بیانیه خانه نخبگان بسیج استان ایلام در محکومیت اقدام نابخردانه رئیس جمهور فرانسه:

هتک حرمت پیامبر (ص) بی اعتنایی به اعتقادات مسلمانان است

حمایت رئیس جمهور فرانسه از توهین کنندگان به ساحت مقدس پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) ، در آستانه میلاد آن حضرت ، دگر بار بی اعتنایی به اعتقادات ارزشی صدها میلیون مسلمان

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام ، شورای تخصصی خانه نخبگان سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام ، با صدور بیانیه ای ، اقدام نابخردانه امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه ، در توهین به ساحت مقدس رسول گرامی اسلام را محکوم کردند.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم اله الرحمن الرحیم

وَ لَقَدْ بَعَثْنَا فِی کُلِّ أُمَّهٍ رَسُولًا أَنِ اعْبُدُوا اللَّهَ وَاجْتَنِبُوا الطَّاغُوتَ فَمِنْهُمْ مَنْ هَدَی اللَّهُ وَ مِنْهُمْ مَنْ حَقَّتْ عَلَیْهِ الضَّلَالَهُ فَسِیرُوا فِی الْأَرْضِ فَانْظُرُوا کَیْفَ کَانَ عَاقِبَهُ الْمُکَذِّبِینَ

حمایت رئیس جمهور فرانسه از توهین کنندگان به ساحت مقدس پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) ، در آستانه میلاد آن حضرت ، دگر بار  بی اعتنایی به اعتقادات ارزشی صدها میلیون مسلمان و نمادی از برتری جویی و پشت پا زدن به حقوق انسان ها را تداعی کرد .

درحالیکه فلسفه ادیان الهی ، بر پایه ی هدایت انسان ها در مسیر پاکی ، درستی ، احترام به ارزش ها ، آزادی و آزادگی  و مقابله با ظلم و ظالم و نابرابری اجتماعی استوار است ، اما در گوشه ای از جهان شاهد هستیم که سردمداران غربی ، به بهانه حمایت از آزادی بیان ، با توهین به ساحت پیام آور نور و رحمت ، انزجار و تنفر مسلمانان و آزادگان جهان را بر انگیختند .

بر همگام واضح و مبرهن است که  اسلام ناب محمدی پیامش ، وحدت ، برادری ، برابری و دفاع از ارزش های والای انسانی است و هرگونه هتک حرمت به ائمه اطهار (ع) ، نشانگر بی اعتنایی به ارزش های انسانی و اعتقادات صدها میلیون انسان مسلمان  است .

براستی که اقدام سخیف امانوئل ماکرون ، لکه ننگ دیگری بر پیشانی ادعا کنندگان حمایت از حقوق بشر امروزی کوبید و ماهیت اهریمنی دشمنان اسلام را بیش از پیش هویدا ساخت .

بار دیگر به دشمنان اسلام اعلام می داریم که مخدوش کردن چهره اسلام و تلاش آنان برای اسلام هراسی محکوم به شکست است و راه آنان برای رسیدن به مقصود شومشان به بیراهه خواهد کشید ، چراکه این موضع مفتضحانه که نشان از هراس آنان از اسلام ناب محمدی است ، ضمن جریجه دار کردن قلوب مسلمانان جهان ، چهره پلید صهیونیست و استکبار جهانی را بیش از پیش روشن ساخت .

اعضای شورای تخصصی خانه نخبگان بسیج استان ایلام ، به نمایندگی از نخبگان بسیجی استان ، ضمن محکومیت این اقدام رذیلانه و مذبوحانه ، اعلام می دارد که همپای تمامی آزادیخواهان جهان ، در مقابل تحرکات دشمنان و سردمداران غربی و هرگونه توهین و حرمت شکنی به ادیان الهی ایستادگی خواهد کرد.   

انتهای پیام/ن

 

 

زمان انتشار: سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۸:۰۵

شناسه خبر: 91643

مطالب مرتبط :
خبرگزاری علم و فناوری

معرفی دکتر جمال صیدی چهره علمی حوزه مهندسی مکانیک ایلام

دکتر جمال صیدی از نخبگان علمی و اساتید مطرح حوزه مهندسی مکانیک استان ایلام است که تا کنون صدها مقاله ، پژوهش و فعالیت علمی و تحقیقاتی را صورت داده است .

تتت

امضای تفاهم نامه همکاری بسیج علمی و میراث فرهنگی

تفاهمنامه همکاری سازمان بسیج علمی و پژوهشی و سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان با حضور جمعی از مسئولان سپاه امیرالمومنین(ع) امضا شد

م

تشکیل شورای سیاستگذاری علمی بسیج در ایلام

شورای سیاستگذاری علمی بسیج ایلام با حضور نمایندگان کارگروههای تخصصی بسیج ، تشکیل جلسه داد.

بیانیه گام دوم ناظر بر حرکت کلان ملت است/دانشگاهیان و نخبگان جایگاه خود را پیدا کنند

مسئول مطالعات و جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی؛

بیانیه گام دوم ناظر بر حرکت کلان ملت است/دانشگاهیان و نخبگان جایگاه خود را پیدا کنند

مسئول مطالعات و جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در یک نشست تخصصی، با بیان این که انقلاب اسلامی ایران مظهر دگر اندیشی در جهان مدرن است، گفت: بیانیه ناظر بر حرکت کلان ملت است از استاد تا دانشجو تا نخبگان در رده های مختلف در رسته ها و رشته های گوناگون باید جایگاه خود را پیدا کنند.

ی

تشکیل ۹ کارگروه تخصصی در خانه نخبگان ایلام

رئیس خانه نخبگان بسیج استان ایلام اظهار داشت : سیاست خانه نخبگان بسیج استان در سال جاری بر تشکیل کارگروههای تخصصی با استفاده از توان تخصصی اساتید دانشگاهی و منطبق بر حل نیازها و رفع مشکلات استانی خواهد بود

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب