آغاز مرحله سوم رزمایش مواسات همدلی و کمک مومنانه

جانشین فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه(ع)در امور اقشار بسیج گفت: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری امروز مرحله سوم رزمایش مواسات همدلی و کمک مومنانه در استان و شهرستان ها آغاز شد.

جانشین فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه(ع)در امور اقشار بسیج گفت: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری امروز مرحله سوم رزمایش مواسات همدلی و کمک مومنانه در استان و شهرستان ها آغاز شد.


 عین الله حاتمی افزود: طی این مرحله ۷۵۰ بسته لوازم التحریر  به ارزش ۱۲۰ میلیون تومان ویژه دانش آموزان نیازمند و همچنین۳ هزار بسته غذایی برای نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در استان توزیع می شود.


حاتمی اظهار کرد: دانش آموزان نیازمند توسط واحدهای دانش آموزی و با همکاری انجمن اولیاء مدارس شناسایی شدند و که طی برگزاری جلسات اولیه با اعضای کمیته دانش آموزی ۲۰ هزار دانش آموز نیازمند شناسایی و هدف گذاری شد.


 جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه  در امور اقشار بسیج گفت: تاکنون با کمک سپاه حضرت جواد الائمه سازمان بسیج دانش اموزی ، بسیج فرهنگیان ،کمیته امداد و خیرین  بیش از ۲۰ هزار بسته لوازم التحریر برای این دانش آموزان فراهم و توزیع شده است و همچنان این فرآیند ادامه دارد.  

حاتمی افزود: ارزش هر بسته لوازم التحریر ۱۴۰ هزار تومان است و امروز توزیع در استان و شهرستان ها انجام شده و در اختیار آنها قرار می‌گیرد.


عین الله حاتمی تصریح کرد: همچنین طی این هفته به مناسب ولادت پیامبر اعظم و امام جعفر صادق سه هزار بسته معیشتی به ارزش ۹۰۰ میلون تومان بین خانواده های نیازمند توزیع می شود.

زمان انتشار: شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۱:۴۷

شناسه خبر: 91710

مطالب مرتبط :
کمک مومنانه

کمک مومنانه این بار در قالب ارائه خدمات تحصیلی

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان یزد از انجام کمک مومنانه در قالب ارائه خدمات تحصیلی در شرایط کرونا برای مناطق کمتر برخوردار و حاشیه شهرها خبر داد.

حاتمی

جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) در امور اقشار بسیج:

تحریم بهانه هست، با مدیریت جهادی مشکلات حل می شود /منشأ مشکلات همینجاست آدرس غلط ندهید

جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) در امور اقشار بسیج:: امروز رسانه های بیگانه سعی در تضعیف اراده ما دارند و آدرس غلط به ما می دهند و تمام مشکلات را ناشی از تحریم می دانند اما تحریم بهانه است و باید خودمان با مدیریت جهادی این مشکلات را رفع کنیم.

تفاهم نامه

انعقاد تفاهم نامه همکاری بسیج با شرکت برق در جهت کاهش مصرف انرژی

جانشین فرمانده سپاه خراسان شمالی در امور اقشار از انعقاد تفاهم‌نامه با اداره برق استان در جهت اصلاح الگوی مصرف انرژی خبر داد.گفت: در همین راستا سازمان های بسیج اقشار و بسیج جامعه زنان که با کلیه زنان بسیجی خراسان شمالی ارتباط دارند یک تفاهم نامه ای را با اداره شرکت توزیع برق خراسان شمالی منعقد کردن که به واسطه این تفاهم نامه ما موارد آموزشی بتوانیم به زنان و بانوان بسیجی خودمان آموزش بدهیم که به واسطه این اموزش نتیجه کاهش و اصلاح مصرف انرژی باشد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب