خبرگزاری علم و فناوری

تفاهمنامه همکاری بسیج علمی و پژوهشی و دانشگاه ایلام امضاء شد

تفاهم نامه همکاری بین سازمان بسیج علمی و پژوهشی ایلام و دانشگاه ایلام با حضور روسای هر دو نهاد و فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان امضاء شد.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری استان ایلام ، تفاهم نامه همکاری بین سازمان بسیج علمی و پژوهشی ایلام و دانشگاه ایلام با حضور روسای هر دو نهاد و فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان امضاء شد.

 

ارتباط بسیج و دانشگاه مستحکم تر شود

سردار شاکرمی، فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در این برنامه ، با بیان اینکه همکاری های مشترک سپاه و دانشگاه در حوزه های مختلف کاملاً محسوس است عنوان کرد : علم و دانش یکی از محورهای اصلی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است و نقش آن  در عزت و قدرت کشور بی بدیل است.

وی ، توسعه پژوهش‌های کاربردی و ارتباط سازمانها و مراکز آموزش عالی را از مهمترین ضرورت‌های جامعه اسلامی دانست و تصریح کرد :  لازم است بین دانشگاه و سازمان‌ها به عنوان کانونی مناسب برای کسب خودکفایی و مبدأ تحولات ، ارتباطی نزدیک و متقابل برقرار شود .

جهش همکاری های مشترک بسیج علمی و دانشگاه دانشگاه

محمود علی پور مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام نیز در این جلسه ، با بیان اینکه این سازمان پیش از این نیز تفاهم نامه های متعددی را با دانشگاه ایلام داشته است ، بر جهش همکاری های علمی و پژوهشی و حمایت از طرح های تحقیقاتی و مطالعاتی مورد نیاز استان و کشور تاکید کرد .

وی ، حمایت از عناوين و اولویت‌های تحقيقاتي مورد نياز ، بررسي پروژه‌هاي تحقيقاتي پيشنهادي دانشگاه ، حمایت مالی از طرح های مطالعاتی و تحقیقاتی دانشجویان تحصیلات تکمیلی و به رسميت شناختن حق و حقوق مادي و معنوي دانشگاه در خصوص نتايج حاصل از فعاليت‌هاي مشترك را از جمله تعهدات سازمان بسیج علمی و پژوهشی در راستای این تفاهم نامه برشمرد.

اقدامات سپاه در تمامی عرصه ها قابل تقدیر است

دکتر محمد علي اکبري نیز  در این برنامه ، با اشاره به اقدامات ارزشمند سپاه پاسداران در تمامی عرصه ها ، عنوان کرد : هرجا که عرصه ای از جامعه با مشکلی مواجه شده ، همواره سپاه پاسداران میدان دار بوده و در شرایط کرونایی هم  ، نقش موثری در تامین و اهدای بسته های معیشتی به نیازمندان ایفا نموده است.  

رئیس دانشگاه ایلام ، بر تعهدات دانشگاه در اجرای این تفاهمنامه اشاره کرد و اظهار داشت :اولویت قرار دادن عناوین تحقیقاتی پیشنهادی و یا توافق شده با  سازمان بسیج علمی جهت حمایت مادی و معنوی ، اولویت قرار دادن پایان ‌نامه‌های دانشجویان تحصیلات تکمیلی ، ارائه خدمات علمی و اطلاعاتی در زمینه‌های تخصصی، همفکری و همکاری با سازمان بسیج علمی و پژوهشی برای کارشناسی و نظارت بر پروژه‌های تحقیقاتی و بکارگیری محققان امین بسیجی جهت انجام کارهای پژوهشی در دانشگاه بصورت مشارکتی از جمله این تعهدات است.

انتهای پیام /ن

 

 

 

 

زمان انتشار: چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۹:۱۶

شناسه خبر: 91663

مطالب مرتبط :
تفاهم نامه بسیج علمی و معاونت علمی بسیج دانشجویی راه حلی برای پیاده سازی ایده ها و طرح ها در قالب مرکز رشد ایجاد کرد / در مرکز رشد حسان ۸پروژه به نمونه آزمایشگاهی یا نیمه صنعتی رسیده است

مسئول مرکز رشد حسان و عضو نخبگان بسیج علمی پژوهشی استان اصفهان؛

تفاهم نامه بسیج علمی و معاونت علمی بسیج دانشجویی راه حلی برای پیاده سازی ایده ها و طرح ها /تکمیل ۸ پروژه در مرکز رشد حسان

مسول مرکز رشد حسان با اشاره به این که مرکز رشد حسان بعنوان برترینهای جایزه ملی شهید طهراتی مقدم انتخاب شده است، گفت: تفاهم نامه بسیج علمی و معاونت علمی بسیج دانشجویی راه حلی برای پیاده سازی ایده ها و طرح ها در قالب مرکز رشد ایجاد کرد بطوری که تا به امروز در مرکز رشد حسان ۸پروژه به نمونه آزمایشگاهی یا نیمه صنعتی رسیده است.

ل

قرارداد همکاری بسیج علمی و پژوهشی ایلام و کارگاه تولید محلول ضدعفونی کننده غیرالکلی امضا شد

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام از امضای قرارداد همکاری این سازمان با کارگاه تولید محلول ضدعفونی کننده غیرالکلی در ایلام خبر داد

بب

امضای تفاهم نامه همکاری بسیج علمی و پژوهشی و دانشگاه آزاد ایلام

تفاهمنامه همکاری بین سازمان بسیج علمی و پژوهشی ایلام و دانشگاه آزاد اسلامی استان امضا شد .

تتت

امضای تفاهم نامه همکاری بسیج علمی و میراث فرهنگی

تفاهمنامه همکاری سازمان بسیج علمی و پژوهشی و سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان با حضور جمعی از مسئولان سپاه امیرالمومنین(ع) امضا شد

ل

پیام مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان ایلام بمناسبت گرامیداشت هفته دولت:

شهیدان رجایی و باهنر اسطوره و الگو برای مسئولان و مردم هستند

ی

طرح ها و ایده های فناورانه در راستای مبارزه با کرونا در اولویت حمایت سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی ایلام : در راستای تحقق تحقق شعار جهش تولید و مبارزه با بیماری کرونا اقداماتی همچون فراخوان عمومی به نخبگان و فناوران ، طرح موضوع در دانشگاههای استان ، اطلاع رسانی در رسانه و فضای مجازی و تشکیل کارگروههای تخصصی در دستور کار قرار گرفته است .

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب