به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از رشت :

پزشک گیلانی،«دکتر وحید نیک‌سرشت» " شهید مدافع سلامت" شد

«وحید نیک‌سرشت» پزشک متخصص قلب و عروق و دانشیار دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان بر اثر ابتلا به کرونا به شهادت رسید.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از رشت، «وحید نیک‌سرشت» پزشک متخصص قلب و عروق و دانشیار دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان که در کنار سایر کادر درمان استان برای حفط سلامت مردم و مداوای بیماران مجاهدت کرد با ابتلا به بیماری حاد تنفسی به شهادت رسید.

تاکنون 26 نفر از کادر درمان استان گیلان اعم از پزشک و پرستار که مشغول خدمت به مردم و مداوای بیماران بوده‌اند که به‌دلیل ابتلا به ویروس کرونا و بیماری حاد تنفسی فوت جان خود را از دست دادند.

به گزارش تسنیم، استان گیلان یکی از نخستین استان‌هایی بود که درگیر ویروس کرونا شد و کادر درمان استان نیز از نخستین روزهای شیوع این بیماری با تمام وجود در خط مقدم این بیماری ایستادند و برای حفظ سلامتی مردم و بیماران از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

سهیل کیانفر و وحید منصف کسمایی متخصص طب اورژانس، علی شیخ‌مرادی، غلامرضا وثوقی‌کیا، نرجس خانعلی‌زاده و ناهید نوشاد از جمله نفرات کادر بهداشت و درمان استان گیلان هستند که در راه مبارزه با ویروس کرونا شهید خدمت شدند.

براساس آخرین آمار، شمار جانباختگان بیماری کووید 19 در کشور به 26 هزار و 957 نفر رسید و 30 استان کشدر همچنان در وضعیت قرمز یا هشدار کرونا قرار دارند و استان گیلان نیز در وضعیت قرمز است.

 

خداوند متعال روح پاکش را با سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید.

 

زمان انتشار: سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۶:۵۵

شناسه خبر: 91253

مطالب مرتبط :
امروز، مراسم تشییع نهمین شهید مدافع سلامت اصفهان برگزار می شود

امروز، مراسم تشییع نهمین شهید مدافع سلامت اصفهان برگزار می شود

مراسم تشییع پیکر نهمین شهید مدافع سلامت اصفهان «علی برجیس»، پرستار جوان بخش آنژیوگرافی بیمارستان قلب چمران اصفهان که براثر ابتلا به بیماری کرونا فوت کرد، برگزار می شود.

امضای تفاهم نامه همکاری کانون شکوفایی خلاقیت پارک علم وفناوری گیلان با فرمانداری شهرستان شفت

امضای تفاهم نامه همکاری کانون شکوفایی خلاقیت پارک علم وفناوری گیلان با فرمانداری شهرستان شفت

در راستای تحقق اهداف و رسالت پارک علم و فناوری گیلان درجهت حمایت ، هدایت دانش آموختگان، نوآوران و ایده پردازان و کارافرینان ، تفاهم نامه ای با فرمانداری شهرستان شفت منعقد گردید.

شهید سلامت احمد طالبی

شهید سلامت احمد طالبی

امروز پیکر هفتمین شهید مدافع سلامت اصفهان تشییع می شود

هفتمین شهید مدافع سلامت احمد طالبی از پرسنل بیمارستان امین اصفهان و عضو صنفی جامعه پرستاری اصفهان پس از چندهفته مبارزه با کرونا، به شهادت رسید.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب