به همت مرکز بسیج علمی زینب کبری (س) شاهین شهر؛

برپایی نمایشگاه اسوه مقاومت «سردار شهید سلیمانی» درهفته دفاع مقدس

مرکز بسیج علمی زینب کبری (س) شاهین شهر و هیات اندیشه ورز این پایگاه همزمان با هفته دفاع مقدس بایک برنامه ریزی هدفمند در قالب نظامی، فرهنگی، پژوهشی و علمی نمایشگاه اسوه مقاومت «سردار شهید حاج قاسم سلیمان» را برپا کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، مرکز بسیج علمی زینب کبری (س) شاهین شهر و هیات اندیشه ورز  این پایگاه همزمان با هفته دفاع مقدس بایک برنامه ریزی هدفمند در قالب نظامی، فرهنگی، پژوهشی و علمی نمایشگاه اسوه مقاومت «سردار شهید حاج قاسم سلیمان» را  برپا کرد.

مسئول مرکز بسیج علمی، پژوهش و فناوری زینب کبری (س) شاهین شهر، در گفتگو با خبرنگار این خبر گزاری با اعلام این خبر گفت: برنامه ما برای برپایی این نمایشگاه در هفته دفاع مقدس بود و در افتتاحیه نمایشگاه هم سردار سامانی فرماندهی پایگاه شهید بابایی همراه با مسولین عقیدتی و فرهنگی این پایگاه همچنین مدیر عامل پالایشگاه نفت اصفهان و مدیران این شرکت حضور داشتند.

سودابه بهار لویی، افزود: نمایشگاه باهمکاری حوزه تندگویان شرکت پالایش نفت اصفهان با تسهیلات نظامی از لشکر  8 شهید خرازی و همکاری پایگاه امام سجاد شهرک محمد منتظری برپا شد.

وی با بیان این که نمایشگاه بر پایه سیر پژوهشی از وصیتنامه شهدای جنگ و مدافع حرم طراحی شده بود، اظهار کرد: در این نمایشگاه غرفه ای با عنوان «از مکتب امام خمینی (ره) تا مکتب شهید سلیمانی» برپا شده بود که در بردارنده مباحث مفهومی و بصری با نصب پوسترها و تصاویری از جنگ و عملیات رزمندگان همراه با یادواره شهدا بود.

 

بهارلویی ادامه داد: در این نمایشگاه غرفه دیگری به نام سواد رسانه ای و آسیبهای فضای مجازی هم با همکاری شهرداری اصفهان و مرکز فناوری شرکت پالایش نفت اصفهان شامل تابلو، عکس، محصولات فرهنگی برپا کرده بودیم و مسابقه مجازی هم برگزار شد.

وی با اشاره به این که غرفه یادمان شهدا و خادم شهدا نیز داشتیم و با طرحهای فرهنگی در ابتدای نمایشگاه برپا بود، گفت: این نمایشگاه همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس و هفته دفاع مقدس بر پا شد.

مسئول مرکز بسیج علمی، پژوهش و فناوری زینب کبری (س) شاهین شهر، تصریح کرد: از آنجایی که مرکز بسیج علمی زینب کبری(س) با خیریه اوتیسم اصفهان هم ارتباطاتی برقرار کرده است، غرفه هایی هم از هنر گوهر تراشی بر روی سنگ با آثار هنری و دستی بیماران اوتیسم و ذهنی همراه با بروشورهای از شناخت بیماری اتیسم نیز در نمایشگاه برپا شده بود که عرضه محصولات را داشتند.

 

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: مرکز بسیج علمی زینب کبری(س) از مدتها قبل برای برگزاری این نمایشگاه تلاشهای بسیار زیادی کرده بود هم در زمینه تهیه محتوی مورد نظر هم برای هماهنگی ها کارهایی زیادی انجام شد و خوشبختانه مورد استقبال قرار گرفت.

انتهای پیام/

معصومه صادقی

زمان انتشار: جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶:۵۰

شناسه خبر: 91195

مطالب مرتبط :
عع

باغ موزه دفاع مقدس

باغ موزه دفاع مقدس

برگزاری مجازی نمایشگاه هفته پژوهش استان گیلان

برگزاری مجازی نمایشگاه هفته پژوهش استان گیلان

نمایشگاه هفته پژوهش، فناروی و فن‌بازار استان گیلان در سال جاری به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

سامانه جامع کنترل عفونت بیمارستانی «سانکو» طراحی و راه اندازی شد/هفده دانشگاه علوم پزشکی کاربر این سامانه هستند

توسط محققان یک شرکت دانش بنیان؛

سامانه جامع کنترل عفونت بیمارستانی «سانکو» طراحی و راه اندازی شد/هفده دانشگاه علوم پزشکی کاربر این سامانه هستند

محسن مسگریان مدیر عامل شرکت دانش بنیان سان طب گفت: سامانه سانکو (SunCO) ، سامانه جامع کنترل عفونت بیمارستانی در کشور است که توسط محققان شرکت دانش بنیان سان طب منطبق و برحسب نیاز کشور طراحی و از سال ۱۳۹۳ در برخی بیمارستانها نصب و راه اندازه شده، و در حال حاضر تا قبل از شیوع کرونا ۱۰ دانشگاه علوم پزشکی این سامانه را در بیمارستانهای خود بکار گرفته بودند اما در طی امسال تعداد دانشگاههای علوم پزشکی کاربر این سامانه به ۱۷ رسیده و ۵ دانشگاه علوم پزشکی دیگر هم در حال مذاکره برای نصب این سامانه شده اند.

نظرسنجی :WHO کووید۱۹خدمات بهداشت روانی را در ۹۳٪ کشورها متوقف کرد

نظرسنجی WHO: کووید۱۹خدمات بهداشت روانی را در ۹۳٪ کشورها متوقف کرد

، بر اساس یک نظرسنجی جدید سازمان بهداشت جهانی، بیماری همه گیرکووید۱۹ خدمات بهداشت روان را در ۹۳٪ از کشورهای جهان مختل یا متوقف کرده است. نظرسنجی از ۱۳۰ کشور اولین داده جهانی را ارائه داده و نشان دهنده تأثیر مخرب کووید۱۹ در دسترسی به خدمات بهداشت روان و نیاز فوری به افزایش بودجه را تأکید می کند.

نئاندرتالهای باستانی در کووید۱۹ شدید دست دارند

متخصصان تکامل ژنوم انسانی در دانشگاه اوکیناوا؛

نئاندرتالهای باستانی در کووید۱۹ شدید دست دارند

متخصصان واحد تکاملی ژنوم انسانی در دانشگاه فارغ التحصیلان علوم و فناوری اوکیناوا،بر طبق یک بررسی گزارش کردند: مدتها پیش، در جنوب اروپا، انسانهای مدرن و نئاندرتالها حداقل یک برخورد داشتند که منجر به فرزندانی شد. اما هیچ کس احتمالاً پیش بینی نمی کند که این برخورد ۶۰ هزار سال بعد و در طی همه گیری ویروس کرونا بر جهان ما چنین تأثیر دلخراشی نیاز برای تهویه مکانیکی سه برابر بیشتر و مرگ و میر بیشتر داشته باشد.

دانش

دستگاه منبع نور سرد ال‌ای دی در کشور بومی سازی شد/ تفاوت قیمتی ۳۸۰ میلیون تومانی دستگاه ایرانی با مشابه خارجی

توسط نخبه مازندرانی دستگاه منبع نور سرد ال‌ای‌دی بومی سازی شده و ۳۸۰ میلیون تومان از دستگاه مشابه خارجی ارزانتر است.

دبیر اجرایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار استان گیلان در سال ۹۹ منصوب شد.

پارک علم و فناوری گیلان :

دبیر اجرایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار استان گیلان در سال ۹۹ منصوب شد.

دکتر علی باستی، رئیس پارک علم و فناوری گیلان و دبیر نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار استان گیلان، در حکمی دکتر امیر ملک پور معاون فناوری پارک علم و فناوری گیلان را به عنوان «دبیر اجرایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار استان گیلان » منصوب کرد.

برگزاری سالگرد دانش آموز شهید سید حسن سواری در اهواز

گزارش تصویری/

برگزاری سالگرد دانش آموز شهید سید حسن سواری در اهواز

نخستین سالگرد شهادت مظلومانه نوجوان بسیجی دانش آموز شهید سید حسن سواری از شهدای ۳۱ شهریور سال ۱۳۹۷ با حضور اعضای بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان در اهواز برگزار شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب