اجرای طرح تخلیه الکترونیکی صندوق‌های صدقات خانگی در قم

صندوق صدقات الکترونیکی

میره ای گفت:با بهره‌مندی از دستگاه‌های کارت‌خوان اندرویدی، صندوق‌های صدقات خانگی در قم به‌صورت الکترونیکی تخلیه می‌شوند.

به گزارش خبر گزاری علم و فناوری از قم , سید محمدرضا میره ای، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قم با اشاره به شرایط اقتصادی و اجتماعی کشور و تداوم شیوع بیماری کرونا گفت: پرداخت صدقات به صورت الکترونیکی یکی از روش های موثر جلوگیری از حذف پول فیزیکی و در نتیجه سدی در برابر شیوع و گسترش این بیماری است.

 
او با بیان این که ویروس کرونا تأثیر مستقیم بر کسب و کار مردم دارد، افزود: امیدواریم کمک های مردم در مدت زمان باقیمانده تا پایان سال بیش از گذشته ادامه یابد.
 
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قم بهره گیری از دستگاه های پوز اندرویدی در تخلیه صندوق های صدقات خانگی را یکی از اقدامات این معاونت برشمرد و تصریح کرد: این دستگاه ها در هفته های گذشته آزمایش شده اند و تلاش می کنیم با مشارکت و همکاری مشترکین، صندوق های صدقات خانگی، تا پایان آبان ماه با استفاده از این سامانه تخلیه شود.
 
او افزایش اعتماد و اطمینان مشترکان و نیکوکاران به این نهاد را مزیت اصلی این دستگاه ها عنوان کرد و گفت: کاهش زمان تخلیه، اصلاح و بروزرسانی اطلاعات مشترکان، کاهش هزینه های اجرایی، جلوگیری از انتشار و شیوع بیماری کرونا، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی سریع به مشترکان، حذف قبوض کاغذی و ارائه رسید الکترونیکی از ویژگی های دیگر این دستگاه های پوز اندرویدی است.

زمان انتشار: یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۴:۲۵

شناسه خبر: 92711

مطالب مرتبط :
کمیته

خبرگزاری علم و فناوری از قم خبر داد :

نوبت دهی هوشمند کمیته امداد قم

مدیرکل کمیته امداد قم عنوان کرد: راه اندازی اولین سیستم نوبت‌دهی هوشمند کشور در کمیته امداد قم

خراسان جنوبی ظرفیت خوبی برای ایجاد نیروگاه های خورشیدی خانگی است / وصل ۱۸۰ نیروگاه خانگی به شبکه

معاون اشتغال و امداد کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی

خراسان جنوبی ظرفیت خوبی برای ایجاد نیروگاه های خورشیدی خانگی است / وصل ۱۸۰ نیروگاه خانگی به شبکه

حسینی: خراسان جنوبی جزء بیشترین استانهای کشور است و در طی سال استان ۳۲۰ روز در طی سال روزهای آفتابی داردکه استفاده خوبی می توان از انرژی خورشیدی با توجه با تابش آفتاب داشت.

فتاح

خراسان شمالی در کمک رسانی به مددجویان رکورددار است/تفکر باید عملگرا باشد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در خراسان شمالی گفت مردم این استان در کمک رسانی به مددجویان و جذب اعتبارات در صدر قرار دارند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب