رئیس سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان خوزستان:

مخترعان حوزه غذا و دارو از بی مهری ها گلایه مند هستند

رئیس سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان خوزستان گفت: مخترعان حوزه دارو و درمان به دانشگاه علوم پزشکی معرفی می شوند ولی نتیجه نمی گیرند که از این مسئله گلایه مند هستند و انتظار پیگیری دارند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، نخستین جلسه هم اندیشی میان بسیج و دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با حضور تنی چند از مسئولان استان خوزستان برگزار شد.

این نشست با حضور مسئولان سازمان بسیج جامعه پزشکی استان خوزستان، سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان خوزستان، معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز انجام شد.

در این جلسه که به میزبانی سازمان بسیج جامعه پزشکی استان خوزستان برگزار شد، عبدالله بابااحمدیان رئیس سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان خوزستان و دکتر حسین برزگر معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز حضور داشتند.

معرفی مخترعان حوزه دارو و درمان به دانشگاه علوم پزشکی

همچنین در نخستین جلسه هم اندیشی میان بسیج و دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز دکتر عبدالرضا جانگران نژاد مسئول بسیج جامعه پزشکی استان خوزستان و دکتر جرفی مدیریت داخلی معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز نیز در این برنامه شرکت کردند.

در این برنامه عبدالله بابااحمدیان رئیس سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان خوزستان در سخنان کوتاهی از زحمات همه اقشار برای مقابله با کرونا تقدیر کرد.

وی در ادامه با اشاره به گلایه مندی های مخترعان تصریح کرد: مخترعان در حوزه دارو و درمان دو دسته هستند که یکی در حوزه دارو و درمان و دیگری نیز در حوزه ساخت تجهیزات پزشکی.

رئیس سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان خوزستان در ادامه سخنان خود تصریح کرد: مخترعان حوزه دارو و درمان به دانشگاه علوم پزشکی معرفی می شوند ولی نتیجه نمی گیرند که از این مسئله گلایه مند هستند و انتظار پیگیری دارند.

راه اندازی سامانه مخصوص مخترعان بسیجی

همچنین در این برنامه دکتر عبدالرضا جانگران نژاد مسئول بسیج جامعه پزشکی استان خوزستان نیز بیان کرد: قرار شد بسیج جامعه پزشکی مباحثی که در حوزه سلامت هست حلقه ارتباطی بین معاونت علمی و پژوهشی سپاه و معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز باشد.

در این جلسه همچنین مقرر شد هماهنگی های لازم برای بازدید از پارک علم و فناوری که در دانشگاه قرار دارد از سوی سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان خوزستان راه اندازی شود.

همچنین قرار شد سامانه مخصوص مخترعان بسیجی راه اندازی شود که برای ارائه طرح های به صورت الکترونیکی به آن وارد شوند و کد رهگیری دریافت کنند.

قرار شد تفاهم نامه ای چهار جانبه برای همکاری ما بین سازمان بسیج جامعه پزشکی استان خوزستان، سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان خوزستان، معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز تنظیم شود و به امضای طرفین برسد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۵:۰۰

شناسه خبر: 91566

مطالب مرتبط :
روز پاسدار

رئیس بسیج علمی، پژوهشی و فناوری خوزستان:

پاسداران با تاسی به مکتب امام حسین (ع) بلاها را به جان خریدند

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان گفت: روز پاسدار یادآور رشادت های سزپوشانی است که با تاسی به مکتب حضرت امام حسین (ع) بلاها را به جان خریدند و در تمام صحنه های پرخطر حضور داشتند.

ارائه خدمات رایگان درمانی و بهداشتی

از سوی بسیج جامعه پزشکی انجام شد

ارائه خدمات رایگان درمانی و بهداشتی رایگان به مردم

سازمان بسیج جامعه پزشکی به ارائه خدمات رایگان درمانی و بهداشتی رایگان به مردم پرداخت.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب