خبرگزاری علم و فناوری

دعوت بسیج دانشجویی فارس از معاون وزیر برای تعیین تکلیف پرستاران

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس طی نامه‌ای از دکتر حضرتی، معاون پرستاری وزارت بهداشت جهت برگزاری جلسه مجازی نقد و بررسی وضعیت طرح تعرفه گذاری خدمات پرستاری دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز، در این نامه آمده است: طبق قانونی که درسال1386 توسط مجلس شورای اسلامی ابلاغ گردید، دولت موظف به اجرای طرح تعرفه ‌گذاری خدمات پرستاری شد. اما بعد از گذشت بیش از ۱۳سال، متاسفانه شاهد پیشرفت قابل ملاحظه ای در این رابطه نبوده ایم.

 

متن کامل نامه به شرح زیر است:::

 

معاون محترم پرستاری وزارت بهداشت

سرکارخانم دکترحضرتی

 

باسلام و احترام؛

 

همانطور که مستحضرید طبق قانونی که درسال1386 توسط مجلس شورای اسلامی ابلاغ گردید، دولت موظف به اجرای طرح تعرفه ‌گذاری خدمات پرستاری شد. اما بعد از گذشت بیش از ۱۳سال، متاسفانه شاهد پیشرفت قابل ملاحظه ای در این رابطه نبوده ایم.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس باتوجه به بررسی های انجام گرفته، درنظر دارد برای حل مسئله مذکور اقداماتی انجام دهد.لذا خواهشمندیم در صورت امکان، جهت بحث و بررسی بیشتر این موضوع زمانی را برای برگزاری جلسه ای کوتاه در فضای اسکای روم مشخص نمایید.

پیشاپیش از بذل توجه و عنایت شما سپاسگزاریم.

 

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۶:۵۶

شناسه خبر: 92771

مطالب مرتبط :
خانواده

به همت ناحیه بسیج دانشجویی فارس

تاسیس مرکز علمی و تحقیقاتی "بهشت خانواده"

مرکز علمی و تحقیقاتی بهشت خانواده با رویکرد انجام پروژه های پژوهشی اولویت دار در حوزه خانواده و سبک زندگی، ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای با توجه به نیازهای روز کشور و هدایت و پشتیبانی از هسته های علمی مسئله محور خانواده در راستای گفتمان سازی و مطالبه گری تشکیل شده است .

توضیحات معاون وزیر بهداشت در خصوص آمار مبتلایان به کووید ۱۹

توضیحات معاون وزیر بهداشت در خصوص آمار مبتلایان به کووید ۱۹

در اواسط فروردین روزانه ۷۰۰ هزار تماس با سامانه ۴۰۳۰ برقرار شد و در اواسط اردیبهشت سیر نوزولی تماس هارا شاهد بودیم  که روزانه به ۳۰ هزار تماس رسید

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب