انعقاد دو تفاهم نامه فی مابین بسیج علمی- پژوهشی و دانشگاه آزاد شهرکرد

مسئول بسیج علمی-پژوهشی چهارمحال و بختیاری گفت: دو تفاهم نامه فی مابین بسیج علمی- پژوهشی و دانشگاه آزاد شهرکرد به‌منظور ايجاد مرکز نوآوري و خلاقيت با موضوع آموزش کسب و کار بسته شد .

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از ستان چهارمحال و بختیاری ؛محمد جواد تجویدی مسئول بسیج علمی- پژوهشی چهارمحال و بختیاری گفت: طی سفری که دکتر مهدی رحیمی معاون بسیج علمی- پژوهشی و فناوری کشور به استان چهارمحال و بختیاری داشتند دو تفاهم نامه با دانشگاه آزاد شهرکرد به منظور ایجاد مرکزی نو آوری و خلاقیت با موضوع آموزش کسب و کار بسته شد.

وی تصریح کرد: دکتر رحیمی با مسئول دانشگاه آزاد، خانه نخبگان سازمان بسیج علمی و اعضا کارگروه ها تبادل نظر و گفتگو کردند.

تجویدی ادامه داد: بازدید از مرکز تولیدگیاهان دارویی ، بررسی و شناسایی ظرفیت ها ، بازدید از مرکز رشد هفشجان، بازدید از مرکز رشد، دیدار با بسیجیان پایگاه علمی امام حسن دانشگاه و بازید از کتاب خانه و سایت کامپیوتری پایگاه و شنیدن نقطه نظرات ان ها از جمله برنامه های سفر دکتر مهدی رحیمی به این استان بوده است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۸:۳۰

شناسه خبر: 91266

مطالب مرتبط :
ساماندهی دانشگاه‌ها

ساماندهی دانشگاه‌ها

ساماندهی دانشگاه‌ها

۱۲۵۴

با هدف اطلاع رسانی اخبار و جریان سازی علمی؛

تفاهم نامه همکاری میان خبرگزاری علم و فناوری و پارک علم و فناوری استان فارس امضا شد

تفاهم نامه همکاری میان خبرگزاری علم و فناوری و پارک علم و فناوری استان فارس با هدف اطلاع رسانی اخبار و جریان سازی علمی امضا شد.

توکلی

سایت سامن با چهار رویکرد تحول در مجلس طراحی شد

مدیر اجرایی سایت سامن گفت: سایت سامن با چهار رویکرد تحول که عبارت است از هوشمند سازی، شفاف سازی، مردمی سازی و کارآمد سازی است طراحی شد.

عشایر

عشایر نمادي از همزيستي مطلوب انسان و محيط زيست هستند

مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری تداوم همخوانی زندگی عشایری با محیط زیست را در گرو آموزش و به‌کارگیری نگاه علمی و به‌روز و نیز بهره‌برداری پایدار از طبیعت عنوان کرد.

امضای تفاهم نامه همکاری کانون شکوفایی خلاقیت پارک علم وفناوری گیلان با فرمانداری شهرستان شفت

امضای تفاهم نامه همکاری کانون شکوفایی خلاقیت پارک علم وفناوری گیلان با فرمانداری شهرستان شفت

در راستای تحقق اهداف و رسالت پارک علم و فناوری گیلان درجهت حمایت ، هدایت دانش آموختگان، نوآوران و ایده پردازان و کارافرینان ، تفاهم نامه ای با فرمانداری شهرستان شفت منعقد گردید.

تفاهم نامه

انعقاد تفاهم نامه همکاری بسیج با شرکت برق در جهت کاهش مصرف انرژی

جانشین فرمانده سپاه خراسان شمالی در امور اقشار از انعقاد تفاهم‌نامه با اداره برق استان در جهت اصلاح الگوی مصرف انرژی خبر داد.گفت: در همین راستا سازمان های بسیج اقشار و بسیج جامعه زنان که با کلیه زنان بسیجی خراسان شمالی ارتباط دارند یک تفاهم نامه ای را با اداره شرکت توزیع برق خراسان شمالی منعقد کردن که به واسطه این تفاهم نامه ما موارد آموزشی بتوانیم به زنان و بانوان بسیجی خودمان آموزش بدهیم که به واسطه این اموزش نتیجه کاهش و اصلاح مصرف انرژی باشد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب