خبرگزاری علم و فناوری

امضای تفاهم نامه همکاری کانون شکوفایی خلاقیت پارک علم وفناوری گیلان با فرمانداری شهرستان شفت

در راستای تحقق اهداف و رسالت پارک علم و فناوری گیلان درجهت حمایت ، هدایت دانش آموختگان، نوآوران و ایده پردازان و کارافرینان ، تفاهم نامه ای با فرمانداری شهرستان شفت منعقد گردید.

در راستای تحقق اهداف و رسالت پارک علم و فناوری گیلان درجهت حمایت ، هدایت دانش آموختگان، نوآوران و ایده پردازان و کارافرینان ، تفاهم نامه ای با فرمانداری شهرستان شفت منعقد گردید.

 

در این برنامه فرماندار محترم شهرستان شفت  جناب آقای مهندس موسوی به تبیین پتانسیلهای  بلقوه شهرستان و لزوم ایجاد چنین پایگاههای در راهبری جوانان در به ظهور رساندن خلاقیت و نوآوری در این منطقه مطالبی را ایراد نمودند.

 

در ادامه این نشست آقای دکتر باستی ، سیاست ها و اهداف پارک علم وفناوری گیلان را در توسعه ملی بیان کردند و راهکارهایی برای ایجاد بستر پویا و خلاق در شهرستان ارائه نمودند.

 

در ادامه این نشست خانم عظیمی در خصوص لزوم ایجاد دفتر کانون شکوفایی خلاقیت جهت رویش خلاقیت و نوآوری گفتمانی را بیان کردند و عنوان شد که پویایی چنین دفاتر سبب چابکی ارتباط جوانان باصنعت خواهد شد و با بهره گیری از  پنانسیل بلقوه موجود در شهرستان سبب ایجاد گام های موثر و پایدار در توسعه شهرستان بعمل خواهد آمد و جوانان با ایجاد چنین دفاتری خواهند توانست اندیشه « خواستن ، توانستن است » را محقق  سازند.

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶:۰۵

شناسه خبر: 91172

کلید واژه‌ها:
مطالب مرتبط :
۱۲۵۴

با هدف اطلاع رسانی اخبار و جریان سازی علمی؛

تفاهم نامه همکاری میان خبرگزاری علم و فناوری و پارک علم و فناوری استان فارس امضا شد

تفاهم نامه همکاری میان خبرگزاری علم و فناوری و پارک علم و فناوری استان فارس با هدف اطلاع رسانی اخبار و جریان سازی علمی امضا شد.

تجویدی

انعقاد دو تفاهم نامه فی مابین بسیج علمی- پژوهشی و دانشگاه آزاد شهرکرد

مسئول بسیج علمی-پژوهشی چهارمحال و بختیاری گفت: دو تفاهم نامه فی مابین بسیج علمی- پژوهشی و دانشگاه آزاد شهرکرد به‌منظور ايجاد مرکز نوآوري و خلاقيت با موضوع آموزش کسب و کار بسته شد .

پزشک گیلانی،«دکتر وحید نیک‌سرشت»

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از رشت :

پزشک گیلانی،«دکتر وحید نیک‌سرشت» " شهید مدافع سلامت" شد

«وحید نیک‌سرشت» پزشک متخصص قلب و عروق و دانشیار دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان بر اثر ابتلا به کرونا به شهادت رسید.

فناوری

با موضوع آموزش کسب و کار صورت مي‌گيرد؛

گام دانشگاه آزاد اسلامي براي ايجاد مرکز نوآوري و خلاقيت در شهرکرد /توليد کيت رديابي ويروس کرونا توسط دانشگاه آزاد شهرکرد

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري گفت: براي ايجاد مرکز نوآوري و خلاقيت با موضوع آموزش کسب و کار تفاهم‌نامه همکاري بين دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد و سپاه حضرت قمر بني‌هاشم عليه‌السلام منعقد شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب