کتاب" پیشران‌های آنتی تز انقلاب اسلامی در حوزه‌های علمیه" رونمایی شد

رونمایی کتاب مربوط به حوزه امنیت در قم

کتاب "پیشران‌های آنتی تز انقلاب اسلامی در حوزه‌های علمیه"امروز با حضور نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از قم ,آیین رونمایی از کتاب "پیشران‌های آنتی تز انقلاب اسلامی در حوزه‌های علمیه و راهکار‌های مقابله" به قلم حجت الاسلام عزت الله معتمد روز جمعه  با حضور جمعی از فضلای حوزه علمیه قم و حجت الاسلام والمسلمین ذوالنوری ،نماینده مردم قم و رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این آیین که در آستانه دهمین سالروز سفر مقام معظم رهبری به شهر مقدس قم صورت گرفت، حجت الاسلام معتمد مولف کتاب گفت: با گذشت چهل سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی، دشمن در پی شکست‌های پی در پی در انواع حمله‌های نظامی، اقتصادی و فرهنگی با تغییر استراتژی خصمانه خود به دنبال پیشبرد پروژه نفوذ  در حوزه‌های علمیه است.

فرمانده سابق تیپ ۸۳ امام جعفرصادق علیه السلام تصریح کرد :دشمن با تمام توان برای پیشبرد اهداف شوم خود در تلاش است  و می خواهد انقلاب اسلامی را از درون بخشکاند.

معتمد عنوان کرد: چهارچوب مفهومی کتاب پیشران‌های آنتی تز انقلاب اسلامی در حوزه علمیه و راهکار‌های مقابله که از دغدغه‌های مقام معظم رهبری است در حول سه محور اساسی و مهم (۱. راهبرد‌های نفوذ دشمن در حوزه ۲. ماهیت نفوذ دشمن در حوزه ۳. تبیین عوامل بازدارنده برای ایجاد حوزه انقلابی)به رشته تحریر درآمده است.

 حجت الاسلام والمسلمین ذوالنوری ،نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه این برنامه، کتاب حاضر را یکی از پژوهش‌های بسیار مهم و موثر در جهت  مقابله با آنتی تز دشمن در حوزه‌های علمیه دانست و گفت: راهبرد اصلی دشمن نفوذ در حوزه علمیه است و  کتاب حاضر برای شناخت پیشران‌های آنتی تز انقلاب و مقابله با نفوذ دشمن بسیار اهمیت دارد.

جریان نفوذی در حوزه‌های علمیه باید شناسایی شود

ایشان در آخر با تاکید بر ضرورت شناسایی عوامل تفکر ضدانقلاب در حوزه‌های علمیه گفت: قم خاستگاه انقلاب است و امروز گروهی به دنبال متزلزل کردن پایه‌های مقاومت دراین شهر هستندو نباید به آنها مجال و فرصت داد.
 

زمان انتشار: شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰:۱۶

شناسه خبر: 92277

مطالب مرتبط :
رونمایی  از کتاب

رونمایی از کتاب"مجنون به جزیره" و تکریم معلم شهید علیجانی در دماوند

نشست تکریم شخصیت علمی و فرهنگی معلم شهید علیجانی در دماوند برگزار شد، دستاوردهای کتاب" مجنون به جزیره" که به قلم مهرداد علیجانی به چاپ ششم رسیده است، مورد تبیین قرار گرفته و از جلد ششم این کتاب رونمایی شد.

خبرگزاری علم و فناوری

معرفی کتاب علمی - آموزشی روانشناسی بازی اثر سیامک رضا مهجور:

​روانشناسی بازی وتاثیر آن بر رشد، خلاقیت و تحرک کودکان

​کتاب روانشناسی بازی تالیف سیامک رضا مهجور، یکی از کتابهایی است که می تواند نقش اساسی را در شناخت کودک و بازی هایی را که انجام می دهد و دوست دارد می باشد.

ذوالنوری

ذوالنوری خبر داد

انتقال پیکر شهید فخری زاده به قم

حجت الاسلام والمسلمین ذوالنوری ضمن محکومیت ترور شهید فخری زاده گفت: خواب را بر سران خون آشام صهیونیسم حرام می کنیم.

اختتامیه

خبرگزرای علم و فناوری استان قم خبر داد

اختتامیه همایش ملی کتاب سال حوزه‌های علمیه بانوان

اختتامیه دومین همایش ملی کتاب سال حوزه‌های علمیه بانوان با پیام تصویری آیت الله نوری همدانی و تجلیل از آثار برتر همراه بود.

۱۳۰نکته اعتماد بنفس نوشته سوزان جفرز، نویسنده‌ی مطرح بین‌المللی

معرفی کتاب؛

۱۳۰نکته اعتماد به نفس/چیزی که لازمه موفقیت مخترعان و مبتکران است

تا حالا برای شما اتفاق افتاده که مصاحبه شغلی مهمی داشته باشید و از روزها قبل تلاش کردید خودتان را برای چنین روزی آماده کنید؛ اما استرس و ترس از خراب‌کردن مصاحبه باعث کاهش شدید عملکرد شما شده‌ است، اين كتاب كوچك، به شما کمک می‌کند که به قدرت اعتماد به نفس دست یابید.

 بارگذاری ۲۰۰ کتاب و ۶۴۵ مقاله در گنجینه مجازی حضرت فاطمه معصومه

بارگذاری ۲۰۰ کتاب و ۶۴۵ مقاله در گنجینه مجازی حضرت فاطمه معصومه (س)

کتابخانه استان مقدس فاطمی پربار تر شد

رئیس اداره کتابخانه آستان مقدس فاطمی از بارگذاری ۲۰۰ کتاب و ۶۴۵ مقاله در گنجینه مجازی حضرت فاطمه معصومه(س) خبر داد

ر

در گفتگو با شاعر جوان استان فارسی؛

از کتاب « ندیدن، دلیل نبودن نبود » پس از محدودیت های کرونایی رونمایی خواهد شد

با شاعر جوان استان فارسی سبک نیمایی به بهانه چاپ کتاب « ندیدن، دلیل نبودن نبود » گفتگویی داشتیم و از کتاب تازه به چاپ رسیده اش، بیشتر جویا شدیم.

مهندسی کلاس

معرفی کتاب؛

کتاب مدیریت تولید و عملیات نوین

کتاب حل مسائل و پاسخ به سؤالات مدیریت تولید و عملیات نوین تالیف دکتر احمد جعفر نژاد و انتشارات دانشگاه تهران در ۲۰۴ صفحه در بازار موجود می باشد .

ن

با حضور رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی:

جلسه مطالبه گری بسیج دانشجویی استان لرستان برگزار شد / لزوم توجه به سرمایه‎های داخلی برای رفع مشکلات اقتصادی

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: متناسب با تحریم‎ها از سرمایه‎های داخلی برای رفع مشکلات اقتصادی استفاده شود.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب