جشنواره جهادگران علم و فناوری در ایلام برگزار می شود

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام اظهار کرد : صاحبان طرح ها و محصولات فناورانه می توانند تولیدات خود را تا ۲۵ مهرماه جبه دبیرخانه جشنواره واقع در ایلام ، خیابان امیرکبیر ، روبروی مرکز بهداشت شهرستان ایلام ، موسسه خدمات علمی و آموزشی رزمندگان اسلام –واحد اول ارسال نمایند .

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام ، محمود علی پور مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد : جشنواره جهادگران علم و فناوری استان ایلام با هدف توسعه فرهنگ تحقیق و  پژوهش در جامعه، ایجاد شور و نشاط علمی در بین نخبگان علمی ، کمک به تجاری سازی طرح های نوآورانه نخبگان و مخترعان ، در ایلام برگزار می شود .

طرح های حوزه سلامت بصورت ویژه تجلیل خواهند شد

وی ، با بیان اینکه طرح های حوزه  سلامت  و مبارزه با بیماری کرونا بصورت ویژه بررسی خواهند شد عنوان کرد : خوشبختانه سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان ایلام ، در سال جدید با روند صعودی حمایت های حوزه سلامت مواجه شد ، به نحوی که تعدادی از طرح های مورد حمایت شده سازمان ، با همکاری شرکت های  شتابدهنده های استان ، ضمن تبدیل شده به طرح های ثروت ساز ، به مرحله تجاری سازی و اشتغال زایی رسیدند.

قدرت و اقتدار ایران اسلامی در عرصه های علمی مثال زدنی است

علی پور ، نقش  مخترعان ، مبتکران و پژوهشگران در توسعه علم و فناوری کشور را ، زمینه ساز مقابله با تهدیدات و فشارهای دشمن در حوزه های مختلف علمی دانست و ابراز کرد : بعد از گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی ، تمامی ملت های جهان همچنان شاهد نمایش قدرت و اقتدار انقلاب اسلامی در تمامی عرصه های علمی ، اقتصادی و فرهنگی هستند و تداوم این دستاوردها ، در گرو حمایت مسئولان  از نخبگان ، تقویت روحیه خودباوری در بین جوانان و تلاش مضاعف نخبگان علمی کشور است.

25 مهر آخرین مهلت ارسال محصولات به جشنواره جهادگران علم و فناوری

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام ، با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال طرح ها محصولات فناورانه نخبگان تا 25 مهرماه خواهد بود عنوان کرد : صاحبان طرح ها و محصولات فناورانه و کاربردی می توانند تولیدات خود را جهت شرکت در جشنواره به دبیرخانه جشنواره واقع در ایلام ، خیابان امیرکبیر ، روبروی مرکز بهداشت شهرستان ایلام ، موسسه خدمات علمی و آموزشی رزمندگان اسلام –واحد اول ارسال نمایند .

این مسئول تجلیل از برترین های پژوهشی و فرماندهان نمونه  پایگاه های مقاومت علمی را از دیگر برنامه های این جشنواره برشمرد و اذعان داشت : شناسایی و معرفی نخبگان مناطق دورافتاده استان به جامعه علمی کشور ، تنها با تلاش پایگاههای مقاومت  بسیج و هسته های علمی محقق خواهد شد و تلاش پایگاههای علمی ایلام در راستای شناسایی و معرفی نخبگان به کارگروههای تخصصی خانه نخبگان ستودنی است.

برگزاری مراسم اختتامیه و نمایشگاه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی

علی پور ،  در پایان اظهارات خود با بیان اینکه شرایط کرونایی حاکم در استان ، اجازه برگزاری همایش بزرگ را از سازمان بسیج علمی و پژوهشی سلب کرده است تصریح کرد : تلاش خواهد شد تا با رعایت کامل مسائل و پروتکل های بهداشتی ، طی مراسمی از برترین های جشنواره تجلیل و دستاوردهای علمی نخبگان در معرض نمایش قرار داده شود .

گفتنی است سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام ، هر ساله با برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری ، مخترعان و نخبگان بسیاری را به جامعه علمی استان و کشور معرفی کرده است .

انتهای پیام / ن

زمان انتشار: سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰:۴۸

شناسه خبر: 91256

مطالب مرتبط :
جشنواره

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اردبیل خبر داد:

هفتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در هفته بسیج برگزار می گردد

هفتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در هفته بسیج به صورت ویدئو کنفرانس در تمامی شهرستان های استان به صورت همزمان برگزار می گردد.

همایش تجلیل از۳۰ نخبه بسیجی شهرستان دهاقان برگزار شد

به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی؛

همایش تجلیل از۳۰ نخبه بسیجی شهرستان دهاقان برگزار شد

به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی همایش تجلیل از۳۰ نخبه بسیجی شهرستان دهاقان شامل قبول شدگان رتبه های زیر هزار رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی آزمون سراسری، برترینهای دانشگاه فرهنگیان همچنین برگزیدگان مسابقات کشوری در رشته زمین شناسی و مسابقات پرورشی برگزار شد.

م

تشکیل شورای سیاستگذاری علمی بسیج در ایلام

شورای سیاستگذاری علمی بسیج ایلام با حضور نمایندگان کارگروههای تخصصی بسیج ، تشکیل جلسه داد.

دانشجویان

آینده روشن کشور با با وجود جوانان مستعد، متخصص و متعهد

افراد نخبه بسیاری در کشور داریم که باید باتوجه به نیازهای کشور، محدودیت ها و ضربات دشمن، برنامه ریزی های خوب و منسجمی برای بهره گیری از این نخبگان صورت گیرد.

پایگاه علمی باید مسیر رشد را برای نخبگان فراهم سازد

پایگاه علمی باید مسیر رشد را برای نخبگان فراهم سازد

مسئول علمی پژوهشی شهرستان جم گفت: یک پایگاه علمی بسیج باید نسبت به توانمندی‌های خود واقف بوده و بسیجیان حوزه استحفاظی خود را نسبت به شکوفایی استعداد هایشان راهنمایی کرده، و زمینه رشد علمی و پژوهشی آنان را فراهم سازد.

ی

گفتگو با مسئول شتابدهنده هانیس در ایلام

نماد جوان موفق فناور در جامعه تداعی شود

احمدرضا کرم الهی اظهار کرد : افراد موفق حوزه اقتصاد مبتنی بر دانش را باید به جامعه معرفی کرد تا نماد جوان موفق به جوان فناور موفق تبدیل شود

لل

حمایت بسیج علمی و پژوهشی ایلام از طرح های اشتغال محور

سئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام گفت : حمایت از طرح های اشتغال محور و تحقق شعار جهش تولید در دستور کار قرار دارد

تجلیل از منتخبین جشنواره جهادگران علم و فناوری استان قم

در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی انجام شد:

تجلیل از جهادگران برتر علم و فناوری استان قم در سال ۱۳۹۸

هفده نفر از منتخبین علمی رده های مختلف بسیج مورد تقدیر قرار گرفتند و تندیس جشنواره به ایشان اهدا شد

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب