بستری ۶۸ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان ضیایی اردکان

شاکر مدیر بیمارستان ضیایی اردکان اعلام کرد: هم اکنون ۶۸ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان ضیایی اردکان بستری هستند.

دکتر محمدحسن صدرالدینی رئیس بیمارستان ضیایی اردکان در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از یزد گفت: با توجه به برخی از مشکلات موجود، تصمیمات جدیدی برای مدیریت بحران کووید 19 در شرایط جدید اتخاذ شد.

وی ادامه داد: با توجه به افزایش آمار مراجعین طی روزهای گذشته و همچنین خستگی پرسنل و مبتلا شدن این عزیزان به  بیماری با کمبود شدیدنیروی انسانی مواجهیم. لذا با توجه به تکمیل بودن بخش های کووید این مرکز و کمبود نیروی شدید ، امکان پذیرش بیمار  از سایر مراکز در این مرکز وجود ندارد.

صدرالدینی اظهار کرد: با توجه به کمبود نیروی انسانی مورد نیاز جهت بیماران کووید مجبور به تعطیلی یکی دیگر از بخش های بیمارستان شدیم تا نیروهای آن در بخش های کووید مشغول شوند.

وی تاکید کرد: با توجه به شرایط ویژه تعدادی از بیماران، ای سی یو ۲ بیمارستان راه اندازی می شود.

این مقام مسئول اظهار داشت: رعایت پروتکل ها و جدی گرفتن کرونا تنها راه نجات از این مهلکه است. انشالله با استعانت از خدوند متعال ویاری امام زمان (عج)و همراهی مردم فهیم از این بحران به سلامت گذرخواهیم کرد.

صدرالدینی در پایان گفت: از کلیه همکاران که ایثارگرانه سنگر خدمت را رها نکرده و برای سلامتی بیماران از هیچ کوششی دریغ نمی کنند تقدیر و تشکر کرده و برایشان آرزوی سلامتی دارم.

 

تعداد بیماران کووید بستری در بیمارستان ضیایی به ۶۸ نفر رسید

رضا شاکر مدیر بیمارستان نیز اظهار داشت: علی رغم افزایش قابل توجه مراجعین درروزهای اخیر این مرکز تاکنون با مشکل خاص زیرساختی یا تجهیزاتی که باعث اخلال در خدمات رسانی شود مواجه نبوده ایم.

وی با بیان اینکه از ابتدای شروع بحران کووید 19 بیش از ۱۰۰۰بیمار مبتلا به کووید در بیمارستان ضیایی اردکان بستری شده اند اظهار کرد: هم اکنون ۶۸ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان ضیایی اردکان بستری هستند.

انتهای پیام/

 

 

زمان انتشار: چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۳:۲۵

شناسه خبر: 91658

مطالب مرتبط :
نوری شادکام

الگوی موفقی در مدیریت کرونا

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد از بیمارستان ضیایی اردکان به عنوان الگوی موفقی در مدیریت کرونا یاد کرد.

اردکان

صفر تا صد صدور مجوز واحدهای فولادی آلاینده در اردکان

شهرستان اردکان استان یزد در چند هفته اخیر به دلیل صدور مجوز برای واحدهای جدید تولیدی به صحنه اعتراضات مردمی تبدیل شده است.

وفائی نسب

استان یزد به رکورد بستری ۹۰۰ بیمار کرونایی رسید

معاون دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی يزد گفت: تا قبل از این بیشترین تعداد بیمار ما در روز اول فروردین به ۵۰۱ نفر می رسید اما هم اکنون قریب به ۹۰۰ بیمار در بیمارستان های ما بستری هستند.

۱

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفت:

قطع زنجیره انتقال کرونا بدون همراهی مردم امکان پذیر نیست

واعظ پور گفت: شهروندان برای قطع زنجیره کرونا باید هنگام خروج از منزل از ماسک استفاده کرده و فاصله فیزیکی دو متری را تحت هر شرایطی رعایت کنند.

۱

برگزاری آئین دهمین سالگرد تاسیس مرکز راهبردی شهید الله دادی در یزد

مدیر مرکز پژوهشهای راهبردی شهید الله دادی اعلام کرد: مراسم دهمین سالگرد تاسیس مرکز پژوهش های راهبردی شهید الله دادی یزد همزمان با هفته وحدت برگزار می شود.

کاردرمانی

کاردرمانی را جدی بگیرید

چهره نگار متخصص کاردرمانی گفت: کاردرمانی یک رشته نسبتاً جدید است که از شاخه های مختلف تشکیل شده و هم مباحث جسمی و هم مباحث روانپزشکی را شامل می‌شود.

۱

برپایی نخستین نمایشگاه اختراعات و ابتکارات در اردکان

به مناسبت چهلمین سال دفاع مقدس نخستین نمایشگاه اختراعات و ابتکارات در اردکان برپا شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب