چرا زنان موفق ایرانی توسط فمینیست‌ها سانسور می‌شوند؟

زن موفق از نظر فمینیست‌های ایرانی، زنی است که برهنه و هرزه باشد و آرزویش این باشد که شبیه مردان شود و با کانون خانواده مبارزه نماید.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس، بسیار داریم زنان موفق ایرانی که با حفظ حجاب و تمامی ملزومات آن تواسنته اند در سطوح مختلف ملی و جهانی در حرفه و شغل خود حرف های بسیاری برای گفتن داشته باشند، کسانی که به دلیل مسلمان بودن و حفظ حجاب خود بعنوان یک زینت، توسط بسیاری از رسانه های داخلی و خارجی سانسور شده اند.

خانم دکتر طوبی کرمانی متاسفانه در ۲۲ شهریور ۹۹ و در سن ۷۳ سالگی دعوت حق را لبیک گفتند. ایشان دارای فوق دکترای فلسفه تطبیقی و کلام از دانشگاه کالیفرنیای آمریکا بودند و بر خلاف برخی‌ها که با تحصیل در آمریکا یا اروپا غربزده و مخالف اسلام می‌شوند با پذیرش دبیرکل اتحادیه جهانی زنان مسلمان، منادی وحدت درجهان اسلام بوده است. از جمله آثار علمی و فرهنگی ایشان، تألیف بیش از ۶۰ مقاله و تصنیف ۱۲ کتاب علمی و اجتماعی و شرکت در بیش از ۸۰ کنگره ملی و بین‌المللی در داخل و خارج کشور است. دکتر کرمانی استاد فلسفه دانشکده الهیات دانشگاه تهران و اولین زن فوق دکترای فلسفه در ایران است.

 

خانم دکتر مریم کوچکی‌نژاد فارغ‌التحصیل دانشگاه شریف و استاد دانشگاه نورث وسترن آمریکا و یکی از ۴۰ استاد برتر دنیا در رشته مدیریت است.

 

دکتر طناز بحری، دکتر نخبه ایرانی و رئیس کلینیک هماتولوژی بیمارستان آراسموس روتردام هلند که حقوق ۱۰ هزار یورویی را رها کرد و به ایران آمد.

 

اینکه چرا وجود چنین زنان موفقی نزد فمینیست‌ها، برجسته نشده است به این دلیل است که ایشان خاری در چشم فمینیست‌های مدعی حقوق زنان بوده و با حجاب خود و با دفاع از مکتب اهل بیت، مورد سانسور رسانه‌ای آنها قرار گرفته‌اند.

 

زن موفق از نظر فمینیست‌های ایرانی، زنی است که برهنه و هرزه باشد و آرزویش این باشد که شبیه مردان شود و با کانون خانواده مبارزه نماید. لذا در نزد فمینیست‌ها، زنی که تحصیلکرده و باحجاب باشد، به محاق سانسور رفته و دیده نمی‌شود. اما اگر یک زن هرزه، روسری خود را روی چوب بگیرد، همه فمینیست‌ها و پادوهای غربزده و لمپن مثل علینژاد و... فریاد دفاع از حقوق زن سر می‌دهند.

 

و اینگونه هست که فمینست‌های ایرانی، رسوا شده‌اند و حنای آنها رنگی ندارد و کذب بودنِ ادعایشان در دفاع از حقوق زن، فاش شده است.

 

آری! فمینیست ایرانی، یک دنباله‌رو و مترسک نظام سلطه است تا زن ایرانی را از خانواده جدا کند و با فاسد کردن زنان، جامعه ایرانی را نابود و کشور را در اختیار دشمن قرار دهد. و لعن الله امتََ اسست اساس الظلم و الجور...

 

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 91581

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب