باهدف رونق تولید و رفع موانع تولیدی در استان؛

سمنان| استمرار رصد کمیته پایش تولید در استان

معاون استاندار سمنان:کمیته استانی پایش تولید در تلاش است تا با حمایت ویژه از واحدهای تولیدی سطح استان حمایت کند تا در آینده ای نزدیک شاهد رونق تولید و افزایش آن باشیم.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری - استان سمنان؛دکتر علی رضا شریفی نژاد معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان در جلسه ای که با محوریت رونق تولید و نیز رفع موانع پیش رو در مسیر تولید استان در میامی برگزار شدضمن تاکید این مطلب که کمیته پایش تولید در سطح استان به صورت ۲۴ ساعته فعالیت داشته و مترصد واحدهای تولیدی در استان هست، خاطرنشان کرد: این کمیته در تلاش است تا با حمایت ویژه از واحدهای تولیدی سطح استان حمایت کند تا در آینده نزدیک شاهد رونق تولید و افزایش آن باشیم.

شریفی نژاد گفت: باهدف کاهش اختلالات در امر تولید، رصد و نظارت واحد‌های تولیدی در این کمیته با شدت و قوت پیگیری و بررسی مستمر خواهد شد.

وی در ادامه افزود: کشور در شرایطی است که در آماج فشار و تحریم‌های اقتصادی قرار دارد؛ در نتیجه کار و فعالیت در عرصه اقتصاد یک نوع جهاد محسوب می‌شود.

معاون استاندار سمنان بیان داشت:زیرساخت‌هایی نظیر آب،گاز و برق مصرفی برای واحدهای خصوصی تولیدی در سطح استان سمنان و به ویژه شهرستان میامی با توجه به وجود سه منطقه معدنی و فعالیت واحدهای فرآوری مس از مسائل مهمی هستند که موجب مشکلات و معضلات متعدد دراین حوزه شده اند.

وی در ادامه افزود: سعی خواهیم داشت در سطح استان با حداقل زمان ممکن، مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی را رفع کنیم تا به ارتقای اقتصادی شهرستان‌هایی مانند میامی منجر بشود از سوی دیگر نیازمند مساعدت بانک های استان در بخش تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی هستیم.

شریفی نژاد با بیان اینکه باوجود مشکلات و مسائل مطروحه در تولید باید تلاش مضاعفی داشت، اضافه کرد: باید به مواردی که در جلسات مصوب می‌شوند التزام عملی داشته باشیم تا بتوانیم تولید را حمایت کنیم و کمترین ناهماهنگی را نیز در نظام تولید را نیز شاهد نباشیم.

انتهای متن/ص

زمان انتشار: شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰:۱۱

شناسه خبر: 91559

مطالب مرتبط :
۰۲۵۴

رئیس سازمان صمت استان سمنان اعلام کرد؛

سمنان| اضافه شدن ظرفیت سپاه و بسیج در بازرسی از اصناف

رئیس سازمان صمت استان سمنان با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با سپاه استان به بهره مندی از ظرفیت سپاه و بسیج در بازرسی از اصناف خبر داد.

۰۲۳۶

به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی مطرح شد؛

سمنان| تجلیل از نخبگان و مخترعان دانش‌آموز بسیجی

یوسفعلی طاهری مسئول بسیج دانش آموزی استان سمنان: درمجموع ۱۴۱ عنوان برنامه در این هفته در بستر فضای مجازی برگزار خواهد شد.

۰۱۲

مدیر تعاون روستایی استان سمنان اعلام داشت؛

سمنان | توزیع ۱۵هزار تن کود شیمیایی در در بین فعالان کشاورزی

مدیر تعاون روستایی استان سمنان خبرداد: برای رفع نیاز کشاورزان استان به ویژه در آن دسته از واحدهای تولیدی توزیع کودشیمیایی در سطح استان آغاز گردید.این اقدام تاپایان سال و به حجم ۱۵هزار تن از این نهاده ادامه خواهد داشت.

۵۵

گزارش خبری

۴۰ هزار متر مکعب به ظرفیت آب هرمزگان اضافه شد

استاندار هرمزگان در جریان بازدید از روند اجرای پروژه آب شیرین کن یک میلیون متر مکعبی بندرعباس، از ظرفیت ۴۰ هزار متر مکعبی شیرین سازی آب در این سایت بهره برداری کرد.

۰۲۵۸

در پی عمل جراحی موفقیت ‌آمیز توسط کادرپزشکی در سمنان

سمنان| گفت و گو با دکتر الهام صفاریه -پزشک زنان و زایمان

در هفته ای که گذشت خبر انجام عمل جراحی موفقیت آمیز تیم پزشکی زنان و زایمان با استفاده از شیوه ای جدید و نو در شهر سمنان منتشر گردید.

۰۲۳

به مناسبت روز جهانی غذا بررسی می شود؛

ورود تحقیقات در علوم غذایی برای ارتقای امنیت پایداردر کشور

یکی از موضوعات مهم در حوزه صنایع غذایی، امنیت غذایی و تامین غذای سالم به شمار می رود.موضوعی که در این سال ها شاید خیلی اهمیت آن برای مردم جامعه محسوس و قابل توجه نبوده است.

۰۲۳۳۳

موفقیتی دیگر از کادر درمانی علوم پزشکی استان سمنان؛

سمنان|اولین عمل ساکروهستروپکسی در سمنان/هیستروسکوپی چه نوع عملی است؟

دکتر سید محمد حسینی رئیس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی اميرالمومنين (ع) از انجام اولین عمل ساكرو هيسترو پكسي در این مرکز درمانی خبرداد.

م

تشکیل شورای سیاستگذاری علمی بسیج در ایلام

شورای سیاستگذاری علمی بسیج ایلام با حضور نمایندگان کارگروههای تخصصی بسیج ، تشکیل جلسه داد.

خبرگزاری علم و فناوری

پارس خزر

آیا لوازم برقی خانگی در ایران تولید نمی‌شوند؟

۱۱۱۴۵۵۸

براساس آخرین آمایش سرزمینی؛

با نمک ترین استان کشورکجاست؟/قطب اصلی ذخیره منابع معدنی در کشور

استان سمنان با بیش از ۴۰۰ميليون تن ذخاير معدنی از استان های غنی معدنی کشور به حساب می آید.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب