قرارداد همکاری بسیج علمی و پژوهشی ایلام و کارگاه تولید محلول ضدعفونی کننده غیرالکلی امضا شد

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام از امضای قرارداد همکاری این سازمان با کارگاه تولید محلول ضدعفونی کننده غیرالکلی در ایلام خبر داد

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام ، محمود علی پور مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام از امضای قرارداد همکاری این سازمان با کارگاه تولید محلول ضدعفونی کننده غیرالکلی در ایلام خبر داد .

حمایت از نخبگان حوزه سلامت ، در دستور کار قرار دارد

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام ، با بیان اینکه هدف اصلی این قرارداد ، همکاری سازمان بسیج علمی و پژوهشی با جمعی از نخبگان بسیجی فعال در کارگاه تولیدی به منظور معرفی محصولات کارگاه تولید محلول ضدعفونی کننده غیر الکلی دست به اقشار مختلف جامعه و ارائه خدمات مطلوب این کارگاه به مردم است ، اظهار کرد : محصول تولیدی این کارگاه ، بدلیل عدم استفاده از الکل و قدرت ضدعفونی کنندگی بالا ، می تواند بسیاری از مضرات ناشی از مصرف الکل را به حداقل برساند .

علی پور ، حمایت از نخبگان ، مخترعان و محققان استان را از جمله راهکارهای تحقق جهش تولید در تمامی عرصه ها دانست و تصریح کرد : با توجه به شرایط کرونایی حاکم در جامعه ، حمایت از طرح های کاربردی و فناورانه در عرصه سلامت در دستور کار این سازمان قرار گرفته و خوشبختانه تا کنون محصولات و طرح های موثری در این حوزه به مرحله تجاری سازی رسیده است .

عملکرد نخبگان بسیجی در مقابله با کرونا قابل تقدیر است

سردار شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام نیز در این آئین ، عملکرد سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان در امر مبارزه با کرونا را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت : خوشبختانه محصولات نخبگان بسیجی استان توانسته است با شرکت های دانش بنیان در زمینه تولید محصولات با کیفیت و کاربردی رقابت نماید .

وی با تاکید بر ضرورت ارتباط بیشتر بسیج علمی با شرکت های دانش بنیان و نخبگان استان ، اذعان کرد : ظرفیت های سپاه و بسیج استان تمام قد در اختیار نخبگان علمی در راستای رفع مشکلات و نیازمندیهای استان خواهد بود .

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با بیان اینکه ، ویروس کرونا از زمان آغاز تا کنون آثار اقتصادی نامطلوبی بر اشتغال و  معیشت مردم وارد نموده است اذعان کرد:  بسیاری از اقشار مردم تحت الشعاع این ویروس ناشناخته قرار گرفتند و در اینجا وظیفه نخبگان علمی است تا با تاسی از بیانات مقام معظم رهبری ( دامت برکاته ) و  دانش خود ، گره گشای مشکلات و نیازمندیهای مردم جامعه باشند .

گفتنی است در پایان این جلسه "فاطمه زاهدی "مسئول کارگاه تولید محلول ضدعفونی کننده غیرالکلی به تشریح اقدامات و فعالیتهای کارگاه پرداختند.

انتهای پیام/

خبرنگار : فرشته نیازی

 

 

زمان انتشار: پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵:۰۸

شناسه خبر: 91669

مطالب مرتبط :
تهویه

دستگاه تنفسی می تواند الکل را سریعتر از بدن پاک کند

محققان کانادایی دستگاهی را ابداع کردند که می تواند الکل را سریعتر از بدن پاک کند و میزان مسمومیت با الکل را کاهش دهد.

ب

پیام تسلیت مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان ایلام در پی اولین شهادت شهید مدافع سلامت ایلام :

تلاش مدافعان سلامت همسان دفاع مقدس است

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام در پیامی شهادت اولین شهید مدافع سلامت استان ایلام" شهیده افسانه حسنوند عموزاده" را تبریک و تسلیت گفت .

۱۱

تفاهمنامه همکاری بسیج علمی و پژوهشی و دانشگاه ایلام امضاء شد

تفاهم نامه همکاری بین سازمان بسیج علمی و پژوهشی ایلام و دانشگاه ایلام با حضور روسای هر دو نهاد و فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان امضاء شد.

بب

امضای تفاهم نامه همکاری بسیج علمی و پژوهشی و دانشگاه آزاد ایلام

تفاهمنامه همکاری بین سازمان بسیج علمی و پژوهشی ایلام و دانشگاه آزاد اسلامی استان امضا شد .

امضای قرارداد همکاری بین دانشگاههای آزاد اصفهان و خرمشهر

با هدف جذب دانشجوی غیر ایرانی صورت گرفت؛

امضای قرارداد همکاری بین دانشگاههای آزاد اصفهان و واحد بین المللی خرمشهر ـ خلیج فارس

در راستای تحقق سیاست‌های جذب دانشجوی غیر ایرانی و در جهت بهره مندی نظام‌مند از مشارکت ها و خرد جمعی و توسعه همکاری های علمی، آموزشی و پژوهشی قرارداد همکاری فی مابین دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی خرمشهر ـ خلیج فارس منعقد شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب