خانه نانو قم مرکز هدایت و حمایت بسیج علمی استان قم شد .

خانه نانو قم بسیجی شد !

خانه نانو قم به مرکز هدایت و حمایت از تحقیقات فنی تجربی نانو زیست فناوری بسیج علمی پژوهش و فناوری استان تبدیل شد .

صبح امروز در ذیل مراسمی با حفظ پروتکل های بهداشتی و در طی حکمی از سوی مهندس عباس کاویانی مسئول سازمان بسیج علمی پژوهش و فناوری استان قم و با حضور مهندس عبداللهی مسئول علمی ناحیه ویژه استان , خانه نانو به مرکز هدایت و حمایت این سازمان تبدیل شد.

مهندس کاویانی مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی استان قم گفت :  امروز این مرکز پس از پیگیری ها رسما به عنوان نماینده سازمان بسیج علمی استان در حوزه نانو زیست فناوری و در مباحث علمی و تجربی به عنوان مرکز هدایت و حمایت شروع به فعالیت کرد , بیشتر در طی جلساتی که با این مجموعه و خصوصا با خانم دکتر کاشانیان مدیر مسئول خانه نانو برگزار شده بود از دستاورد های این موسسه , خصوصا از همکاری با گروه های جهادی و تولید و سنتز کردن ژلهای ضد عفونی کننده دست و دیگر محصولات حوزه نانو زیست فناوری پرده برداری شد .

کاویانی افزود :‌ به حمدالله با مدد پروردگار و همت پژوهشگران این مرکز در استان گام های بلند و استواری در حوزه علم نانو برداشته شد , و ضمینه برای فعالیت علاقه مندان و همچنین دانش پژویان آماده و محیاست , علاقه مندان خصوصا پژوهشگران بسیجی و دانشجو با مراجعه به خانه نانو یا بسیج علمی فناوری استان از خدمات این مرکز بهره مند شوند.

مسئول سازمان بسیج علمی فناوری درآخر با اشاره به تفاهمنامه های مربوطه گفت: با توجه به قرارگرفتن خانه نانو به عنوان زیر مجموعه بسیج علمی استان , این نوید را به پژوهشگران بسیجی از دانش آموزان تا دانشجویان در بسیج دانشگاه ها و حوزه های شهری میتوان داد که فعالیت آنها ضمن معرفی از سوی معاونت های علمی پژوهشی حوزه مربوطه اشان , در این سازمان و در این مرکز به رسمیت شناخته شده و به ایشان خدمات و تسهیلات جاری مرتبط ارائه میگردد .

همچنین دکتر تقوایی متخصص نانو مواد و یکی از مدرسین این مرکز در مصاحبه با خبرنگار علم و فناوری استان قم گفت : مجموعه خانه نانو با توجه به ظرفیت علمی و شرایط  آزمایشگاهی بستر بسیار مطلوب و آماده ای برای توسعه فناوری های مرتبط با حوزه های نانو و خصوصا نانو بیو تکنولوژیست است ,و ضمنا این مجموعه با داشتن افراد متخصص و پژوهشگر در این حوزه میتواند مکان مناسبی برای مراجعه افراد علاقه مند به این بخش از علوم و فناوری باشد.

 

زمان انتشار: دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۵:۱۲

شناسه خبر: 91758

مطالب مرتبط :
خانه نانو

مرکز هدایت حمایت بسیج علمی پژوهشی استان قم

از تحقیقات تا آموزش علوم نانو

خانم دکتر کاشانیان مسئول خانه نانو : ما از علاقه مندان حوزه نانو زیست فناوری جهت شرکت در دوره های ‌آموزشی استقبال میکنیم.

ببب

به همت سازمان بسیج علمی پژوهشی :

نشست پایگاه های علمی استان قم

هفته گذشته اولین جلسه نشست مسئولین پایگاه های علمی بسیج اقشار و شهری استان قم به همت و میزبانی سازمان بسیج علمی پژوهشی برگزار شد.

 دانش آموزان اصفهانی رتبه برتر ۲۲ امین جشنواره جوان خوارزمی با ۵ طرح برگزیده شدند/ خیلی از طرحها باید تشویق و زمینه انبوه سازی آنها فراهم شود

رئیس اداره پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان؛

دانش آموزان استان اصفهان رتبه برتر ۲۲ امین جشنواره جوان خوارزمی/ خیلی از طرحها باید تشویق و زمینه انبوه سازی آنها فراهم شود

کلیم الله بابایی رئیس اداره پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، گفت: دانش آموزان اصفهانی رتبه برتر ۲۲ امین جشنواره جوان خوارزمی با ۵ طرح برگزیده شدند، خیلی از طرحها باید مورد تشویق قرار گیرد و زمینه انبوه سازی آنها فراهم شود

تقوایی

بومی سازی فناوری روز ژاپن توسط بسیجی نخبه از قم

فناوری ژاپن در ید بسیجی نخبه از قم

مصاحبه اختصاصی و دوستانه خبرگزاری علم و فناوری استان قم با نخبه بسیجی که فناوری روز ژاپن را در حوزه نانو مواد ترمو الکتریکی بومی سازی کرده

رویداد

رویداد علمی منسوجات هوشمند در قم برگزار میشود

رویداد علمی البسه و منسوجات هوشمند در قم

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از قم : در تاریخ ۱۶ آذر رویداد علمی البسه و منسوجات هوشمند در استان قم برگزار میشود .

سرطان

نانوذرات کلسیم می تواند به مقاومت دارویی سرطان کمک کند

محققان دانشگاه ژنگژو دریافته اند که انفجار کلسیم می تواند مکانیسم دفاعی سلول های سرطانی را از درون تضعیف کرده و داروها را بار دیگر موثر سازد.

دکتر قدیر

کاهش آمارکرونا در قم موجب افزایش اطمینان کاذب شهروندان می شود

آمار کرونا در قم کاهش یافت !

دکتر قدیر رییس دانشگاه علوم پزشکی استان قم گفت : کاهش آمار بیماران کرونایی در قم نباید موجب اطمینان کاذب شود

بیانیه ای در محکومیت توهین فرانسه به پیامبر اسلام(ص)

نخبگان بسیج علمی و پژوهشی استان بوشهر؛

بیانیه ای به سه زبان در محکومیت توهین نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام(ص)

در پی توهین نشریه فرانسوی و حمایت رئیس جمهور کشور فرانسه به پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد (ص)، بسیج علمی و پژوهشی بیانیه‌ای به زبان فارسی، انگلیسی، و فرانسه در محکومیت این حرکت ضدانسانی و ضداخلاقی صادر کرد.

نانو

ساخت نانوفوم مایع برای حفظ سر در برابر ضربات

مهندسان دانشگاه ایالتی میشیگان (MSU) نوع جدیدی از پوشش کف مایع ساخته اند که می تواند به کلاه ایمنی کمک کند تا از سر آنها در برابر ضربات حفظ کند،

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب