نهاده ها بازدید کرد.

دکتر خاوازی وزیرجهادکشاورزی در این سفر ، دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهوری را همراهی می کند و قرار است در ادامه برنامه های این سفر جلسه اقتصاد مقاومتی استان هرمزگان نیز برگزار شود و در این جلسه به مسائل و مشکلات پیش رو و طرح های در دست توسعه استان پرداخته شود.
همچنین جلسه ای در خصوص مسائل گمرکی نیز برگزار می شود و حضور در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان هرمزگان و تبیین برنامه های دولت برای تحقق جهش تولید از دیگر برنامه های معاون اول رئیس جمهور و دکتر خاوازی وزیرجهادکشاورزی در سفر به این استان است.

گفتنی است؛ در این سفر وزرای راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، رییس کل بانک مرکزی و رییس بنیاد مستضعفان همراه معاون‌ اول رییس جمهور
هستند.
 بازدید وزیرجهاد کشاورزی از سوله نگهداری ذرت و بسته بندی کودشیمیایی

وزیرجهاد کشاورزی از سوله نگهداری ذرت و بسته بندی کودشیمیایی واقع در بندرشهیدرجایی در استان هرمزگان از نزدیک بازدید کرد.
 دکتر خاوازی وزیرجهادکشاورزی صبح امروز در سفر به استان هرمزگان با عزیمت به بندر شهید رجایی از سوله نگهداری ذرت و بسته بندی کودشیمیایی بازدید کرد.


 

دکتر خاوازی وزیرجهادکشاورزی در سفر به استان هرمزگان و بندرعباس هم اکنون از  بندر شهیدرجایی و سوله نگهداری ذرت و بسته بندی کودشیمیایی بازدید کرد و در ادامه با توجه به حساسیت مسائل گمرکی کشور و رسیدگی به مسائل تجارت خارجی که از جمله اهداف این سفر است در جلسه ای که در بندر شهید رجایی در حال برگزار ی است در معیت دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهوری تصمیمات لازم برای سرعت بخشی به روند ترخیص کالا و تخلیه بنادر اتخاذ خواهد شد.
همچنین دکتر اسحاق جهانگیری با ورود به استان هرمزگان گفت: این استان نقش بسیار مهمی در بخش های مختلف بخصوص اقتصاد کشور ایفا می کند.
وی بندر شهید رجایی را از مهمترین بنادر کشور در حوزه تجارت خارجی و واردات و صادرات برشمرد و گفت: بازدید از این بندر و رسیدگی به مسائل تجارت خارجی از جمله اهداف این سفر است چرا که کشور در مقطع فعلی نیاز مبرمی به واردات کالاهای مورد نیاز از طریق بنادر دارد.
وی افزود: البته مرکز اصلی واردات کالاهای اساسی بندر امام خمینی (ره) و مرکز واردات کالاهای صنعتی بندر شهید رجایی است و براساس گزارش های دریافت شده حجم قابل توجهی از کالاهای صنعتی و بعضاً کالاهای اساسی در بنادر مانده است .

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷:۵۲

شناسه خبر: 91056

مطالب مرتبط :
گیاه

با هدف توسعه کشت گیاهان روغنی دیم

معاون وزیر جهادکشاورزی بر اجرای پایلوت تحقیقاتی کشت گیاه کاملینا تاکید کرد

با هدف توسعه کشت گیاهان روغنی دیم؛ معاون وزیر جهادکشاورزی بر اجرای پایلوت تحقیقاتی کشت گیاه کاملینا تاکید کرد

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب