اولین جلسه خانه نخبگان شهرستان جم برگزار شد

در راستای تقویت بنیه علمی بسیجیان، اولین جلسه خانه نخبگان شهرستان جم در سالن جلسات ناحیه با بررسی نیازها و مشکلات نخبگان و تشکیل کارگروه‌های تخصصی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛در راستای تقویت بنیه علمی بسیجیان، اولین جلسه خانه نخبگان شهرستان جم در سالن جلسات ناحیه با بررسی نیازها و مشکلات نخبگان و تشکیل کارگروه‌های تخصصی برگزار شد.

حاجی پور، مسئول علمی این شهرستان گفت: شهرستان جم دارای توانمندی‌های بسیاری که اگر زیرساخت‌های لازم فراهم شود می‌توانیم در آینده‌ای بسیار نزدیک شاهد موفقیت نخبگان باشیم زیرا بازوی توانمند هر کشور نخبگان هستند و باید بر روی آنها سرمایه‌گذاری ویژه انجام شود.

وی افزود: در این جلسه به موضوعات از جمله: شناسایی و تکمیل بانک اطلاعاتی نخبگان شهرستان و تشکیل کارگاه‌های تخصصی_هم افزایی و هماهنگی بامراکزونهادهاوسازمانهای مختلف علمی و غیرعلمی جهت شناسایی آسیب‌ها و رفع مسائل  و مشکلات واستفاده از فرصت‌های فراوان این شهرستان، تعیین مکان مناسب جهت خانه نخبگان شهرستان...مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/

خبرنگار:حسینی مفرد

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۳:۲۴

شناسه خبر: 92793

مطالب مرتبط :
۱۲درصد دانش آموزان استان دچار لاغری شدید هستند/ اجرای طرح های سلامت محوربرای دانش آموزان

نخبه عضو سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران خبر داد

اجرای موفق طرح استعدادیابی نخبگان سه تا ۱۸ سال شهرستان نکا

نخبه عضو سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران از استقبال مناسب خانواده‌های شهرستان نکا در سطح استعداد یابی نخبگان سه تا ۱۸ سال این شهرستان خبر داد و گفت: برای تکمیل طرح نیاز به حمایت متولیان آموزشی داریم.

 تأسیس مرکز رشد و خانه نخبگان لواسان

تأسیس مرکز رشد و خانه نخبگان لواسان

شناسایی و رشد نخبگان، مخترعان و مبتکران علمی گامی بزرگ در جهت فن‌آوری و تولید محصولات دانش بنیان و نوآور می‌باشد.

تحصیل، خدمت و تدریس از اهدافم در زندگی آینده خواهد بود / نخبگان علمی بازوی استقلال کشور هستند

رتبه ۷کنکور کشوری رشته علوم انسانی در سال ۹۹ :

تحصیل، خدمت و تدریس از اهدافم در زندگی آینده خواهد بود / نخبگان علمی بازوی استقلال کشور هستند

​برات نژاد: تحصیل، خدمت و تدریس را از برنامه های آینده اش دانست و گفت: نخبگان علمی بازوی استقلال، توسعه جامعه محسوب می شوند و نقش اساسی در قدرت علمی کشور دارند.

پایگاه علمی باید مسیر رشد را برای نخبگان فراهم سازد

پایگاه علمی باید مسیر رشد را برای نخبگان فراهم سازد

مسئول علمی پژوهشی شهرستان جم گفت: یک پایگاه علمی بسیج باید نسبت به توانمندی‌های خود واقف بوده و بسیجیان حوزه استحفاظی خود را نسبت به شکوفایی استعداد هایشان راهنمایی کرده، و زمینه رشد علمی و پژوهشی آنان را فراهم سازد.

نمایشگاه

علم و فناوری گزارش می دهد:

درددل جهادگران علمی مازندران: دکتر ستاری برای نخبگان وقت ندارد!

قابلیت‌های جهادگران علمی مازندران با چندین اختراع در زمانی مورد بی مهری سورنا ستاری معاون علمی رئیس جمهور قرار گرفت که ستاری با اختصاص اندک وقت می توانست زمینه دلگرمی نخبگان مازندران را فراهم کند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب