با حضور جمعی از مسئولان انجام شد

رونمایی دستگاه بومی سازی شده میکرو پمپ تزریق مواد افزایه + تصاویر

دستگاه بومی سازی شده میکرو پمپ تزریق مواد افزایه جهت احیاء و پاکسازی چاههای نفت برای نخستین بار در کشور رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، به همت حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت جنوب، با حضور سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر استان خوزستان دستگاه بومی سازی شده میکرو پمپ تزریق مواد افزایه جهت احیاء و پاکسازی چاههای نفت برای نخستین بار در کشور رونمایی شد.

همچنین فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نفت و مدیران عامل شرکت ‌های مناطق نفتخیز جنوب و ملی حفاری در مارسم رونمایی از دستگاه بومی سازی شده میکرو پمپ تزریق مواد افزایه جهت احیاء و پاکسازی چاههای نفت برای نخستین بار در کشور حضور داشتند.

مهندس اصغر عجمي مخترع و سازنده دستگاه میکرو پمپ تزریق مواد افزایه کف ‌ساز برای احیا و پاک ‌سازی چاه نفت و عضو سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان است.

مهندس اصغر عجمي از كاركنان بسيجي معاونت حفاري مديريت امور فني شركت ملي مناطق نفتخيز و جانباز دوران هشت سال دفاع مقدس است که طرح خود را به نام شهيد بزرگوار مهندس محمدجواد تندگويان اجرا کرد.

دستگاه میكروپمپ بومی تزریق مواد افزایه به دلیل نبود نمونه مشابه در کشور برای تزریق فوم به چاه ‌های نفت و گاز طراحی شد، استفاده از فوم یکی از روش ‌های کم‌ هزینه و با راندمان بالا برای احیای چاه‌ هایی است که ستون آب در آنها تشکیل و مانع تولید می ‌شود.

انتهای پیام/

زمان انتشار: جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 91696

مطالب مرتبط :
دستگاه میكروپمپ بومی تزریق مواد افزایه

برای نخستین بار در کشور

دستگاه میكروپمپ بومی تزریق مواد افزایه در اهواز ساخته شد + عکس

برای نخستین بار در کشور دستگاه میكروپمپ بومی تزریق مواد افزایه مخترع بسیجی عضو سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان در اهواز ساخته شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب