خبرگزاری علم و فناوری

دریافت مشاوره رایگان با صدای مشاور ۱۴۸۰

مشاوره تلفنی ۱۴۸۰ این امکان را فراهم کرده است تا افراد نیازمند به مشاوره در زمان دلخواه خود در هر مکانی که به تلفن دسترسی دارند بدون هیچ هزینه ای و به صورت رایگان از خدمات مشاوره کارشناسان خبره صدای مشاور بهره مند شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، این روزها استرس یا فشار روانی جزیی از زندگی همه شده است در واقع فشاری که فرد در موقعیت های استرس زا احساس می کند که باید راهکارهای مناسبی برای برطرف کردن این مشکل انتخاب شود.

هم استانی های عزیز استان خوزستانی می توانند مشکلات خود را با شماره 1480 اداره کل بهزیستی استان خوزستان در میان بگذارند.

کارشناسان مرکز مشاوره اداره کل بهزیستی استان خوزستان آمادگی پاسخگویی به مشکلات خانوادگی، اعتیاد، کودک و نوجوان، شغلی هستند.

همچنین در مرکز مشاوره 1480 اداره کل بهزیستی استان خوزستان مشاوره های حقوقی نیز برای افرادی که در این زمینه سوالاتی دارند و نیازمند دریافت مشاوره هستند نیز ارائه می شود.

مشاوره تحصیلی نیز یکی دیگر از خدماتی است که در مرکز مشاوره 1480 اداره کل بهزیستی استان خوزستان به دانش آموزان و دانشجویان ارائه خواهد شد.

همچنین مشاوره های تربیتی، پیش از ازدواج استرس و اضطراب ناشی از ویروس کرونا نیز در مرکز مشاوره 1480 اداره کل بهزیستی استان خوزستان انجام می شود.

مشاوران در مرکز مشاوره 1480 اداره کل بهزیستی استان خوزستان این آمادگی را دارند آمادگی پاسخگویی به مشکلات دریانوردان و خانواده های عزیز آنها نیز هستند.

هم استانی های گرامی می توانند مشکلات سلامت روان و بالینی خود را با مرکز صدای مشاور 1480 اداره کل بهزیستی استان خوزستان در میان بگذارند تا برای حل آن چاره اندیشی شود.

به گفته مسئولان اداره کل بهزیستی استان خوزستان تمام تماس های مردمی با خط صدای مشاور ۱۴۸۰، محرمانه و امن است و همه افراد جامعه می توانند مشکلات و مواردی که طرح کردن آنها به صورت حضوری برایشان مشکل و سخت است، به صورت تلفنی با مشاوران مرکز در میان بگذارند.

مشاوره تلفنی 1480 این امکان را فراهم کرده است تا افراد نیازمند به مشاوره در زمان دلخواه خود در هر مکانی که به تلفن دسترسی دارند بدون هیچ هزینه ای و به صورت رایگان از خدمات مشاوره کارشناسان خبره صدای مشاور بهره مند شوند.

صدای مشاور 1480 اداره کل بهزیستی استان خوزستان با ارائه خدمات تخصصی مشاوره روانشناختی در کنار شما است.

صدای مشاور 1480 اداره کل بهزیستی استان خوزستان با هدف کاهش آسیب های اجتماعی به طور رایگان از ساعت 8 صبح تا 8 شب در تمامی نقاط استان در دسترس مردم است.

همچنین صدای مشاور 1480 اداره کل بهزیستی استان خوزستان در ایام کرونا از ساعت 8 صبح تا 12 شب به هم استانی های گرامی خدمات مشاوره ای ارائه می دهد.

هم استانی های عزیز ساکن در شهرستان های اهواز، آبادان، اندیمشک، ایذه، امیدیه، باغملک، بهبهان، رامهرمز، ماهشهر، دزفول، مسجدسلیمان، شوشتر، شوش دانیال، دشت آزادگان، لالی، اندیکا، خرمشهر، شادگان، گتوند، هویزه، حمیدیه، هندیجان، هفتگل، باوی و کارون می توانند با گرفتن شماره 1480 مشکلات و سوالات روانشناختی خود را با مشاوران در میان بگذراند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳:۲۱

شناسه خبر: 91143

مطالب مرتبط :
و

سامانه اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم راه اندازی شد

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جهرم از راه اندازی سامانه اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی این دانشگاه خبر دارد.

مشاوره تلفنی

به منظور ارائه خدمات در ایام کرونا انجام شد

راه اندازی مشاوره مجازی در آبادان

به منظور ارائه خدمات به اقشار مختلف مردم و جوانان در ایام کرونا مشاوره مجازی در آبادان راه اندازی شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب