مدیر علمی سپاه شهرستان خارگ؛

علم و پیشرفت فراگیر نیاز اول کشور ماست

مدیر علمی سپاه شهرستان خارگ گفت: علم و پیشرفت فراگیر نیاز اول کشور ماست بنابراین یکی از وظایف علمی و پژوهشی سپاه، پشتیبانی و تقویت تشکل‌های علمی، پژوهشی و فناوری بسیجی برای ورود به عرصه علم، نهضت نرم افزاری و توسعه فناوری کشور است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ مهرداد تمیمی، مدیر علمی سپاه شهرستان خارگ گفت: علم و پیشرفت فراگیر نیاز اول کشور ماست بنابراین یکی از وظایف علمی و پژوهشی سپاه، پشتیبانی و تقویت تشکل‌های علمی، پژوهشی و فناوری بسیجی برای ورود به عرصه علم، نهضت نرم افزاری و توسعه فناوری کشور است.

وی افزود: برای تقویت بنیه علمی، پژوهشی و توانمند‌سازی علمی مهارتی بسیجیان کارهای بسیاری می‌توان انجام داد و تمام تلاش ما این است که این کار به خوبی انجام شود.

تمیمی در ادامه بیان داشت: در حال حاضر سعی کرده‌ایم طی فراخوانی همه مخترعان، مبتکران، محققان و نخبگان علمی شهرستان را شناسایی کنیم و یک بانک اطلاعاتی جامع از آنها آماده کنیم.

وی با اشاره به وظایف علمی و پژوهشی سپاه گفت:کمک به فراگیر نمودن تشکل هسته علمی – پژوهشی، مشارکت در کارآفرینی علمی – پژوهشی برای بسیجیان متخصص، محقق، مبتکر و کارآفرین و حمایت از ایده‌ها و خلاقیت نوآورانه و همچنین تعامل موثر با کلیه مراکزعلمی، پژوهشی و صنعتی و دستگاه‌های ذیربط در کشور و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و حمایت‌های آنان و مشارکت در ایجاد و توسعه مراکز رشد از جمله کارهایی هست که در این بخش انجام می‌شود.

مدیر علمی شهرستان خارگ گفت: جزيره خارگ با توجه به ظرفيت‌ها و قابليت‌هايي كه دارد مي‌تواند به کمک نخبگان علمی به بررسی مشکلات و مسائل مختلف مردم خارگ بپردازد و راه‌حل‌های اساسی ارائه نماید.

انتهای پیام/

 

خبرنگار:حسینی مفرد

 

زمان انتشار: سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰:۳۹

شناسه خبر: 91372

مطالب مرتبط :
تولید علم، اصلی‌ترین موضوع در بیانیه گام دوم انقلاب می‌باشد

فرمانده ناحیه بسیج ثارالله شهرستان خارگ،

تولید علم، اصلی‌ترین موضوع در بیانیه گام دوم انقلاب می‌باشد

فرمانده به همراه مدیر علمی ناحیه بسیج ثارالله شهرستان خارگ، در راستای افزایش انگیزه بسیجیان در فعالیت‌های بسیج از پایگاه علمی خواهران (پایگاه مقاومت ام‌البنین (س)) بازدید کرد.

مغز

سروتونین و دوپامین در تصمیم گیری و درک انسان نقش دارند

دانشمندان دانشکده پزشکی ویک فارست تغییرات واقعی در سطح دوپامین و سروتونین را در مغز انسان ثبت کرده اند که با درک و تصمیم گیری درگیر هستند.

علمی

مدیر علمی و پژوهشی ناحیه علمی بسیج دانشجویی استان کرمانشاه:

مردم مسائل، مشکلات فردی و اجتماعی و ایده های خود را ارسال کنند/ کشفِ راه حل توسط هسته های علمی مسئله محور

مدیر علمی و پژوهشی ناحیه علمی بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: آحاد مردم می توانند مسائل و مشکلات فردی و اجتماعی و نیز ایده های خود را جهت کشفِ راه حل و پیگیری آن ها توسط هسته های علمی مسئله محور ارسال کنند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب