با حضور مسئولان استانی برگزار شد

نشست هم اندیشی بسیج و دانشگاه علوم پزشکی اهواز + تصاویر

نشست هم اندیشی میان بسیج و دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با حضور تنی چند از مسئولان استان خوزستان در اهواز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، جلسه هم اندیشی میان بسیج و دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با حضور تنی چند از مسئولان استان خوزستان در اهواز برگزار شد.

این نشست با حضور مسئولان سازمان بسیج جامعه پزشکی استان خوزستان، سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان خوزستان، معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز انجام شد و حاضران به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این جلسه که به میزبانی سازمان بسیج جامعه پزشکی استان خوزستان برگزار شد، عبدالله بابااحمدیان رئیس سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان خوزستان و دکتر حسین برزگر معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز حضور داشتند.

همچنین در جلسه هم اندیشی میان بسیج و دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز دکتر عبدالرضا جانگران نژاد مسئول بسیج جامعه پزشکی استان خوزستان و دکتر جرفی مدیریت داخلی معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز نیز در این برنامه شرکت کردند.

در این جلسه که نخستین نشست هم اندیشی میان بسیج و دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بود شرکت کنندگان برای همکاری در کارهای علمی و پژوهشی اعلام آمادگی کردند.

همچنین در این برنامه طرفین بر همکاری برای بهره برداری و استفاده مخترعان و پژوهشگران بسیجی از امکانات و توانمندی های دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز تاکید کردند.

در این برنامه راهکارهای مورد نیاز برای تعامل و همکاری بیشتر میان سازمان بسیج جامعه پزشکی استان خوزستان، سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان خوزستان و دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز ارائه شد.

این شست با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۶:۳۵

شناسه خبر: 91576

مطالب مرتبط :
زنده یاد علی راکی

معلم خوزستانی به علت کرونا چشم از جهان فرو بست

یکی از معلمان خوشنام و جوان شهرستان مسجدسلیمان به علت ابتلا به بیماری کرونا جان به جان آفرین تسلیم کرد و چشم از جهان فرو بست.

روز پاسدار

رئیس بسیج علمی، پژوهشی و فناوری خوزستان:

پاسداران با تاسی به مکتب امام حسین (ع) بلاها را به جان خریدند

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان گفت: روز پاسدار یادآور رشادت های سزپوشانی است که با تاسی به مکتب حضرت امام حسین (ع) بلاها را به جان خریدند و در تمام صحنه های پرخطر حضور داشتند.

جهش تولید

رئیس بسیج علمی، پژوهشی و فناوری خوزستان:

جهش تولید فقط در حد شعار باقی نماند/ضرورت اهتمام مسئولان برای تحقق شعال سال

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان گفت: حرکت برای تحقق شعار سال ۱۳۹۹ یک امر ضروری برای کشور است و می طلبد که همه ما در این مسیر گام برداریم زیرا نباید جهش تولید فقط در حد شعار باقی نماند.

ارائه خدمات رایگان درمانی و بهداشتی

از سوی بسیج جامعه پزشکی انجام شد

ارائه خدمات رایگان درمانی و بهداشتی رایگان به مردم

سازمان بسیج جامعه پزشکی به ارائه خدمات رایگان درمانی و بهداشتی رایگان به مردم پرداخت.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب