خبرگزاری علم و فناوری

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس در گفتگو با علم و فناوری:

فراخوان ثبت نام جهت استفاده از تسهیلات وام وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان فارس

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس از اعطای یک بسته تسهیلاتی به میزان ۱۰۰ میلیارد ریال براي استان فارس در راستای حمایت از کسب و کارها و توسعه اکوسیستم فناوری اطلاعات خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در راستای حمایت از کسب و کارها و توسعه اکوسیستم فناوری اطلاعات،  یک بسته تسهیلاتی به میزان 100 میلیارد ریال براي  استان فارس در نظر گرفته است.

بر همین اساس کارگروهی به ریاست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس تشکیل شده است که طرح های دریافتی از متقاضیان واجد الشرایط را دریافت و پس از بررسی و تایید برای ادامه روند پرداخت به سازمان فناوری اطلاعات ایران ارسال می نماید .

مهرداد سهرابی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس درخصوص طرح های مورد حمایت در این فرخوان اظهار داشت: طرح های مورد حمایت در فراخوان ثبت نام جهت استفاده از تسهیلات وام وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان فارس شامل حمایت از توسعه اشتغالزایی در شرکت های نوپا فاوا - توسعه اپلیکیشن، حمایت از توسعه اشتغالزایی در شرکت های نوپا فاوا - توسعه بازی های موبایلی، حمایت از توسعه اشتغالزایی در شرکت های نوپا فاوا، حمایت از توسعه اشتغالزایی در شرکت های غیرنوپا، حمایت از توسعه فعالیت های واحدهای صنفی حوزه فاوا و حمایت از توسعه شتابدهنده های تخصصی و سازمانی می باشد .

وی پیرامون فرآیند ثبت نام توضیح داد: متقاضیان محترم وام وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ابتدا وارد وب سایت ایران کارفا به نشانی irankarfa.ir  شوند و ضمن مطالعه دقیق شرایط و مدارک ، طرح متناسب با کسب و کار خود را از 6 طرح اعلامی انتخاب نموده و مدارک آن را تهیه  و سپس مدارک متناسب با طرح خود را به پست الکترونیکd farsloan@ict.gov.ir ارسال نمایند که پس از بررسی طرح توسط کارگروه استانی تسهیلات، با فرد تماس گرفته خواهد شد .

 

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۲:۴۱

شناسه خبر: 91436

مطالب مرتبط :
شبکه ملی اطلاعات

راه اندازی شبکه ملی اطلاعات در روستاهای فارس

راه اندازی شبکه ملی اطلاعات و شبکه پهن باند ارتباطی از طریق ارتقای سایت های تلفن همراه درچهار روستا فارس کلید خورد.

دولت دوازدهم

دفترچه قسط بزرگ دولت

دولت فعلی یک دفترچه قسط بزرگ به اندازه تمام کسری بودجه و برداشت از صندوق توسعه ملی، اوراق مشارکت و تن خواه برای دولت بعد به ارث گذاشته است.

مهرداد سهرابی مدیرکل

میانگین بالای شاخص های توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات فارس در کشور

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس گفت: استان فارس رتبه نهم کشور در زمینه شاخص های توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات را دارا می باشد.

۰

سه سایت روستایی تلفن همراه در استان فارس به بهره برداری رسید

​مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس از افتتاح سه سایت ارتباطی روستایی در استان فارس با تامین اعتبار از محل طرح خدمات عمومی اجباری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب